Andrimax 24

Na trhu existuje množstvo výrobkov na posilnenie erekcie. Medzi tie menej známe patrí Andrimax 24 pochádzajúci z Českej Republiky. Všetky dôležité informácie a naše hodnotenie tabliet Andrimax 24 nájdete v tomto článku. V jeho zložení nájdete klasické látky ako extrakt macy peruánskej, L-arginin či Tribulus terrestris. Práve vhodne zvolená kombinácia látok umožňuje tomuto výrobku dosiahnuť výborný efekt, ktorý zmierni vaše problémy a erekciou.

Andrimax 24 20 kapsúl

Andrimax 24 – účinky

  • predlžuje výkon (L-Arginin, Tribulus terrestris)
  • podporuje pevnú a kvalitnú erekciu (L-Arginin,L-citrulin, Tribulus terrestris)
  • dodáva energiu (Kofein, Camellia sinensis)
  • vplýva na tvorbu spermií
  • zlepšuje stav prostaty

Andrimax 24 obsahuje

L-arginin HCl

L-Arginín je semi-esenciálna aminokyselina. Má kladný vplyv na sexuálnu aktivitu, dosahovanie erekcie, tvorbu spermií a prekrvenie svalov. Dodávanie argininu môže zvýšiť množstvo oxidu dusnatého. Vyšší obsah oxidu dusnatého spôsobuje dokonalé prekrvenie svalov (vrátane pohlavných), zlepšenie erektívnej schopnosti a sexuálneho zážitku, zlepšuje zásobovanie srdca a mozgu kyslíkom a zvyšuje tok krvi vo svaloch.

Tribulus terrestris

Tribulus terrestris je rastlina pôvodom z Číny, ktorá má kladný vplyv na intímne zdravie muža. Podporuje erekciu a sexuálnu výkonnosť. Má kladný vplyv na tvorbu spermií. Napomáha zlepšiť fyzickú i psychickú výkonnosť. Zlepšuje tiež cirkuláciu krvi v celom tele, teda aj v pohlavných orgánoch a udržuje správnu hladinu cholesterolu. Okrem toho má pozitívne účinky aj na prostatu, čo veľa mužov ocení v neskoršom veku. Zaujímavosťou je, že túto rastlinu si môžete vypestovať aj doma. Najlepšie sa jej bude dariť v záhrade, ale môžete na to využiť aj kvetináč s dostatočným priemerom. Rastlina sa po vypestovaní využíva celá – prospešné látky sa nachádzajú vo všetkých častiach od koreňov až po kvety.

L-citrulín

L-citrulín spoločne s L-argininom pomáha zlepšiť erekciu a prekrvenie pohlavných orgánov. Ak máte hlbšie znalosti v chémii ľudského tela, budete vedieť že látka zodpovedná za vyvolanie erekcie je oxid dusnatý. Citrulín má okrem iného aj ten efekt, že podporuje tvorbu tejto látky. Preto po jeho užívaní erekcia príde rýchlejšie. Nájdete ho vo viacerých prípravkoch na podporu erekcie, ale využitie si našiel aj v oblasti športovej výživy. Keďže jeho hlavným efektom je zlepšenie prekrvenia tkanív v tele, športovci ho využívajú na budovanie svalovej hmoty a podávanie lepších výkonov. Jeho prirodzeným zdrojom je vodný melón, ktorý citrulín obsahuje v šupke, ale v ešte väčšom množstve v červenej dužine.

Schizandra chinensis

Posilňuje nervovú sústavu, zvyšuje duševnú aj fyzickú aktivitu, pôsobí antidepresívne a znižuje únavu. Schizandra patrí medzi takzvané adaptogény, teda látky zvyšujúce odolnosť organizmu pri záťaži v extrémnych podmienkach. V Číne a Japonsku ju používajú už tisícky rokov kvôli plodom s výnimočne koncentrovaným obsahom zdraviu prospešných látok. Hlavnou z nich je schizandrin. Hlavným účinkom je podpora činnosti srdca a udržiavanie tlaku na zdravej úrovni. Následkom užívanie výťažkov z tejto rastliny je aj rozšírenie periférnych ciev, čo podporuje prekrvenie pohlavných orgánov.

Muira puama (maca peruánska)

Bola používaná už Amazonským indiánmi v ich tradičnej medicíne pre podporu erekcie a ako prírodné afrodiziakum. Už vtedy sa využívala vďaka pozitívnym účinkom na fyzickú, ale aj psychickú silu. Dnes sa často používa v prípravkoch na skvalitnenie erekcie. Okrem toho ale podporuje plodnosť (u mužov aj žien) a organizmu dodáva veľké množstvo minerálov a vitamínov. Blahodárne pôsobí na imunitu a celkový stav človeka. Aromatické oleje ktoré obsahuje, vám vedia pomôcť s uvoľnením napätia a zmiernení stresu. Práve tieto problémy sú v dnešnej dobe, keď stále riešime prácu a povinnosti, častým problémom nekvalitného sexu.Maca peruánska sa predáva aj ako samostatný výživový doplnok – teda Maca Exktrakt alebo Maca mletá. Recenziu na Maca prášok si môžete prečítať na našom v webe v článku Maca Peruánska.

andrimax24 recenzia

Zloženie Andrimax 24 20 kapsúl (jedna dávka = 2 kapsule):

L- arginin HCl 600 mg
L- citrulin 150 mg
Schizandra chinensis – extrakt  (4% schizandrinu) 120 mg
Kofein 100 mg
Zelený čaj (Camellia sinensis) – extrakt 50% 100 mg
Tribulus terrestris –  extrakt 40% 80 mg
Muira puama (maca peruánska) – extrakt 4:1 50 mg

Ďalšie zložky:  Želatína, farbiva: E 122, E 124, E 104, E 171.

Andrimax 24 je vyrábaný v ČR. Je notifikovaný na Ministerstve Zdravotníctva a obdržal certifikáty o zdravotnej nezávadnosti od Štátneho Zdravotného úradu ČR!

andrimax24 skúsenosti

Dávkovanie a vedľajšie účinky

Andrimax 24 sa dávkuje vo forme 2 kapsule 30 až 60 minúť pred sexuálnou aktivitou. Tablety je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Andrimax 24 obsahuje v jednej dávke 1200mg zmesi. Produkt je teda určený na jednorázové užitie pred sexuálnym stykom.

Balenia a cena

V jednom balení sa nachádza 20 kapsúl Andrimaxu 24. Pri dávkovaní 2 kapsule vám jedno balenie vydrží na 10 sexuálnych stykov. Cena za Andrimax 24  v čase písania tejto recenzie je 34 Eur. Keď si to teda porátam tak jedna dávka (2 kapsule) stojí 3,4 Eur.

Chcem vyskúšať ANDRIMAX 24

Skúsenosti zákazníkov

Všeobecne je o Andromaxe 24 málo informácií a tak sme hľadali info a recenzie hlavne na českých diskusných fórach a portáloch. Nasledujúci screen je zo stránky Heureka.cz kde zákazníci hodnotia zakúpený produkt.

andrimax 24

Vaše skúsenosti

Či už pozitívne alebo negatívne, všetky vaše skúsenosti a cenné rady píšte prosím do komentárov pod článok. Vaše postrehy a skúsenosti môžu pomôcť ostatným pri výbere vhodného produktu. V komentároch nemusíte zadať ani vaše pravé meno ani pravý e-mail. Diskusia je anonymná !

Naše hodnotenie

2(348x66)

Tento článok pre Vás napísala Marcela. Tento článok pre Vás napísala Marcela.

Vložiť komentár