Ako zväčšiť penis?

„Ako zväčšiť penis?“ Veľkosť penisu je často opomínanou témou nielen v mužskej, ale aj ženskej konverzácii. Práve preto sú muži niekedy na veľkosť svojho „kamoša“ dosť háklivý a nejeden z nich pomyslel práve na rôzne spôsoby ako ho zväčšiť. Chcete vedieť ako na to? Tak čítajte ďalej 🙂

Ako to už býva aj u dám aj u pánov, nikto nie je úplne spokojný s výbavou, ktorú prirodzene dostal. Téma zväčšenia penisu je síce veľmi vyhľadávanou, no už na začiatku tohto článku, by som chcela podotknúť, že je dôležité dbať aj na zdravotnú stránku celého tohto procesu a nerobiť nič, čo by vám mohlo priniesť zdravotné ťažkosti.

Veľkosť penisu

zväčšiť penis

Kontroverzná téma veľkosti penisu zrejme potrápila sebavedomia viacerých pánov. Je dôležité si uvedomiť, že nie všetko čo uvidíte napísané na internete, či na erotických stránkach je reálne. Priemerná dĺžka penisu sa pohybuje od 13 do 15 cm. Priemerná hrúbka sa zas pohybuje v rozmedzí okolo 11 centimetrov.

Tieto čísla sú udávané pre maximálne stoporený úd. O malom penise hovoríme vtedy, keď aj pri maximálnom stoporení dosahuje pod 10 cm. Je samozrejme dôležité si uvedomiť, že priemerné čísla tiež nie sú zárukou pravdivosti, no slúžia dobre na približnú ilustráciu. Na internete totiž dokážete natrafiť aj na mýty a preto pri takýchto informáciách treba byť opatrní a kriticky ich filtrovať.

Okrem dĺžky penisu je však veľmi dôležitý aj jeho tvar. Tvar totiž spolu s dĺžkou dokáže viac stimulovať sexuálne zóny u partnerky. Pokiaľ nezapadáte do priemeru, nemusíte sa zbytočne stresovať, avšak pokiaľ chcete svoje skóre vylepšiť, môžete vyskúšať niektoré z našich tipov.

Prečo je to všetko o veľkosti?

Mužom sa môže stať, že ide naozaj stále iba o veľkosť. Existuje viacero výskumov, ktoré hovoria o tom, že aj menší penis dokáže partnerku dostatočne uspokojiť. Avšak dĺžka penisu je veľmi dôležitá aj z biologického hľadiska, najmä čo sa týka oplodnenia. Čím dlhší totiž pohlavný úd je, tým hlbšie do vagíny sa dostane a teda aj samotná penetrácia je účinnejšia.

Dlhší penis je tiež zárukou kvalitnejšieho a lepšie dosiahnuteľného orgazmu pre ženu, ale takisto poskytuje komfort pri pohlavnom styku aj mužovi. S väčším penisom sa totiž nemusí až na toľko trápiť s prevedením aktu a môže si tak lepšie užiť daný okamih.

?Ako si správne zmerať penis?

  • Pre správne meranie je nesmierne dôležité, aby bol pohlavný úd maximálne stoporený.
  • Na meranie je ideálny krajčírsky meter.
  • Dĺžka sa meria od koreňa penisu po jeho špičku, pričom by ste mali merať z vrchnej strany.

Tipy ako zväčšiť penis

Na zväčšenie penisu môžete využiť viacero možností. Niektoré sú dlhotrvácne, iné sú len dočasné. Je len na vás, čo od zväčšenia očakávate a tiež aké problémy s rozmermi reálne máte.

Tip číslo 1: Extendery

Naťahovanie penisu mechanickými prístrojmi, ktoré sa nazývajú expandery vám môže pomôcť docieliť vašu vysnívanú dĺžku. Ide o prístroje, ktoré sú určené na dlhodobé nosenie. Penis do nich upevníte a pri nosení naň vplýva závažie, či iný mechanický princíp, ktorý ho naťahuje. Výber týchto produktov je v súčasnosti už veľmi široký a preto si môžete vybrať to čo bude presne vyhovovať vašim potrebám.

Tip číslo 2: Cvičenie

Pri prvom tipe sme hovorili o naťahovaní prostredníctvom mechanických prístrojov. Vy však môžete svoj penis naťahovať aj prostredníctvom správnych cvičení. Ideálne sú pohyby pripomínajúce dojenie. Chcem však poznamenať, že pri praktizovaní takýchto cvičení, by ste mali byť opatrní a siahať po overených cvikoch.

Inšpirujte sa napríklad aj videom:

Tip číslo 3: Vákuové pumpy

Obľúbenou variantou pre zväčšenie pohlavného údu sú vákuové pumpy. Tieto prístroje dokážu totiž naozaj viditeľne a rýchlo pomôcť pri problémoch s kvalitou erekcie, ale tiež aj viditeľne a veľmi rýchlo zväčšujú penis. Najväčším negatívom však určite zostáva ich krátkodobý účinok. Pri používaní tejto pomôcky je však nesmierne dôležité používať ho podľa predpísaných pravidiel, inak môžu hroziť rôzne zdravotné ťažkosti.

veľkosť penisu

Tip číslo 4: Liposukcia

Pre dlhodobý výsledok je veľmi často praktizovaný aj zákrok s názov liposukcia penisu. Ide o najmenej razantný zákrok, ktorý sa realizuje v koreni penisu.

Tip číslo 5: Zväčšenie kyselinou hyalurónovou

Kyselina hyalurónová je najčastejšie spájaná so zväčšením objemu pier. Ide teda o látku, ktorú keď dodáte do tkaniva tak sa zväčší. Tento proces je dnes realizovaný stopercentne bezpečne. Nevýhodou je, že takýto zákrok sa musí pravidelne opakovať, pretože kyselina po určitej dobe sama vyprchá. Nedá sa presne určiť po akej dobe budete musieť zákrok opakovať, keďže vstrebávanie tejto kyseliny je v každom organizme individuálne.

Tip číslo 6: Tabletky, gély, krémy, náplaste…

Riešenia, ktoré sú menej invazívne, no zároveň aj krátkodobejšie môžu predstavovať práve rôzne produkty dostupné na trhu. Dôležité je však poznamenať, že takéto prípravky nezasahujú do organizmu a preto často ani nemajú taký výrazný účinok.

Dobrou alternatívou neinvazívneho riešenia zväčšenia penisu tú tabletky, ktoré väčšinou obsahujú stopy rôznych prírodných extraktov. Užívanie takýchto tabliet sa tiež často spája aj s podporou libida, vďaka čomu môžete okoreniť svoj sexuálny život.

Tip číslo 7: Chirurgický zákrok

Posledným tipom na zväčšenie penisu je asi najviac invazívny trvalý zákrok, ktorý môžete zvoliť. Ide o zákrok, ktorý je rýchly a účinný, no treba tiež vedieť aj o jeho možných rizikách. Operácia totiž vo veľkej miere vplýva na stabilitu údu a preto je nesmierne dôležité, aby ste mu pri pohlavnom styku venovali zvýšenú pozornosť.

Zlepšenie erekcie = zväčšenie penisu

zdravý životný štýl

Je veľmi dôležité si uvedomiť, že penis je prirodzene najväčší pri maximálnom stoporení. Niektorí muži však môžu mať s dosiahnutím takéhoto stavu značný problém. Práve preto je veľmi dôležité zameriavať sa na zdravú životosprávu a tým podporovať psychické a fyzické zdravie a s tým spojenú erekciu.

Pokiaľ teda chcete maximálne stoporenie dosiahnuť mali by ste sa zamerať na dostatok pohybu a zdravú stravu. Nezdravé potraviny totiž môžu vplývať na horšie prekrvovanie panvovej oblasti, kvôli čomu nenadobudnete kvalitnú erekciu. Myslite tiež na to, že alkohol je nepriateľom erekcie a preto určite obmedzte jeho konzumáciu na minimum.

Zhrnutie na záver

Zväčšovanie penisu patrí medzi vylepšenia, ktoré si často vyžadujú veľkú investíciu a zároveň prinášajú riziko. Práve preto je na vlastnom uvážení každého, či niečo podobné chce vyskúšať. Vo všeobecnosti sa však odporúča podobné metódy skúšať len pri podpriemerných veľkostiach. Pre normálne veľkosti sú ideálne tabletky, ktoré si nevyžadujú veľkú investíciu a majú len krátkodobý účinok.

Vložiť komentár