krúžok na penis skúsenosti

Erekčný krúžok na penis – čo to je a ako sa používa

Posledná aktualizácia článku prebehla: 2. októbra 2019

Erekčný krúžok na penis alebo tiež škrtiaci krúžok je lacnou a často používanou sexuálnou pomôckou. Aj pri krúžkoch na penis zaznamenala doba obrovský pokrok a v sexhopoch nájdeme krúžky na penis v rôznych variáciách. V prvopočiatkoch bol krúžok na penis určený výhradne na zlepšenie objemu a veľkosti pohlavného údu, dnes sa krúžky na penis po rôznych inováciách zameriavajú viacerými smermi.

 

Ako funguje krúžok na penis?

Funguje jednoducho. Stoporenému penisu bráni v odtoku krvi a táto krv sa kumuluje v erektilnom tkanive čím ho dokáže zmohutniť, spevniť a zároveň oddialiť ejakuláciu. To ocenia nie len páni, ale aj ich sexuálna partnerka. Tá zostane veľkosťou a tvrdosťou vášho prirodzenia úplne ohromená. Okrem iného získate čas pokochať sa na jej príťažlivo prekvapenej tvári a sexy nahom tele (predpokladáme, že keď si dávate dolu nohavice vy, ona je už dávno nahá). Základný zisk pre vás a vašu mužskú silu predstavuje povzbudenie, potvrdenie vašej dominancie a uznanie zo strany ženy. Vaša sexuálna partnerka bude pred silou a agresivitou mašej mužnosti nutná kapitulovať, čo zaručene podporí vaše libido. Ako sa hovorí, všetko so všetkým súvisí. Zainvestujte do seba, zlepšite svoju výkonnosť, vizáž aj sebavedomie a uvidíte, že aj sex zo strany partnerky bude vášnivejší.

 

Navyše dnes sú už krúžky na penis opatrené rôznymi výstupkami, vibračnými vajíčkami či  minivibrátormi ktoré stimulujú klitoris. Z toho vyplýva, že inovácie sú SUPER 🙂 Každá žena ocení, keď sa jej počas sexu medzi nohami vrtí ešte ďalší malý pomocník. Výhodné to môže byť zvlášť pre tie ženy, ktoré z rozličných príčin nie sú schopné dosiahnuť vyvrcholenie počas sexu prirodzenou cestou. Vibrujúci penis a teliesko na ich klitorise ich uvoľnia a odbúrajú hanbu, takže po chvíli sa už sama bude s erotickou hračkou pohrávať medzi prstami a smerovať ju na citlivé miesta.

erekčný krúžok na penis

 

Ako používať krúžky na penis?

V prvom rade treba zdôrazniť, že krúžky na penis nie sú vhodné pre pacientov trpiacich cukrovkou či ľudí ktorí trpia poruchami krvného obehu. Tak isto výstraha platí pre tích z vás u ktorých sa vyskytuje zvýšené nebezpečenstvo krvných zrazenín.

Krúžok na penis nepoužívajte dlhšie ako 15 minút. Pri dlhšom používaní môže dôjsť k poškodeniu tkanív, čo môže viesť k silným bolestiam. Nikto zrejme nechce zažiť útrpnú bolesť spôsobenú fialovejúcim, napoly odumretým pohlavným údom. Príliš tesný škrtiaci krúžok tiež nie je vhodný. Pri výbere správneho sortimentu typu erekčný krúžok na penis treba postupovať opatrne a s rozvahou. Nesiahať hneď po najmenších modeloch. Zdanie môže klamať. Škrtiaci krúžok totiž môže penis naozaj uškrtiť. Nedostatočný prítok krvi môže vytvárať krvné zrazeniny, preto sa tento druh erotickej hračky nedoporučuje pre pacientov s poruchami krvného obehu. Erekčný krúžok na penis by mal pohlavný úd zvierať, ale nie škrtiť.

 

Ako nasadiť krúžok ?

Poznáme viac typov krúžkov. Ak ste začiatočník a nikdy ste takúto pomôcku nepoužívali, zadovážte si najskôr jednoduchý silikónový krúžok. Navlečenie krúžku určeného pred miešok je jednoduché a môžete to spraviť aj pri stoporenom úde. Ostatné krúžky – kovové či tvrdé plastové a krúžky určené za miešok sa navliekajú na nestoporený úd. Krúžky sa môžu používať aj súčasne s kondómom. Je tomu tak preto, lebo v stoporenom stave by ste na úd navliekli iba krúžok, ktorý je vo svojom priemere širší ako samotný penis. To by popieralo jeho samotnú funkciu. A tou je penis stláčať a stimulovať ho. Opäť preto dávame do pozornosti výber správnej veľkosti erekčného krúžku na penis. Tlak vyvíjaný škrtiacim krúžkom by nemal byť príliš silný, ale ani príliš slabý. V takom prípade by bolo jeho používanie zbytočné.

 

Ak budete používať kondóm, tak najskôr navlečte krúžok a až následne kondóm. Dôležité je ešte upozorniť na to, že pred ejakuláciou je nutné krúžok sňať. Pri krúžkoch vždy býva aj návod takže žiadny strach, dá sa to jednoducho zvládnuť. Problém však môže nastať, že sa vám sex so škrtiacim krúžkom tak zapáči, že o jeho zložení nebudete chcieť ani len počuť.

 

Akú veľkosť krúžku zvoliť?

Správna otázka. Každý sme iný a teda aj naše rozmery sú iné. Tu platí pravidlo, dva krát meraj a raz rež. Teda nie až tak doslovne s tým rezaním. Ak kupujete krúžok ktorý sa nosí okolo penisu, musíte zmerať obvod vášho stoporeného penisu tesne pred mieškom. Z výsledného čísla si odrátajte 0,5 cm.

 

Ak vyberáte krúžok na penis ktorý bude umiestnený za mieškom, vyberte presne podľa priemeru stoporeného údu, teda rovnaký priemer. Ak ste už pokročilý užívateľ a chcete si kúpiť krúžok z kovu, vyberte o niečo väčší priemer. Krúžky z kovu neodporúčam. Najideálnejšie sú krúžky zo  silikónu, ktoré sa dokážu prispôsobiť na každú hrúbku a tiež sa dajú jednoducho sňať. Ak ste však labužníkom prvého typu, nechceme vás týmito slovami nijako odradiť. Používať škrtiaci krúžok z kovu možno je menej pohodlné a manipulácia s ním musí byť obozretnejšia a citlivejšia, ak si nechcete ublížiť, ale výsledok vás poteší. Ak zbožňujete vzrušenie z tvrdého sexu a radi experimentujete, určite vyskúšajte erekčný krúžok na penis z kovu.

 

Menšie inštruktážne video si môžete pozrieť nižšie. Tento chlapík je na krúžky odborník, nosí ich aj v ušiach a nose 🙂

 

 

Cena za krúžky na penis

Ak sa obávate vysokej ceny, tak vás potešíme. Škrtiaci krúžok na penis je veľmi lacnou záležitosťou. Základné ceny za najlacnejší a najmenej sofistikovaný škrtiaci krúžok sa pohybujú už od 3 eur. Modrý krúžok, ktorý máte možnosť vidieť v úvode článku, stojí presne 3 eurá.

 

Zobraz všetky krúžky na penis

 

Samozrejme, existujú aj drahšie, luxusnejšie a funkčnejšie verzie a tie sú možno o niečo zaujímavejšie. Príkladom takéhoto krúžku je erekčný krúžok na penis, ktorý dokáže stimulovať klitoris. Ceny týchto krúžkov sú o niečo vyššie. Na obrázku nižšie je erekčný krúžok na penis v cene približne 10 eur. Na jednej zo strán je tlačidlo, ktorým spustíte vibráciu.

vibračný krúžok na penis

Ak by ste chceli dohnať svoju kúpu do dizajnovej dokonalosti, tak sú aj rôzne dizajnové vychytávky. Medzi ne patria napríklad výrobky od firmy OVO. Jedná sa už o vysokokvalitné vodotesné vibračné krúžky. Cena za takýto škrtiaci krúžok sa pohybuje niekde okolo 20 Eur.

 

 

vibračný krúžok na penis ovo

 

Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.

One thought to “Erekčný krúžok na penis – čo to je a ako sa používa”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *