Erekčný krúžok na penis – čo to je a ako sa používa

Erekčný krúžok alebo krúžok na penis je lacnou a často používanou sexuálnou pomôckou. Aj pri krúžkoch na penis zaznamenala doba obrovský pokrok a v sexhopoch nájdeme krúžky na penis v rôznych variáciách. V prvopočiatkoch bol krúžok na penis určený výhradne na zlepšenie objemu a veľkosti pohlavného údu, dnes sa krúžky na penis po rôznych inováciách zameriavajú viacerými smermi.

 

Ako funguje krúžok na penis?

Funguje jednoducho. Stoporenému penisu bráni v odtoku krvi a táto krv sa kumuluje v erektilnom tkanive čím ho dokáže zmohutniť, spevniť a zároveň oddialiť ejakuláciu. Takže všetko čo si chlap môže želať. Podobné výsledky môžete pozorovať ak si stoporený penis “priškrtíte” na chvíľu rukou.

 

Navyše dnes sú už krúžky na penis opatrené rôznymi výstupkami, vibračnými vajíčkami či  minivibrátormi ktoré stimulujú klitoris. Z toho vyplýva, že inovácie sú SUPER 🙂

erekčný krúžok na penis

 

Ako používať krúžky na penis?

V prvom rade treba zdôrazniť, že krúžky na penis niesú vhodné pre pacientov trpiacich cukrovkou či ľudí ktorí trpia poruchami krvného obehu. Tak isto výstraha platí pre tích z vás u ktorých sa vyskytuje zvýšené nebezpečenstvo krvných zrazenín.

Krúžok na penis nepoužívajte dlhšie ako 15 minút. Pri dlhšom používaní môže dôjsť k poškodeniu tkanív čo môže viesť

 

Ako nasadiť krúžok ?

Poznáme viac typov krúžkov. Ak ste začiatočník a nikdy ste takúto pomôcku nepoužívali, zadovážte si najskôr jednoduchý silikónový krúžok. Navlečenie krúžku určeného pred miešok je jednoduché a môžete ho spraviť aj pri stoporenom úde. Ostatné krúžky – kovové či tvrdé plastové a krúžky určené za miešok sa navliekajú na nestoporený úd. Krúžky sa môžu používať aj súčasne s kondómom.

 

Ak budete používať kondóm, tak najskôr navlečte krúžok a až následne kondóm. Dôležité je ešte upozorniť na to, že pred ejakuláciou je nutné krúžok sňať. Pri krúžkoch vždy býva aj návod takže žiadny strach, dá sa to jednoducho zvládnuť.

 

Akú veľkosť krúžku zvoliť?

Správna otázka. Každý sme iný a teda aj naše rozmery sú iné. Tu platí pravidlo, dva krát meraj a raz rež. Teda nie až tak doslovne s tým rezaním. Ak kupujete krúžok ktorý sa nosí okolo penisu, musíte zmerať obvod vášho stoporeného penisu tesne pred mieškom. Z výsledného čísla si odrátajte 0,5 cm.

 

Ak vyberáte krúžok na penis ktorý bude umiestnený za mieškom, vyberte presne podľa priemeru stoporeného údu, teda rovnaký priemer. Ak ste už pokročilý užívateľ a chcete si kúpiť krúžok z kovu, vyberte o niečo väčší priemer. Krúžky z kovu neodporúčam. Najideálnejšie sú krúžky zo  silikónu ktoré sa dokážu prispôsobiť na každú hrúbku a tiež sa dajú jednoducho sňať.

 

Menšie inštruktážne video si môžete pozrieť nižšie. Tento chlapík je na krúžky odborník, nosí ich aj v ušiach a nose 🙂

 

 

Cena za krúžky na penis

Ak sa obávate vysokej ceny, tak vás potešíme. Krúžky na penis sú veľmi lacnou záležitosťou. Základné ceny za najjednoduchšie krúžky sa pohybujú už od 3 eur. Modrý krúžok ktorý máte možnosť vidieť v úvode článku stojí presne 3 eurá.

 

Zobraz všetky krúžky na penis

 

Sú samozrejme aj drahšie a luxusnejšie a funkčnejšie verzie a tie sú možno o niečo zaujímavejšie. Príkladom takéhoto krúžku je vibračný krúžok ktorý dokáže stimulovať klitoris. Ceny týchto krúžkov sú o niečo vyššie. Na obrázku nižšie je vibračný krúžok v cene približne 10 eur. Na jednej zo strán je tlačidlo ktorým spustíte vibráciu.

vibračný krúžok na penis

Ak by ste chceli dohnať svoju kúpu do dizajnovej dokonalosti tak sú aj rôzne dizajnové vychytávky. Medzi ne patria napríklad výrobky od firmy OVO. Jedná sa už o vysokokvalitné vodotesné vibračné krúžky. Cena za takéto vibračné krúžky sa pohybuje niekde okolo 20 Eur.

 

 

vibračný krúžok na penis ovo

 

Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *