Afroditky

Afroditky sú ďalším výživovým doplnkom ktorého zloženie je postavené na rastlinných výťažkoch. Tak ako aj ostatné na ktoré sme písali recenzie, aj Afroditky slúži na podporu slabej erekcie ale tiež na podporu libida čiže chuti na sex. Tento výživový doplnok je určený pre mužov ale aj pre ženy. Afroditky by vám teda mali zlepšiť sexuálny zážitok.

Čo Afroditky sľubuje

  • zlepší sexuálnu túžbu
  • zlepší sexuálny výkon

Zloženie výrobku

  • Kotvičník – U mužov spôsobuje nárast hladiny testosterónu až o 30 % , zvýšenie libida a zlepšenie nálady. Efektívne zvyšuje potenciu používa sa pri mužskej neplodnosti a hypertrofie prostaty .
  • Muira Puama  táto bylina pochádzajúca z Južnej Ameriky má hlavne silné afrodiziálne účinky. Zlepšuje slabú erekciu a potenciu.
  • Damiána –  bylina ktorá tiež pochádza z Južnej Ameriky a má priaznivý vplyv na sexuálnu chuť. Má silné afrodiziálne účinky.
afroditky skúsenosti cena

Afroditky sa predávajú takmer bežne v lekárňach na Slovensku a v Čechách. Distribútorom tohto výživového doplnku je u nás známa firma Fyto Pharma.

Výživové doplnky na zlepšenie erekcie

Balebnie, cena a užívanie

Jedno balenie výrobku obsahuje 30 tabliet a stojí iba približne 7 Eur. Je to teda veľmi priaznivá cena, keď to porovnáme s podobnými produktmi. Dávkovanie je  1 až 2 kapsuly denne. Kapsuly sa celé prehltnú a zapijú vodou. Túto dávku by ste nemali prekračovať. Najnižšiu cenu sme našli v online Najlekárni (cena 6.45 eur)

Kompletnú špecifikáciu výrobku si môžete prečítať v ADC číselníku

Chcem vyskúšať AFRODITKY

*

Vaše skúsenosti

Či už pozitívne alebo negatívne, všetky vaše skúsenosti a cenné rady píšte prosím do komentárov pod článok. Vaše postrehy a skúsenosti môžu pomôcť ostatným. V komentároch nemusíte zadať ani vaše pravé meno ani pravý e-mail. Naše hodnotenie je dosť nízke, iba dve hviezdičky z piatich.

V našom teste získali Afroditky iba dve hviezdičky. Ich zloženie je síce celkom uspokojivé, avšak s diskusií vieme, že ich účinok je dosť slabý. Aj preto tento výrobok skôr odporúčame iba ako jemné povzbudenie sexuálnej túžby pre páry ktoré chcú nejaké spestrenie svojho sexuálneho života. Ak máte trvalé problémy s libidom, erekciou, mali by ste zvoliť niektorý z iných výrobkov.

Naše hodnotenie

2(348x66)

Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.

Vložiť komentár