Clavin

Clavin pre vás určite nieje neznámy výrobok. V televízií bežala masívna reklama ktorá propagovala Clavin a tak sa dostal do povedomia mužov na Slovensku. V tejto recenzii si tento výživový doplnok bližšie predstavíme a ukážeme si účinky a možnosti jeho užívania.

Clavin sa našom trhu predáva v dvoch variantoch. Jednak je to Clavin Original a potom je tu ešte Clavin Platinum. Oba výrobky sú voľne-predajným výživovým doplnkom, takže nieje nutné žiadať o lekársky predpis. Je však Clavin skutočne tak účinným doplnkom na skvalitnenie erekcie ako tvrdí jeho reklama?

Clavin Original

Prvou variantou je Clavin Original. ORIGINAL pomáha mužom udržať erekciu dlhšie, čím priaznivo ovplyvňuje sexuálnu výkonnosť. Účinnou zložkou je Clavertin 21 – špeciálna galenicky upravená zmes, ktorá pri súčasnej sexuálnej stimulácii podporuje rozšírenie ciev privádzajúcich krv do penisu.

Užívanie Clavinu Original sa odporúča v týchto prípadoch

  • pri nespokojnosti s kvalitou erekcie
  • pri občasných problémoch s erekcie
  • pre skvalitnenie a zintenzívnenie sexuálneho zážitku

Balenie Original je určené mužom nad 18 rokov a pomáha mužom dosiahnuť kvalitnejšiu erekciu a udržať erekciu dlhšie. Clavin Original sa užíva v dávke 4 tobolky. Dávku je nutné užiť naraz, jednu až štyri hodiny pred pohlavným stykom. Túto dávku neprekračujte.

Upozornenie!
Na dosiahnutie účinku je  nutná sexuálna stimulácia!

Clavin Original obsahuje L-Arginín, L-Citrulín, Tribulus Terrestris, Šafran, Selén a Zinok. Všetky tieto látky slúžia k stimulácií libida zlepšeniu erekcie. Zinok prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii.

clavin_original

Balenia a cena

Clavin Original sa predáva v dvoch baleniach. Jednak je to balenie 8+4 tablety zdarma v cene približne 19 Eur a potom v balení 20+8 tabliet zdarma v cene 32 Eur. Výrobca má tiež svoj online e-shop tu som však tento výživový doplnok našiel o dosť drahší ako napríklad v online lekárni Lieky24. V online e-shope Clavinu je balenie 8+4 drahšie takmer o 4 eurá a balenie 20+8 je drahšie takmer o 6 eur. Ja preto ak ste sa rozhodli zakúpiť práve tento výrobok, odporúčam online shop Lieky24 čo je certifikovaná online lekáreň.

Chcem vyskúšať CLAVIN

Clavin Platinum

Clavin PLATINUM obsahuje galenicky upravenú zmes špeciálne vybraných účinných látok STIMULIN – účinné látky L-arginín, L-citrulín, tribulus a crocus majú veľmi priaznivý účinok na prekrvenie penisu a erekciu a vyznačujú sa rýchlym nástupom účinku. Účinné zložky prípravku tiež zvyšujú sexuálne libido a napomáhajú výraznému zvýšeniu intenzity sexuálneho zážitku.

Verziu Platinum sa odporúča užívať:

  • pri nespokojnosti s kvalitou erekcie
  • pri snahe dosiahnuť rýchlejšiu erekciu
  • pri občasných výpadkoch erekcie
  • pre skvalitnenie a zintenzívnenie sexuálneho zážitku
  • pre zvýšenie sexuálneho libida

Vezria Platinum sa užíva v dávke 4 tobolky naraz jednu až dvanásť hodín pred pohlavným stykom. Tak isto ako pri Original verzii je aj pri verzii Platinum nutná sexuálna stimulácia. Zloženie je takmer identické ako pri Original. Jedná sa o L-Arginín, L-Citrulín, Tribulus Terrestris, Šafran, Selén a Zinok.

clavin platinum

Balenia a cena

Platinum sa predáva tak isto v dvoch baleniach. Balenie 8 tabliet v cene približne 25 Eur a potom v balení 20 tabliet v cene približne 40 Eur. Tak isto aj tu v online e-shop je tento výživový doplnoko dosť drahší ako napríklad v online lekárni Lieky24. Rozdiel robí 5 až 8 eur podľa balenia.

Chcem vyskúšať CLAVIN

V internetových diskusiách sme postrehli okrem pozitívnych aj nie celkom dobré recenzie na tento výživový doplnok. Aj to je dôvod prečo od nás dostal iba 3 hviezdičky. Pomôcť s hodnotením nám môžete aj vy.

Vaše skúsenosti

Či už pozitívne alebo negatívne, všetky vaše skúsenosti a cenné rady píšte prosím do komentárov pod článok. Vaše postrehy a skúsenosti môžu pomôcť ostatným. V komentároch nemusíte zadať ani vaše pravé meno ani pravý e-mail. 

Naše hodnotenie

3(348x66)

Tento článok pre Vás napísala Marcela. Tento článok pre Vás napísala Marcela.

2 komentáre k “Clavin”

Vložiť komentár