Erexan

Vedeli ste že Poruchami potencie trpí na slovensku až 40% mužov nad 40 rokov? Je to takmer desivé číslo ktoré sa blíži postupne k 50%-tám. Príčiny poruchy erekcie môžu byť rôzne. Od zlej životosprávy až po stres. Neriešený problém v podobe porúch erekcie môže dôjsť k vážnym psychickým poruchám či problémom v partnerskom spolunažívaní. Treba ale dodať, že riešenie je veľmi jednoduché. Najčastejšie si muži škodia tým, že o svojich problémoch nechcú rozprávať, lebo sa za ne hanbia. Čím skôr sa odvážite začať to riešiť, tým skôr si budete môcť opäť užívať život vo všetkých smeroch.

Na trhu je množstvo prípravkov ktoré slúžia ako náhrada za Viagru a teda jedná sa o výživové doplnky bez nutnosti lekárskeho predpisu. Medzi ne patrí aj od Zerexu nemenej známy prípravok Erexan. Dnes vás teda prevediem krátkou recenziou o tomto výživovom doplnku.

Čo je Erexan

Tabletky na slabú erekciu značky Erexan sú určené na posilnenie tvrdosti penisu a priaznivo vplývajú na celkovú potenciu. Keďže čiastočná erektilná dysfunkcia ovplyvňuje až 50% mužov vo veku nad 50 rokov, sú tieto účinky stále viac vyhľadávané. Jedná sa o bezpečný a certifikovaný prípravok. Erexan bol testovaný Štátnym Ústavom pre Kontrolu Liečiv – ŠUKL.

Tento výživový doplnok obsahuje :

 • aminokyselinu L-Arginín (zlepšuje produkciu a kvalitu spermií ako aj mužskú potenciu)
 • L-Citrulín (látka ktorá udrží penis stoporený dlhú dobu a je opticky väčší a dlhší.)
 • L-Lyzín – aminokyselina ktorá rýchlejšie regeneruje po sexuálnom akte
 • Tribulus Terestris – ovplyvňuje hladinu testosterónu
 • L-Ornytin – podporuje a udržiava hladinu testosterónu
 • extrakt rastliny MACA – o Mace peruánskej čítajte samostatnú recenziu

L-Arginín

Túto aminokyselinu ste si možno všimli vo viacerých prípravkoch na podporu erekcie a plodnosti. Okrem toho je ale využívaná aj v prípravkoch pre športovcov, ktorí chcú budovať svalstvo. Jej účinky sú teda rôzne, ale ak hľadáte riešenie problémov s erekciou, pomôže vám tiež. Jedným z jeho efektov je zlepšovanie prietoku krvi, čo pomáha udržiavať cievy v dobrom stave a podporuje prekrvenie pohlavných orgánov. Vďaka L-Arginínu vzniká aj neurotransmiter oxid dusnatý, ktorý hrá zásadnú úlohu pri vyvolávaní erekcie.

L-Citrulín

Túto aminokyselinu si organizmus síce dokáže vytvárať sám, ale u väčšiny ľudí je aj napriek tomu v nedostatku. Tiež je to látka, ktorú nájdete vo viacerých výživových doplnkoch na podporu erekcie. Okrem lepšieho prekrvenia mäkkých tkanív môžete pri jeho užívaní pociťovať aj viac energie a slabšiu únavu. To všetko sú účinky, ktoré vás môžu iba tešiť a vašu partnerku rozhodne potešia tiež.

L-Lyzín

L-Lyzín je ďalšia zo skupiny aminokyselín, ktoré pozitívne vplývajú na erekciu, jej trvanie aj tvrdosť. Narozdiel od predošlých dvoch si ju váš organizmus nedokáže ani v malých množstvách vyrobiť sám. Pritom je základom pri stavbe svalstva alebo produkcii hormónov. Vďaka podpore krvného obehu, konkrétne znižovaním rizika tvorby usadenín ktoré by spomalili prietok krvi,  napomáha aj k lepšiemu fungovaniu stoporenia. Asi najlepšími prirodzenými zdrojmi L-Lyzínu sú červené mäso, ryby a mliečne výrobky.

L-Ornytin

Nachádza sa najmä vo výživových doplnkoch určených pre športovcov, ale určite ste si ho všimli aj v mnohých prípravkoch na podporu erekcie, medzi ktoré patrí aj Erexan. Často sa vyskytuje v kombinácii s L-Arginínom, lebo je preňho prekurzorom. Čo sa týka podpory erekcie, jeho hlavný pozitívny účinok spočíva v tom, že sa podieľa na stimulácii L-Arginínu v organizme. Toho následkom je lepší stav ciev a prúdenia krvi.

Tribulus Terestris

Rastlina so slovenským názvom Kotvičník zemný pochádza z Ázie, kde ju už dlho využívajú práve kvôli jej pozitívnym účinkom na rôzne oblasti sexuálneho života. Dokáže pomôcť s chuťou do sexu, s erekciou, ale aj s plodnosťou. Za jeho pozitívne účinky na organizmus sú zodpovedné hlavne látky nazývané sapogeníny. Okrem toho ale obsahuje aj množstvo minerálov a vitamínov, ktoré podporujú imunitu a iné procesy v tele.

Výhody užívania Erexanu

 • silné zlepšenie erekcie
 • rýchly nástup účinku – do 60 minút
 • výrazné zosilnenie orgazmu
 • zvýšenú chuť na sex
 • významné predĺženie doby sexu
 • bez lekárskeho predpisu

Užívanie a dávkovanie

Jeho hlavnou výhodou je, že sa nemusí užívať pravidelne. Jeho účinok nastupuje veľmi rýchlo a trvá až 36 hodín po užití. Odporúčanie uvádza použiť jednu až dve tablety 60 minút pred sexom. Ak sa chystáte užiť Erexan prvý krát, odporúča sa užiť jednu tabletu. Erexan je vyrábaný v štandarde GMP. Nemá žiadne vedľajšie negatívne účinky na zdravie.

Tento výživový doplnok môžete používať aj dlhodobo. Neprekračujte však maximálnu stanovenú dávku za deň (2 tablety). Erexan môžete užívať aj v prípade, že netrpíte poruchami erekcie alebo predčasnou ejakuláciou. Užívanie Erexanu sa neodporúča osobám trpiacim na kardiovaskulárne ochorenia a tiež mužom mladším ako 18 rokov. Tak isto ak trpíte alergiou na niektorú so zložiek, prípravok neužívajte. No a samozrejme ženám.

 

Erexan a jeho balenia a cena

Obrázok ktorý vidíte nižšie sme stiahli priamo z webu predajcu tohto výživového doplnku. Základná verzia Erexanu stojí 24,90 a obsahuje 15 kapsúl. Následne sú potom výhodnejšie balenia so zľavou. Na vyskúšanie odporúčam objednať jedno balenie aj keď si myslím že pri tomto výrobku sa neúspechu báť nemusíte. Výrobok príde zabalený v diskrétnom balení bez označenia e-shopu či potlače na balíku.

erexan
erexan balena a ceny

Na webe výrobcu čítam tiež zaujímavú správu :

Vrátenie peňazí.

„Sme si natoľko istí kvalitou a účinnosťou nášho produktu že vám ponúkame garanciu vrátenia peňazí. To znamená že ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu s Erexanom spokojní, pošlite nám ho späť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé neotvorené balenie.“

Chcem vyskúšať EREXAN

Erexan teda sľubuje vrátiť peniaze pokiaľ s výrobkom nebudete spokojný a vrátite neotvorené balenie. Ak si teda objednáte dva balenia a výrobok nebude fungovať, druhé neotvorené balenie môžete vrátiť.

Vaše skúsenosti

Či už pozitívne alebo negatívne, všetky vaše skúsenosti a cenné rady píšte prosím do komentárov pod článok. Vaše postrehy a skúsenosti môžu pomôcť ostatným. V komentároch nemusíte zadať ani vaše pravé meno ani pravý e-mail. 

*

*

Naše hodnotenie

5(348x66)
Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.

2 komentáre k “Erexan”

 1. produkt som si zakupil…citil som, ze je penis nejaky taky tvrdsi ale sexualny styk to predlzilo len malo…ak by to stalo 7e ok..ale za tie peniaze to veru nejako ani nestooji. Chvalia sa ake je to uzasne, no neviem ci tie doplnky su nejako dobre.

  Odpovedať
  • Pozdravujem, áno, je to možné ako píšete, výživové doplnky na zlepšenie erekcie ako aj napríklad EREXAN sú v podstate dosť drahé (k výške platov u nás) a tiež u každého rôzne zaberajú. Takže skôr by som na vašom mieste ak Erexan nebol celkom vhodný vyskúšal nejaký iný z prípravkov. Ak by už sa jednalo o závažný problém tak samozrejme treba si ísť dať predpísať k lekárovi tabletky na predpis. Ďakujeme za vaše reálne skúsenosti a názor.

   Odpovedať

Vložiť komentár