andrimax skúsenosti a vaša recenzia

Andrimax 24

Na trhu existuje množstvo výrobkov na posilnenie erekcie. Medzi tie menej známe patrí Andrimax 24 pochádzajúci z Českej Republiky. Všetky dôležité informácie a naše hodnotenie tabliet Andrimax 24 nájdete v tomto článku. V jeho zložení nájdete klasické látky ako extrakt macy peruánskej, L-arginin či Tribulus terrestris.

 

 

Andrimax 24 20 kapsúl

Andrimax 24 – účinky

  • predlžuje výkon (L-Arginin, Tribulus terrestris)
  • podporuje pevnú a kvalitnú erekciu (L-Arginin,L-citrulin, Tribulus terrestris)
  • dodáva energiu (Kofein, Camellia sinensis)
  • vplýva na tvorbu spermií
  • zlepšuje stav prostaty

 

 

 

Andrimax 24 obsahuje

 

L- arginin HCl

L-Arginín je semi-esenciálna aminokyselina. Má kladný vplyv na sexuálnu aktivitu, dosahovanie erekcie, tvorbu spermií a prekrvenie svalov. Dodávanie argininu môže zvýšiť množstvo oxidu dusnatého. Vyšší obsah oxidu dusnatého spôsobuje dokonalé prekrvenie svalov (vrátane pohlavných), zlepšenie erektívnej schopnosti a sexuálneho zážitku, zlepšuje zásobovanie srdca a mozgu kyslíkom a zvyšuje tok krvi vo svaloch.

Tribulus terrestris

Tribulus terrestris má kladný vplyv na intímne zdravie muža. Podporuje erekciu a sexuálnu výkonnosť. Má kladný vplyv na tvorbu spermií. Napomáha zlepšiť fyzickú i psychickú výkonnosť. Zlepšuje tiež cirkuláciu krvi v celom tele, teda aj v pohlavných orgánoch a udržuje správnu hladinu cholesterolu

L-citrulin

L-citrulín spoločne s L-argininom pomáha zlepšiť erekciu a prekrvenie pohlavných orgánov.

Schizandra chinensis

Posilňujú nervovú sústavu, zvyšuje duševnú aj fyzickú aktivitu, pôsobia depresívne a znižuje únavu.Schizandra patrí medzi takzvané adaptogény, teda látky zvyšujúce odolnosť organizmu pri záťaži v extrémnych podmienkach.

Muira puama (maca peruánska)

Bola používaná už Amazonským indiánmi v ich tradičnej medicíne pre podporu erekcie a ako prírodné afrodiziakum. Dnes sa často používa v prípravkoch na skvalitnenie erekcie. Maca peruánska sa predáva aj ako samostatný výživový doplnok – teda Maca Exktrakt alebo Maca mletá. Recenziu na Maca prášok si môžete prečítať na našom v webe v článku Maca Peruánska.

 

 

andrimax24 recenzia

 

Zloženie Andrimax 24 20 kapsúl (jedna dávka = 2 kapsule):

L- arginin HCl 600 mg
L- citrulin 150 mg
Schizandra chinensis – extrakt  (4% schizandrinu) 120 mg
Kofein 100 mg
Zelený čaj (Camellia sinensis) – extrakt 50% 100 mg
Tribulus terrestris –  extrakt 40% 80 mg
Muira puama (maca peruánska) – extrakt 4:1 50 mg

Ďalšie zložky:  Želatína, farbiva: E 122, E 124, E 104, E 171.

 

 

Andrimax 24 je vyrábaný v ČR. Je notifikovaný na Ministerstve Zdravotníctva a obdržal certifikáty o zdravotnej nezávadnosti od Štátneho Zdravotného úradu ČR!

 

andrimax24 skúsenosti

 

Dávkovanie a vedľajšie účinky

Andrimax 24 sa dávkuje vo forme 2 kapsule 30 až 60 minúť pred sexuálnou aktivitou. Tablety je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Andrimax 24 obsahuje v jednej dávke 1200mg zmesi. Produkt je teda určený na jednorázové užitie pred sexuálnym stykom.

 

Balenia a cena

V jednom balení sa nachádza 20 kapsúl Andrimaxu 24. Pri dávkovaní 2 kapsule vám jedno balenie vydrží na 10 sexuálnych stykov. Cena za Andrimax 24  v čase písania tejto recenzie je 34 Eur. Keď si to teda porátam tak jedna dávka (2 kapsule) stojí 3,4 Eur.

 

Chcem vyskúšať ANDRIMAX 24

 

Skúsenosti zákazníkov

Všeobecne je o Andromaxe 24 málo informácií a tak sme hľadali info a recenzie hlavne na českých diskusných fórach a portáloch. Nasledujúci screen je zo stránky Heureka.cz kde zákazníci hodnotia zakúpený produkt.

 

andrimax 24

Vaše skúsenosti

Či už pozitívne alebo negatívne, všetky vaše skúsenosti a cenné rady píšte prosím do komentárov pod článok. Vaše postrehy a skúsenosti môžu pomôcť ostatným pri výbere vhodného produktu. V komentároch nemusíte zadať ani vaše pravé meno ani pravý e-mail. Diskusia je anonymná !

 

Naše hodnotenie

 

2(348x66)

 

Tento článok pre Vás napísala Marcela. Tento článok pre Vás napísala Marcela.
Andrimax 24
5 (100%) 1 vote

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *