ArginMax

ArginMax je ďalším z radu výživových doplnkov na skvalitnenie erekcie ktorý bol vyvinutý v USA. Z hľadiska zloženia sa nejedná o nič neznáme. Zložky obsiahnuté v ArginMax určite dobre poznáte z našich predchádzajúcich recenzií na iné výživové doplnky. Jedná sa teda hlavne o látky L-arginín, L-citrulín, Tribulus Terrestris a crocus, Šafran, Selén a Zinok. ArginMax sa predáva v dvoch variantoch – pre mužov a pre ženy. Vďaka tomu, že existuje prípravok pre oboch partnerov, sa môže aj váš sexuálny život posunúť na úplne inú úroveň.

arginmax skúsenosti

ArginMax pre mužov

Prípravok ArginMax Forte pre mužov sa nachádza v modrom balení. Podľa slov výrobcu zlepšuje prekrvenie penisu a tým dokáže predĺžiť dĺžku sexuálneho aktu a zlepšiť kvalitu výkonu. Avšak látky, ktoré sú v tomto výživovom doplnku nie sú zamerané iba na sexuálny výkon. Je pravdou že to je ich primárne určenie, ale pozitívne efekty môžete pri pravidelnom užívaní pozorovať aj v iných oblastiach svojho každodenného života. Látky, ktoré nájdete nižšie v tabuľke, majú napríklad účinky, vďaka ktorým budete mať viac energie v priebehu dňa.

Potláčajú únavu, čo sa prejaví na vašej nálade, zdraví, kvalite práce, ale aj sexuálnom výkone. Niektoré z nich podporujú aj rast svalov, čo ocenia muži s cieľom nabrať svalovú hmotu. L-arginín bol pôvodne obľúbený medzi športovcami a kulturistami, keďže podpora prúdenia krvi sa prejaví okrem iného aj na lepších športových výkonoch. Až neskôr sa prišlo na jeho pozitívne účinky na prekrvenie pohlavných orgánov. Dokonca ich užívanie bojuje s cholesterolom a cukrom v krvi. Môžete ich teda považovať za určitú formu prevencie srdcovo cievnych ochorení. Mužská verzia týchto tabliet sa predáva v balení 45 tabliet a 90 tabliet. Cena za 45 kusovú verziu je niečo vyše 35 Eur a cena za 90 kusovú verziu sa pohybuje za hranicou 50 Eur.

arginmax cena
ArginMax pre ženy

Prípravok ArginMax Forte pre ženy sa nachádza vo fialovom balení.  Jedná sa o unikátny prípravok, ktorý prispieva k dlhodobému zlepšeniu prekrvenia pohlavných orgánov, pomáha skvalitňovať tumescenciu pošvy a sexuálny zážitok. Prípravok ArginMax Forte pre ženy prispieva k vyššej frekvencii pohlavného styku a tým väčšou spokojnosťou so sexuálnym životom. Práve ženské výživové doplnky na podporu chuti do sexu sa v spoločnosti nespomínajú až tak ako tie mužské. To ale vôbec neznamená, že by ste sa im mali vyhýbať.

Medzi niektoré z ich ďalších pozitívnych účinkov patrí napríklad všeobecná podpora obranyschopnosti organizmu. V týchto výrobkoch sa nachádza pomerne veľké množstvo vitamínov, ktoré sú základom pre dobre fungujúcu imunitu. Už len samotný fakt, že váš zdravotný stav bude lepší, sa prejaví na chuti do sexu. Ak k tomu pridáte spomínané účinky prekrvenia pohlavných orgánov, dostávate kombináciu, ktorá je dobrým krokom na ceste za životným šťastím. Extrakt z Ginka dvojlaločného podporí aj vašu pamäť a schopnosť sústrediť sa. Následkom toho bude, že sa vám podarí prácu a stresové situácie riešiť rýchlejšie a lepšie. To sa odzrkadlí na celkovej nálade a psychickej pohode. A ako určite viete, práve stres býva častým problémom pri sexe. Takže ak sa týchto nepríjemností chcete zbaviť, začnite ArginMax užívať čo najskôr.

Množstvo z rastlinných extraktov, ktoré sú v týchto výživových doplnkoch využívané, poznali už ľudia žijúci pred tisíckami rokov. Mnoho z nich sa objavilo napríklad v tradičnej čínskej medicíne, čo len dokazuje ich efektivitu. Napríklad Schizandra čínska (Schisandra chinensis), má veľa účinkov na organizmus, ktoré nemusia priamo ovplyvniť sexuálny výkon. Avšak tým, že sa stará o dobrý stav väčšiny orgánov a celkového zdravotného stavu, sa v konečnom dôsledku prejaví aj na aktivite v posteli. Konkrétne Schizandra vám vie pomôcť pri odbúravaní toxínov, obnove pečeňového tkaniva, ale aj ovplyvnením činnosti centrálnej nervovej sústavy pôsobením na dopamínový systém. Ich užívanie vám môže priniesť zážitky a skúsenosti, o ktorých ste s partnerom už dlho snívali. Cena za ženskú verziu výrobku sa pohybuje na úrovni 30 a viac eur za 45 tabliet.

Užívanie a dávkovanie

Odporúčané dávkovanie je v množstve 3 tobolky denne, po prvom týždni užívania 2 tobolky denne. Toto dávkovanie platí pre obe varianty výrobku. Želané zlepšenie by sa malo dostaviť po 2 týždňoch pravidelného užívania a následne pretrváva aj dva týždne po vysadení. Jednorazové užitie vykazuje zreteľne nižší efekt ako pravidelné užívanie a aj preto odporúčam ArginMax užívať pravidelne pokiaľ sa pre tento výrobok rozhodnete.

V priebehu klinických štúdií neboli podľa výrobcu zaznamenané žiadne vedľajšie účinky alebo iné nepriaznivé prejavy užívania.

Chcem vyskúšať ARGINMAX

Kompletné zloženie výrobku ArginMax vyzerá takto

Výživové hodnoty výrobku3 tbl.(ODD)*
Zloženie / obsah  
L-arginín1500 mgnie je stanovená
L-citrulín450 mgnie je stanovená
Suchý extrakt z plodov schizandry čínskej (Schisandra chinensis)30 mgnie je stanovená
Suchý extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba)33mgnie je stanovená
Lykopen6 mgnie je stanovená
Luteín3 mgnie je stanovená
Vitamín E (D-α-tokoferol)45 mg375%
Vitamín B3 (nikotínamid)15 mg93,75%
Kyselina listová255 μg127,50%
Vitamín B12 (kyanokobalamín)6 μg240%
1extrakt z kotvičníka zemného (Tribulus terrestris)200 mgnie je stanovená
2extrakt zo šafranu siateho (Crocus sativus)30 mgnie je stanovená
3Selén (seleničitan sodný pentahydrát)51,9 μg94,40%
4Zinok (oxid zinočnatý)4 mg40%
plnidlo: stearan horečnatý, želatína, farbivo: oxid titaničitý (E171)  
   
(ODD)* – odporúčaná denná dávka  
Výživové doplnky na zlepšenie erekcie

Vaše skúsenosti

Či už pozitívne alebo negatívne, všetky vaše skúsenosti a cenné rady píšte prosím do komentárov pod článok. Vaše postrehy a skúsenosti môžu pomôcť ostatným. V komentároch nemusíte zadať ani vaše pravé meno ani pravý e-mail. Naše hodnotenie je dosť nízke, iba dve hviezdičky z piatich.

Za zníženú známku môže početné množstvo nespokojných zákazníkov hodnotiacich tento produkt v diskusiách a v recenziách v porovnávači Heuréka.sk. Tak isto web stránka výrobcu tohto výživového doplnku podľa môjho názoru poskytuje len veľmi málo informácií o výrobku. Neexistuje tu napríklad ani garancia vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti s výrobkom.

Naše hodnotenie

2(348x66)

Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.

Vložiť komentár