Erotogénne zóny muža

Erotogénne zóny muža patria k základnému študijnému materiálu pre všetky ženy. Na tejto vyučovacej hodine by ste teda nemali chýbať. Ak sa k tomuto článku dostali páni, tak vás hneď presmerujeme do inej učebne, prečítajte si článok – Erotogénne zóny ženy.

Čo sú erotogénne zóny?

Erotogénne zóny sú oblasti ktoré sú takpovediac „vyvolené“ na sexuálne stimulovanie a ich stimulovaným dochádza k značnému vzrušeniu a uspokojeniu sexuálne žiadostivosti. U každého muža sa tieto zóny môžu do značnej mieri líšiť a to čo platilo pri jednom partnerovi, pri druhom platiť nemusí. Preto je dôležitá nielen teória ale hlavne prax.

Erotogénne zóny muža

Ponúkam vám teda niekoľko tipov, kde by ste mali začať s pátraním po erotogénnych zónach. Určite sa nebojte, akákoľvek ostýchavosť nieje na mieste.

1 – Uši

Tak ako ženy aj muži zbožňujú jemné láskanie ušných lalokov. U mužov táto erotogénna zóna zaberá celkom spoľahlivo. Tiež to však chce trochu tréningu a ozaj jemné zaobchádzanie. Skúste partnerovi zašepkať do uška nejakú zvrhlosť a uvidíte ako zapálite plameň jeho vášne.

2 – Pery

Pery samozrejme neobídeme. O ich citlivosti viete, a je to tak isto ako u nás žien veľmi citlivé miesto aj u našich partnerov. Citlivejšia býva spodná než horná pera a pri láskaní sa zamerajte na oblasť pod spodnou perou a na bradu. Verte mi, cieľený útok na bradu je takmer istou výhrou.

3 – Krk a hrdlo

Všeobecne sa jedná o citlivú oblasť ktorú musíte využívať. Muži milujú keď im jemne dýchate na oblasť krku. Možno to nepriznajú ale veľmi ich to vzrušuje. Horúce bozky na krk sú veľko čerešničkou na torte.

erotogénne zóny muža skúsenosti

*

4 – Články prstov

Na ruky či zápästia nie všetci muži reagujú. Na čo však reagujú podstatne lepšie sú články prstov. Možno sa to na prvý pohľad nezdá pri drsných rukách, ale erotogénne zóny muža sú skutočne aj na článkoch prstov. Ak si vložíte do úst jeho prst a začnete ho jemne sať v jeho hlave sa otvorí šuplík s kolónkou orálny sex. Takáto predohra ho určite dostane.

5 – Bradavky

Bradavky sú ďalšou erotogénnou zónou u mužov, avšak tu by ste mali ísť na vec o čosi opatrnejšie. U žien zaberá stimulovanie bradaviek takmer na 100% ale u mužov je to riziková činnosť. Nie všetci to majú radi a časť mužského pokolenia to dokonca neznáša. Odporúčam vyskúšať ísť na to veľmi citlivo a hlavne si všímať reakcií partnera. Ak na túto erotogénnu zónu nebude reagovať, radšej jej vody opustite.

6 – Chrbát

Chrbát síce asi nikdy nebude patriť medzi top erotogénne zóny muža, ale zase nejaké tie výsledky sa tu predsalen dosiahnuť dajú.

7 – Žaluď

O ňom asi písať moc nemusím, zóna ktorú pozná každá žena. Treba už len skúšať a pozorovať aká stimulácia tejto oblasti najviac zaberá. Možnosti sú obrovské a netreba sa báť.

8 – Perineum

erotogénne zóny muža príklad

Čo to zase je? Možno sa pýtajú menej skúsené. Perineum je oblasť medzi semenníkmi a konečníkom. A v podstate sa dá povedať že erotogénna zóna číslo 1. Stimuláciou tejto erotogénnej zóny sa z vás stane bohyňa lásky. Je to stávka na istotu. Stimulácia tejto zóny tesne pred vyvrcholením dokáže partnerovi maximalizovať pôžitok.

9 – Semenníky

Mnoho žien zabúda na semenníky. Niektorým sa dokonca zdajú ako „nechutné“ fuj ovisnutá koža a pod. Raz prišla do nášho sexshopu pani ktorá sa mi práve zdôverila že kvôli semenníkom má problém a neznáša ich chytať. Možno teda ani vy nemáte k nim pozitívny vzťah ale zase na druhej strane takmer každý muž má rád ich stimuláciu. Skúste nájsť nejaký kompromis.

10 – Zadok

Vynikajúca oblasť na ktorú sa občas zabúda. Aj mužskému zadku by ste sa mali venovať podrobnejšie.

11 – Análny otvor a jeho oblasť

Veľmi špecificky reagujú muži na túto erotogénnu zónu. Tu odporúčam vydať sa na prieskum iba skúsenejším ženám ktoré sú vo vzťahu už dlhšie. Nie každý muž vás do tejto oblasti pustí. Je to niečo ako Area51 v Nevade. Ak nemáte povolenie na vstup dostanete po prstoch. Ak však povolenie máte, tak vedzte, že množstvo nerovných zakončení v tejto oblasti vám poskytuje nekonečné možnosti.

Výživové doplnky na zlepšenie erekcie

12 – Nohy

Na nohách sú množstvá erotogénnych zón a u každého z mužov sa značne líšia. Tu je veľmi ťažko všeobecnejšie písať ale s vyššou pravdepodobnosťou môže ako erotogénna zóna zabrať vnútorná strana stehien. Metóda pokus omyl vám ukáže kde ste správne a kde naopak nesprávne.

Toľko teda k téme erotogénne zóny muža. Citlivých zón je samozrejme viac, toto je len orientačný zoznam ktorý vás má nasmerovať kam sa asi vydať. Tak muži ako aj ženy majú svoje individuálne zóny a je to vec pátrania a objavovania čo je určite veľmi zábavná činnosť.

Vaše skúsenosti

Na záver je tu výzva k vám, čitateľom týchto riadkov. Celkom anonymne nám napíšte ktoré erotogénne zóny sú u vás tie naj. Možno sa nakoniec navzájom inšpirujeme. Do komentárov pod článok nemusíte uviesť svoje pravé meno či mail. Údaje si pokojne vymyslite.

Tento článok pre Vás napísala Marcela. Tento článok pre Vás napísala Marcela.

Vložiť komentár