Elixirman

Na prvý pohľad to môže vyzerať ako konzerva so sardinkami ale nieje tomu tak. To len výrobca Elixirmanu sa rozhodol svoj výrobok tak zvláštne zabaliť. Jedná sa však len o ďalší z radu výrobkov na posilnenie erekcie. Elixirman je teda výživový doplnok postavený na báze prírodných extraktov a teda je 100% prírodným produktom. Obsahuje výťažky z rastlín, ktoré sa používajú v ázijskom prírodnom liečiteľstve viac ako dvetisíc rokov.

Tento výživový doplnok na skvalitnenie sexuálneho života prišiel na Slovensko v roku 2012. Jeho zloženie sa opiera z väčšej časti o byliny používané v ázijskom ľudovom liečiteľstve. Tento výživový doplnok bol testovaný na Karlovej Univerzite v Prahe kde získal všetky potrebné certifikáty a atesty pre predaj. Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky ho schválil pre náš trh.

Výhody užívania Elixirmanu

  • 100%-ne prírodný produkt, certifikovaný, bezpečný, legálny
  • Účinkuje až po dobu 72 hodín.
  • Zvyšuje sexuálnu túžbu a výdrž.
  • Bez lekárskeho predpisu.
  • Je možné ho kombinovať s alkoholom, bez vedľajších účinkov.
  • Lebo spoľahlivo funguje u drvivej väčšiny mužov.

Čo obsahuje Elixirman

Elixirman obsahuje v prvom rade extrakt ženšenu pravého (Panax ginsen). Účinky ženšenu na mužskú potenciu netreba zvlášť predstavovať. Ak by ste predsalen chceli vedieť viac, môžete si prečítať našu recenziu na ženšen. 

Ďalšou významne zastúpenou zložkou v Elixirmane je kustovnica čínska ktorú možno skôr poznáte pod názvom Goji. Tradičná čínska medicína od nepamäti považuje Goji za liečivú potravinu podporujúcu dlhovekosť, vitalitu a sexuálnu potenciu. Goji obsahuje 18 druhov aminokyselín, vrátane všetkých osem esenciálnych, 21 stopových prvkov (zinok, železo, meď, vápnik, germánium, selén, fosfor a pod.). Je jedným z najbohatších zdrojov karotenoidov zo všetkých známych plodov na Zemi. V neposlednom rade sa môže Goji pochváliť vysokým obsahom vitamínov C, B1, B2, B6 a E.

Leskokôrka lesklá je tak isto zastúpená v tomto výživovom doplnku. Tento názov vám asi nič nehovorí, no vedzte že sa jedná o hubu o ktorej sa v Číne tradujú legendy. Údajne je to huba nesmrteľnosti a v tradičnej čínskej medicíne sa využíva niekoľko tisíc rokov.

Medzi ďalšie zložky patrí Japonský Jam ktorý zvyšuje citlivosť pohlavných orgánov, Alpínia lekárska – bylina ktorá rozťahuje cievy a Šalvia lekárska známa to bylina ktorá obsahuje fytoestrogény,  betakarotén, luteín, vitamíny A, B, C, E, K, bielkoviny, sacharidy, tuk, vlákninu, draslík, vápnik, meď, železo, horčík, mangán, zinok a selén.

elixirman skúsenosti

Elixirman užívanie

Užíva sa 1 tableta Elixirmanu 3-4 hodiny pred sexuálnym stykom. 4 hodiny plánovať dopredu sex môže byť celkom zaujímavou záležitosťou. Ak sa však veci zvrtnú o niečo rýchlejšie  tak treba užiť naraz 2 tablety. Elixirman by ste mali užiť nalačno. Väčšie množstvo jedla môže čiastočne oddialiť účinky výrobku. Zaujímavosťou je, že Elixirman môžete kombinovať s alkoholom.

Vedľajšie účinky

U veľmi malého percenta užívateľov bola zaznamenaná bolesť hlavy. Aj to je dôvod prečo sa odporúča zapiť tablety väčším množstvom vody.

Elixirman a jeho cena

Jedno balenie Elixirmanu obsahuje 2 tablety (kapsule) a stojí 14,99 Eur. Cena za jednu tabletu v základnom balení vychádza na 7,45 Eur. Tu musím zdôrazniť že sa jedná o najdrahšie tablety čo sa týka prepočtu na 1 tabletu. Napríklad taký Zerex stojí v prepočte na jednu tabletu 2,40 Eur a Erexan 1,66 Eur/ 1 tableta.

Myslím že ak sa rozhodnete pre Elixirman,  na úvod stačí  jedno balenie. Väčšie balenia sú už s nejakou tou zľavou k tomu. Predajca garantuje dodanie v diskrétnom balení čo býva u výrobkov tohto typu samozrejmosťou. Ak sa rozhodnete Elixirman vyskúšať je tu pre vás zľavový kupón.

Pri objednávke zadajte tento kód „zlv5dg“.

Chcem vyskúšať ELIXIRMAN

*

Vaše skúsenosti

Či už pozitívne alebo negatívne, všetky vaše skúsenosti a cenné rady píšte prosím do komentárov pod článok. Vaše postrehy a skúsenosti môžu pomôcť ostatným. V komentároch nemusíte zadať ani vaše pravé meno ani pravý e-mail. 

Naše hodnotenie

4(348x66)
Tento článok pre Vás napísala Marcela. Tento článok pre Vás napísala Marcela.

Vložiť komentár