Čo je afrodiziakum a na čo sa používa?

Slovo afrodiziakum v mnohých ľuďoch vyvoláva predstavy niečoho chemického, potenciálne nebezpečného a hlavne neprirodzeného. Predsudky zahoďte stranou. Spolu s nami sa ponoríte do tajov modernej aj tradičnej medicíny, ktorá vždy vedela, čo je pre správny sex najlepšie. Uvidíte, že zmeníte názor a nejaké to afrodiziakum pre ženy či dokonca afrodiziakum voňavku kúpite aj sebe alebo svojmu partnerovi. V skúšaní nových vecí nie je nič zlé. Nikdy nie je na škodu prehĺbiť svoje znalosti. Vďaka prípravkom afrodiziakum pre ženy alebo afrodiziakum pre mužov rozšírite svoje obzory. Ale dosť bolo rečí, teraz už poďme preskúmať, čo také afrodiziakum vlastne je. 

Afrodiziakum pre mužov a ženy ponúka chytré riešenie

Afrodiziakum pre ženy a mužov je látka, ktorá podporuje chuť do sexu. Rozlišujeme tradičné a moderné afrodiziaká. Treba však mať na pamäti, že oba typy sú vytvorené výhradne z prírodných materiálov. Tablety na zvýšenie libida sú vytvorené z extraktov rastlín, ktoré stimulujú organizmus a prekrvujú pohlavné ústrojenstvo, čím podporujú chuť na sex. V žiadnom prípade si však nehodno mýliť občasnú nechuť k sexu podmienenú rozrušením alebo náladou robiť niečo iné za trvalú stratu libida. Keď však sex odmietate príliš často, mali by ste kúpu týchto liekov zvážiť.

Relax je sex

Afrodiziaká sú zdravotne nezávadné. Vyvracajúc názor mnohých ľudí, afrodiziakum pre mužov a afrodiziakum pre ženy nepôsobí na organizmus utlmujúco. Nepocítite nevoľnosť ani krútenie hlavy. Stav ako po požití alkoholu je tiež vylúčený. Afrodiziakum pre ženy a mužov sa užíva tesne pred pohlavným stykom. Nabudenie prichádza rýchlo. Nemusíte sa tak báť, že svoju vysnívanú noc v luxusnom hoteli na exotickej dovolenke budete von z hry.

Troška histórie a rady do života

Za čias našich starých otcov bola afrodiziakám pripisovaná magická moc. Namiesto liekov, ktoré používame dnes, boli v obehu tradičné liečivá. Možno tomu nebudete veriť, ale väčšinu z nich máte doma aj vy. Nikdy ste žiadne afrodiziakum pre ženy ani afrodiziakum pre mužov nekupovali, ale predsa ich máte plnú špajzu. Máme pre vás jednoduchú úlohu. Teraz odložte počítač alebo telefón, na ktorom čítate tento článok, a bežte sa pozrieť do vašej špajze. Pokiaľ ste tam našli čo i len obyčajné korenie, naše slová boli pravdivé.

Ktoré potraviny zvyšujú chuť na sex?

Korenie sa v minulosti, ale aj v dnešnej dobe, hojne využívalo na zvýšenie chuti do sexu. Možno máte skúsenosť s tým, že po zjedení pikantného jedla máte odrazu plno energie a chuť poriadne sa vyblázniť. Najúčinnejšie koreniny sú škorica, vanilka, čierne korenie, zázvor, mäta a muškátový orech. Chuť do sexu podporuje aj konzumácia medu, alebo jeho natieranie na obnažené telo. Neváhajte a vyskúšajte to, obohatí to váš sexuálny život. Ak doma nemáte med, postačí aj ovocie. Napríklad banány, jahody či ananás sú účinné afrodiziakum pre ženy aj mužov. Najúčinnejšie afrodiziakum pre mužov a ženy z radov ovocia sú sušené ďatle. Exotickejšie afrodiziakum pre ženy a mužov sú ustrice. Podávané s červeným vínom, ktoré tiež podporuje chuť na sex, sú veľmi účinné. Aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že cibuľa či cesnak šťastnému sexu skôr bránia než mu fandia, pravda je zas niekde inde. Cibuľa s cesnakom totiž bohato prekrvujú organizmus. A ako už vieme, správne prekrvený organizmus je základným kameňom kvalitného sexu.

Tabletky na podporu sexu

Afrodiziakum pre ženy a frodiziakum pre mužov v podobe tabliet možno zohnať v lekárni aj bez lekárskeho predpisu. Hitom medzi užívateľmi je momentálne afrodiziakum voňavka. Afrodiziakum okrem zvýšenia libida podporuje tiež kvalitu stoporenia, množstvo ejakulátu aj trvanie orgazmu. Veľmi populárne sú tiež tzv. španielske mušky, zenšeň,  či maca peruánska.

Vložiť komentár