arginmax recenzia

ArginMax

ArginMax je ďalším z radu výživových doplnkov na skvalitnenie erekcie ktorý bol vyvinutý v USA. Z hľadiska zloženia sa nejedná o nič neznáme. Zložky obsiahnuté v ArginMax určite dobre poznáte z našich predchádzajúcich recenzií na iné výživové doplnky. Jedná sa teda hlavne o látky L-arginín, L-citrulín, Tribulus Terrestris a crocus, Šafran, Selén a Zinok. ArginMax sa predáva v dvoch variantoch – pre mužov a pre ženy.

arginmax skúsenosti

 

ArginMax pre mužov

Prípravok ArginMax Forte pre mužov sa nachádza v modrom balení. Podľa slov výrobcu zlepšuje prekrvenie penisu a tým dokáže predĺžiť dĺžku sexuálneho aktu a zlepšiť kvalitu výkonu. Mužská verzia týchto tabliet sa predáva v balení 45 tabliet a 90 tabliet. Cena za 45 kusovú verziu je niečo vyše 35 Eur a cena za 90 kusovú verziu sa pohybuje za hranicou 50 Eur.

 

 

 

 

arginmax cenaArginMax pre ženy

Prípravok ArginMax Forte pre ženy sa nachádza vo fialovom balení.  Jedná sa o unikátny prípravok,ktorý prispieva k dlhodobému zlepšeniu prekrvenia pohlavných orgánov, pomáha skvalitňovať tumescenciu pošvy a sexuálny zážitok. Prípravok ArginMax Forte pre ženy prispieva k vyššej frekvencii pohlavného styku a tým väčšou spokojnosťou so sexuálnym životom. Cena za ženskú verziu výrobku sa pohybuje na úrovni 30 a viac eur za 45 tabliet.

 

 

 

 

Užívanie a dávkovanie

Odporúčané dávkovanie je v množstve 3 tobolky denne, po prvom týždni užívania 2 tobolky denne. Toto dávkovanie platí pre obe varianty výrobku. Želané zlepšenie by sa malo dostaviť po 2 týždňoch pravidelného užívania a následne pretrváva aj dva týždne po vysadení. Jednorazové užitie vykazuje zreteľne nižší efekt ako pravidelné užívanie a aj preto odporúčam ArginMax užívať pravidelne pokiaľ sa pre tento výrobok rozhodnete.

V priebehu klinických štúdií neboli podľa výrobcu zaznamenané žiadne vedľajšie účinky alebo iné nepriaznivé prejavy užívania.

 

Chcem vyskúšať ARGINMAX

 

Kompletné zloženie výrobku ArginMax vyzerá takto

Výživové hodnoty výrobku 3 tbl. (ODD)*
Zloženie / obsah    
L-arginín 1500 mg nie je stanovená
L-citrulín 450 mg nie je stanovená
Suchý extrakt z plodov schizandry čínskej (Schisandra chinensis) 30 mg nie je stanovená
Suchý extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba) 33mg nie je stanovená
Lykopen 6 mg nie je stanovená
Luteín 3 mg nie je stanovená
Vitamín E (D-α-tokoferol) 45 mg 375%
Vitamín B3 (nikotínamid) 15 mg 93,75%
Kyselina listová 255 μg 127,50%
Vitamín B12 (kyanokobalamín) 6 μg 240%
1extrakt z kotvičníka zemného (Tribulus terrestris) 200 mg nie je stanovená
2extrakt zo šafranu siateho (Crocus sativus) 30 mg nie je stanovená
3Selén (seleničitan sodný pentahydrát) 51,9 μg 94,40%
4Zinok (oxid zinočnatý) 4 mg 40%
plnidlo: stearan horečnatý, želatína, farbivo: oxid titaničitý (E171)
(ODD)* – odporúčaná denná dávka

 

 

Výživové doplnky na zlepšenie erekcie

 

Vaše skúsenosti

Či už pozitívne alebo negatívne, všetky vaše skúsenosti a cenné rady píšte prosím do komentárov pod článok. Vaše postrehy a skúsenosti môžu pomôcť ostatným. V komentároch nemusíte zadať ani vaše pravé meno ani pravý e-mail. Naše hodnotenie je dosť nízke, iba dve hviezdičky z piatich.

 

Za zníženú známku môže početné množstvo nespokojných zákazníkov hodnotiacich tento produkt v diskusiách a v recenziách v porovnávači Heuréka.sk. Tak isto web stránka výrobcu tohto výživového doplnku podľa môjho názoru poskytuje len veľmi málo informácií o výrobku. Neexistuje tu napríklad ani garancia vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti s výrobkom.

 

 

Naše hodnotenie

2(348x66)

 

Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.

ArginMax
5 (100%) 1 vote

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *