erexan

Erexan

Vedeli ste že Poruchami potencie trpí na slovensku až 40% mužov nad 40 rokov? Je to takmer desivé číslo ktoré sa blíži postupne k 50%-tám. Príčiny poruchy erekcie môžu byť rôzne. Od zlej životosprávy až po stres. Neriešený problém v podobe porúch erekcie môže dôjsť k vážnym psychickým poruchám či problémom v partnerskom spolunažívaní.

Na trhu je množstvo prípravkov ktoré slúžia ako náhrada za Viagru a teda jedná sa o výživové doplnky bez nutnosti lekárskeho predpisu. Medzi ne patrí aj od Zerexu nemenej známy prípravok Erexan. Dnes vás teda prevediem krátkou recenziou o tomto výživovom doplnku.

 

 

Čo je Erexan

Tabletky na slabú erekciu značky Erexan sú určené na posilnenie tvrdosti penisu a priaznivo vplývajú na celkovú potenciu. Jedná sa o bezpečný a certifikovaný prípravok. Erexan bol testovaný Štátnym Ústavom pre Kontrolu Liečiv – ŠUKL.

 

Tento výživový doplnok obsahuje :

 • aminokyselinu L- Arginín (zlepšuje produkciu a kvalitu spermií ako aj mužskú potenciu)
 • L – citrulín (látka ktorá udrží penis stoporený dlhú dobu a je opticky väčší a dlhší.)
 • L-Lysin – aminokyselina ktorá rýchlejšie regeneruje po sexuálnom akte
 • Tribulus Terestris – ovplyvňuje hladinu testosterónu
 • L- Ornytin – podporuje a udržiava hladinu testosterónu
 • extrakt rastliny MACA – o Mace peruánskej čítajte samostatnú recenziu

 

Výhody užívania Erexanu

 • silné zlepšenie erekcie
 • rýchly nástup účinku – do 60 minút
 • výrazné zosilnenie orgazmu
 • zvýšenú chuť na sex
 • významné predĺženie doby sexu
 • bez lekárskeho predpisu

 

Užívanie a dávkovanie

Jeho hlavnou výhodou je, že sa nemusí užívať pravidelne. Jeho účinok nastupuje veľmi rýchlo a trvá až 36 hodín po užití. Odporúčanie uvádza použiť jednu až dve tablety 60 minút pred sexom. Ak sa chystáte užiť Erexan prvý krát, odporúča sa užiť jednu tabletu. Erexan je vyrábaný v štandarde GMP. Nemá žiadne vedľajšie negatívne účinky na zdravie.

 

Tento výživový doplnok môžete používať aj dlhodobo. Neprekračujte však maximálnu stanovenú dávku za deň (2 tablety). Erexan môžete užívať aj v prípade, že netrpíte poruchami erekcie alebo predčasnou ejakuláciou. Užívanie Erexanu sa neodporúča osobám trpiacim na kardiovaskulárne ochorenia a tiež mužom mladším ako 18 rokov. Tak isto ak trpíte alergiou na niektorú so zložiek, prípravok neužívajte. No a samozrejme ženám.

 

Erexan a jeho balenia a cena

Obrázok ktorý vidíte nižšie sme stiahli priamo z webu predajcu tohto výživového doplnku. Základná verzia Erexanu stojí 24,90 a obsahuje 15 kapsúl. Následne sú potom výhodnejšie balenia so zľavou. Na vyskúšanie odporúčam objednať jedno balenie aj keď si myslím že pri tomto výrobku sa neúspechu báť nemusíte. Výrobok príde zabalený v diskrétnom balení bez označenia e-shopu či potlače na balíku.

 

erexan
erexan balena a ceny

 

Na webe výrobcu čítam tiež zaujímavú správu :

Vrátenie peňazí.

“Sme si natoľko istí kvalitou a účinnosťou nášho produktu že vám ponúkame garanciu vrátenia peňazí. To znamená že ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu s Erexanom spokojní, pošlite nám ho späť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé neotvorené balenie.”

 

 

Chcem vyskúšať EREXAN

 

 

Erexan teda sľubuje vrátiť peniaze pokiaľ s výrobkom nebudete spokojný a vrátite neotvorené balenie. Ak si teda objednáte dva balenia a výrobok nebude fungovať, druhé neotvorené balenie môžete vrátiť.

 

 

 

Vaše skúsenosti

Či už pozitívne alebo negatívne, všetky vaše skúsenosti a cenné rady píšte prosím do komentárov pod článok. Vaše postrehy a skúsenosti môžu pomôcť ostatným. V komentároch nemusíte zadať ani vaše pravé meno ani pravý e-mail. 

*

*

Naše hodnotenie

5(348x66)

 

Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.
Erexan
5 (100%) 1 vote

2 thoughts to “Erexan”

 1. produkt som si zakupil…citil som, ze je penis nejaky taky tvrdsi ale sexualny styk to predlzilo len malo…ak by to stalo 7e ok..ale za tie peniaze to veru nejako ani nestooji. Chvalia sa ake je to uzasne, no neviem ci tie doplnky su nejako dobre.

  1. Pozdravujem, áno, je to možné ako píšete, výživové doplnky na zlepšenie erekcie ako aj napríklad EREXAN sú v podstate dosť drahé (k výške platov u nás) a tiež u každého rôzne zaberajú. Takže skôr by som na vašom mieste ak Erexan nebol celkom vhodný vyskúšal nejaký iný z prípravkov. Ak by už sa jednalo o závažný problém tak samozrejme treba si ísť dať predpísať k lekárovi tabletky na predpis. Ďakujeme za vaše reálne skúsenosti a názor.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *