Ako zlepšiť erekciu?

Slabá erekcia, jej pokles počas sexu a neustále mäknúci penis, ktorý akoby nereagoval na signály mozgu vysielajúce vzrušenie, dokážu v posteli spôsobiť nepríjemné a zdĺhavé dusno. Čo robiť, ak úd klesá, prípadne nie je schopný stoporiť sa vôbec? Nie vždy musia byť voľbou číslo jedna modré tabletky…

Za nedostatočnou erekciou sa môže skrývať mnoho príčin a v súčasnej dobe tento problém zavíta aj do spálne čoraz mladších mužov. Sexuálnemu životu totiž vôbec neprospieva stres, fajčenie, spánkový deficit či zlá životospráva. Ako teda penisu pomôcť, aby sa postavil a vydržal, kým sa dá telo a psychika do poriadku?


Vákuové pumpy na penis 

Hoci sa mnohí mylne domnievajú, že vákuové pumpy pre mužov slúžia primárne na erotickú stimuláciu, nie je tomu celkom tak. Pumpa predstavuje skôr pomôcku, ktorej účinok neprináša vzrušenie, no napomáha skvalitniť sexuálny život. Len čo penis vďaka nej stvrdne, pumpa sa odkladá a môže sa ísť na vec.

Dalo by sa povedať, že sa štandardné vákuové pumpy na penis skladajú z dvoch častí – z valca, do ktorého sa penis vkladá, a z balónika, ktorým sa reguluje tlak. Ten po napumpovaní vytvára vo valci vákuum, ktoré priaznivo pôsobí na tkanivo penisu. Vďaka tomu sa úd stoporí či stvrdne, a to aj v prípadoch, že penis za normálnych okolností nie je schopný erekcie. Prekrvenie penisu a jeho zdvihnutie môžete predĺžiť použitím erekčného krúžku, ktorý sa na stoporený úd navlečie ihneď po vybratí z pumpy. Krúžok čiastočne obmedzí krvný prietok, vďaka čomu erekcia nebude klesať.


Ako sa vákuová pumpa pre muža používa?

Do pumpy sa penis vkladá nestoporený a ideálne je, ak je koreň penisu oholený. Chlpy totiž môžu spôsobiť, že hrdlo pumpy nebude správne doliehať k telu, tým pádom sa vo valci nemôže vytvoriť úplný podtlak. Keď je pumpa priložená, začína sa s pumpovaním. Spočiatku je dobré nikam sa neponáhľať, aby náhla zmena tlaku tkanivo penisu nepoškodila. Tlak teda zvyšujte opatrne a pomaly, až kým penis nie je úplne stoporený. Potom podtlak uvoľnite, penis z pumpy vyberte a v prípade potreby navlečte erekčný krúžok.


Kedy pumpu na penis nepoužívať?

Používanie tejto pomôcky sa neodporúča v prípade, že trpíte pohlavnou chorobou alebo je tkanivo na penisu hocijakým spôsobom poškodené – trhlinka, modrina, atď… Ak sa počas používania pumpy dostaví bolesť, je potrebné ihneď pumpu odložiť. Rovnako sa odporúča prestať s pumpovaním, ak penis mení farbu – to je jasný signál toho, že ste to s podtlakom prehnali. Používanie pumpy si môžete uľahčiť lubrikačným gélom. To, či penis zasuniete do pumpy zvlhčený alebo nie, je na individuálnom uvážení.

Vákuové pumpy okrem skvalitnenia erekcie prinášajú aj ďalší benefit – po pravidelnom a dlhodobom používaní je badať zväčšenie penisu. Tréning s pumpou totiž vplýva na tkanivo, ktoré je vďaka podtlaku schopné meniť svoju štruktúru.

Pumpy na penis prinášajú priveľa benefitov na to, aby ste ich vyskúšanie odkladali. Na trhu sa nachádza niekoľko druhov – od klasických vzduchových cez vodné pumpy až po tie, ktoré disponujú vibráciami. Najväčšiu ponuku vákuových púmp na penis nájdete na online sexshope isexshop.sk. Online nákup okrem toho, že vám ušetrí množstvo času, poskytne aj diskrétnosť, anonymitu a dostatok priestoru na výber vhodnej pumpy.

Vložiť komentár