erex24

Erex24

Erex24 alebo lepšie napísané E-rex24 je menej známy prípravok na zlepšenie potencie. Jedná sa o výživový doplnok ktorý pochádza z USA. Funguje na princípe udržiavania normálnej hladiny mužských hormónov v krvi. Tento výrobok podľa slov výrobcu obnovuje produkciu testosterónu v semenníkoch.

Celý výrobok je 100% prírodným produktom a svoju filozofiu postavil na extraktoch z juhoamerických bylín. Erex24 je určený je prípravok, ktorý je určený hlavne mužom, u ktorých sa začínajú prejavovať znaky impotencie.

 

 

Čo Erex24 sľubuje?

erex24

 • účinok trvá 24 hodín
 • bez lekárskeho predpisu
 • silnejšia a dlhšia erekcia (zväčšuje pohlavný úd v erekcii)
 • Intenzívnejšia ejakulácia
 • zväčšenie a predĺženie penisu
 • 100% prírodný produkt
 • Bezplatné nezáväzné vyskúšanie, garancia vrátenia peňazí

 

 

Čo výrobok obsahuje

Výrobca píše že zloženie výrobku Erex24 je čisto prírodné. Pri prípravkoch na zlepšenie erekcie sa často stretávame s látkami ako L-Arginín, Tribulus Terestris či s Macou alebo Žnešenom. Výrobca Erex24 stavil na celkom zvláštne zloženie viď nižšie. Bol by som celkom rád keby sa v diskusii našiel niekto kto má aj reálne skúsenosti s týmto výrobkom.

Podľa diskusií a skúseností užívateľov ktoré sme čítali v internetových diskusiách je to pre tento výrobok tak 50/50. Aj preto je výsledné naše hodnotenie také aké je. Pozrite sa ale nižšie čo Erex24 obsahuje.

 

 • Yerba Maté – je strom ktorý rastie pozdĺž brehov potokov v horských lesoch Brazílie a Paraguaje. V minulosti ho konzumovali hlavne indiánske kmene pre jeho povzbudzujúce účinky. Žuli je listy a tiež z neho vyrábali odvar. Yerba Maté obsahuje kofeín, teobromín a teofylín. Kombinácia týchto látok potláča proces zvaný fosfodiesteráza. Fosfodiesteráza je fyziologický dej vyvolávajúci svalovú ochablosť penisu po ejakulácii.

 

 •  Kofeín je energizér a stimulant kardiovaskulárneho systému. Na úrovni nervového systému má povzbudzujúci a ľahko euforizujúci účinok. Znižuje únavu a zvyšuje bdelosť. Uvoľňuje adrenalín a dopamín spôsobujúci prítok krvi do svalov a kavernóznych telies.

 

 • Teobromín je zlúčenina horkých látok z rodu methylxantinov. Je to vazodilatačný a kardiostimulačný prostriedok. Táto látka významne prispieva k zlepšeniu erekcie. Teobromín dokáže rozšíriť krvné cievy tým, že uvoľňuje hladké svalstvo cievnych stien. Vďaka zväčšovaniu priestoru pre prietok krvi klesá arteriálny tlak.

 

 • Teofylín podporuje lipolýzu adipocitov čimprirodzenou cestou eliminuje tukové bunky. Zlepšenie prietoku krvi smerom do kavernóznych dutín, ktoré sú zodpovedné za prísun krvi do penisu a vyvolanie erekcie.

 

 • Muira Puama je vzácny krík, ktorý sa vyskytuje v amazónskych pralesoch Brazílie v regióne Mato Grosso. Indiáni využívali tento krík na liečenie impotencie a neuromuskulárnych problémov. Francúzske štúdie predložené v r.1990 na kongrese Etnofarmakologie, ktoré testovali 260 mužov, úplne potvrdili rýchly a silný účinok Muira Puama na obnovenie erektilnych funkciach pri úplnej alebo čiastočnej impotencii.

 

Dávkovanie a vedľajšie účinky

Podľa výrobcu sa zlepšenie sexuálneho výkonu dá očakávať už po piatich dňoch užívania. Podľa výrobcu Erex24 nemá žiadne vedľajšie účinky. Tu by som bol ale trochu opatrný, najskôr vyskúšajte užiť menšiu dávku. Erex24 sa dávkuje vo forme 1 tablety ráno nalačno. Tabletu je nutné zapiť dostatočným množstvom vody. Maximálna doporučená dávka na jeden deň sú 2 tablety. Druhú tabletu je potom možné užiť hodinu pred sexuálnym stykom.

 

Balenia a cena

Základné balenie obsahuje 30 tabliet + 15 zadarmo a stojí 29,99 Eur. Dvoj-balenie 60 tabliet +15 zadarmo stojí 47,98 Eur. Takto to pokračuje vždy s nejakou tou zľavou pri väčších baleniach.

Na začiatok by som sa nevrhal do veľkej kúpy čo sa týka tohto výrobku. Ak chcete Erex24 vyskúšať, objednajte si najskôr jedno balenie. Ku každému baleniu máte kúru na 15 dní grátis a tiež môžete využiť zľavu vo forme zľavového kupónu vo výške zľavy 5% – kód “tn67a”.

 

 

erex24 zľava
 

Doprava je riešená cez Slovenskú poštu +2 Eurá alebo cez kuriérsku službu GLS + 3 Eurá. Ak budete platiť pri prevzatí, za dobierku sa dopláca ešte 1 Euro. V prípade uhradenia ceny vopred sa tento doplatok neplatí. Pri platbe vopred môžete využiť tiež okrem iných platobných systémov aj PayPal.

 

 

 

 

Chcem vyskúšať EREX24

 

Na stránke predajcu tiež čítame :

“Zvlášť, keď teraz môžete využiť nezáväznú bezplatnú skúšku po dobu 15 dní! Expedujeme do 48 hodín po objednaní. Hneď po doručení môžete objaviť prekvapivé účinky E-REX24 na Vašu erekciu. 100% garancia vrátenia peňazí”

“Dokonca i už čiastočne vypotrebovanú Kúru E-REX24, dostanete od nás späť Vami zaplatenú čiastku.”

 

To znie celkom zaujímavo, ale zaujímalo by ma tiež či sa niekto aj pokúšal o vrátenie tohto výrobku predajcovi a aká bola jeho reakcia.

 

 

erex24 cena

 

 

 

 

Vaše skúsenosti

Či už pozitívne alebo negatívne, všetky vaše skúsenosti a cenné rady píšte prosím do komentárov pod článok. Vaše postrehy a skúsenosti môžu pomôcť ostatným. V komentároch nemusíte zadať ani vaše pravé meno ani pravý e-mail. 

 

Naše hodnotenie

3(348x66)

 

Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.

Erex24
5 (100%) 1 vote

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *