Erotická zoznamka vám môže ponúknuť viac než len sex

Sex zoznamka je samozrejme v prvom rade o intímnom zblížení. Nevyhľadávajú ich len zúfalci, ktorí si nevedia nájsť partnera. Mnoho ľudí nemá na vzťah čas, alebo jednoducho netúži po takomto záväzku. Sex ale patrí k základným potrebám, a práve preto sú tu erotické zoznamky.

Ide len o sex

Niekto dokáže oddeľovať lásku a sex, niekto nie. Ale potrebuje ho každý. Online sexzoznamka je rýchly a jednoduchý spôsob, ako si užiť bez záväzkov a rozpakov. Tu je všetkým jasné o čo ide, a tak netreba zbytočne chodiť okolo horúcej kaše ako pri klasickom randení.

Nemusíte sa hanbiť na rovinu povedať, po čom túžite a aj to zrealizovať. Navyše, ak vám niekto nebude vyhovovať alebo vás sex bez záväzkov omrzí, je pomerne jednoduché tento „vzťah“ ukončiť.

Výhodou erotických zoznamiek je aj to, že si môžete vybrať človeka, ktorý vás priťahuje, alebo ktorý zdieľa vaše sexuálne túžby a fantázie.  Máte teda možnosť užiť si sex podľa svojich predstáv bez toho, aby ste museli riešiť, čo si o tom myslí váš partner.

Dôležité sú pravidlá

Hneď na začiatku by ste mali stanoviť určité pravidlá, aby to nakoniec neskončilo zlomeným srdcom. Ak máte problém sa neviazať, užite si radšej jednorazovky ako opakované stretnutia s rovnakým partnerom. Keď hľadáte len sex, neočakávajte partnerstvo a lásku. Ak vás začnú opantávať city je dobré sa o tom zmieniť vašej sexuálnej známosti alebo to rovno ukončiť.

Človek ale nikdy nevie, a možno to vaša známosť bude cítiť rovnako, a možno nie. Nájsť lásku na sexzoznamke je skôr vzácnosť než pravidlo, a tak si na city dávajte pozor. Rovnako buďte obozretný aj ohľadom toho, komu a či vôbec sa týchto aktivitách zmienite. Niektoré správy sa šíria rýchlo a povedzme si úprimne, vždy sa nájde niekto, kto nemá pochopenie pre takých druh vzťahov.

Vložiť komentár