Andropenis – zväčšenie a predĺženie penisu

Dnes teda malá recenzia o zväčšení a predĺžení penisu s pomôckou Andropenis. Nech sa vám to zdá akokoľvek čudne, zväčšenie penisu pomocou tejto pomôcky skutočne funguje. Celým názvom Andropenis Extender Gold je jedna z najúčinnejších metód zväčšenia penisu. Za posledné roky sa táto metóda stáva tichým bestsellerom. Tento výrobok je na trhu už viac ako 10 rokov a z jeho predajov by sa vám zatočila hlava. No… ale kto by nechcel mať väčší a dlhší?

Za Andropenis hovorí aj fakt, že je klasifikovaný ako zdravotná pomôcka Typu 1. Dal som si aj tú námahu aby som ho pohľadal v zoznamoch Štátneho Ústavu pre Kontrolu Liečiv – ŠUKL. Andropenis sa skutočne v zozname zdravotných pomôcok nachádza. Prístroj je certifikovaný v celej EÚ.

Španielsky výrobca sľubuje so svojím výrobkom tieto výsledky

  • zväčšenie penisu o 3 až 4 cm do dĺžky s úspešnosťou 97,5%
  • zväčšenie penisu o 1 až 1,5 cm po obvode
  • napravuje poruchy zakrivenia penisu (tzv. Peyronova nemoc)
andropenis cena

Ako Andropenis funguje?

Andropenis pôsobí na princípe lekárskej trakcie a množenia tkanivových buniek, ktorý bol už po stáročia známy v starovekých kultúrach. Ak ste niekedy videli dokument z Afriky o takzvaných žirafích ženách ktoré si predlžujú krk pridávaním kovových obručí tak tento výrobok funguje podobným spôsobom akurát na iných miestach. Keď sme už v tej Afrike tak kmene Karamojongov a Nubuov si na penis vešajú závažia aby dosiali väčší penis. Ide tu však skôr o akúsi náboženskú a kmeňovú tradíciu než o sebadôveru jedinca.

Andropenis  pôsobí silou ťahu medzi 600 až 1500 gramami a  stimuluje tak rast závesového väzu, toporivých teliesok a ďalších tkanív v penise. Výsledkom je potom dlhší a hrubší penis tak v erekcii, ako aj v ochabnutom stave. Andropenis tiež napráva  neprirodzené zakrivenia mužského pohlavného údu spôsobené peyronovou chorobou.

Ako sa používa Andropenis?

Tento „prístroj“ sa na penis aplikuje v ochabnutom stave. Denne by ste ho mali nosiť 4 až 9 hodín s nejakými prestávkami. Podľa výrobcu sa prvé výsledky dostavia približne po 2 mesiacoch pravidelného nosenia. Prírastok by mal činiť 0,5 centimetra mesačne. Dosiahnuté výsledky sú trvalé. Podľa výrobcu je možné Adnropenis nosiť aj pri chôdzi a nemal by spôsobovať žiadne problémy. Pri močení je potrebné ho zložiť a následne znovu založiť. Výrobok môžete používať aj počas noci, ale často sa stáva, že sa vám zvlečie.

Podmienkou použitia tohto prístroja je že váš penis v erekcii musí merať minimálne 8 cm. Aby ste si lepšie vedeli predstaviť ako táto pomôcka funguje, je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. Viď video.

Podľa výrobcu pri nosení ich výrobku necítite žiadnu bolesť. O tomto by som  si dovolil trochu pochybovať.

Andropenis Gold + Andrimax 120 kapsúl ZDARMA

Cena za väčší penis

Cena tohto výrobku sa pohybuje v dobe písania tejto recenzie na hranici 198 EUR. To nieje málo. Keď si však predstavím plastickú operáciu tak je to stále o hodne lacnejšie. Andropenis je teda určený pre tých ktorí majú skutočný záujem zväčšiť svoj penis. Možno pre tých ktorím ich veľkosť spôsobuje znížené sebavedomie. Aj keď nemám osobnú skúsenosť ale myslím si, že človek nosiaci tento prístroj musí aj niečo vytrpieť pre svoj nový „vzhľad“.

V každom prípade však o jeho schopnostiach nepochybujem. Je teda 198 Eur veľa? Ta túto otázku si však musíte odpovedať sami. Čo považujem za výhodu je aj Balenie Andrimaxu ZDARMA. Andrimax sám o sebe stojí nejakých 50 Eur za 120 kapsúl a k tomuto prístroju sa určite zíde.

Balenie obsahuje:

  • kompletnú sadu Andropenis Extender Gold vč. náhradných dielov
  • kompletný slovenský návod
  • multimediálne DVD
  • 1 balenie Andrimaxu 120 kapsúl. ZDARMA

Vaše skúsenosti

Ak máte k tejto téme čo dodať, teda praktické skúsenosti, rady či recenzie alebo čokoľvek iné môžete celkom anonymne písať do komentárov dolu pod článkom. Nemusíte zadávať ani skutočné meno ani skutočný e-mail. Vašou recenziou či pozitívnou alebo negatívnou skúsenosťou s týmto výrobkom môžete pomôcť ostatným. Ďakujeme.

Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.

Vložiť komentár