Erotogénne zóny ženy

V tomto článku si predstavíme erotogénne zóny ženy a tiež si povieme niečo o tom čo to vlastne erotogénne zóny sú a ako ich nájsť.

Čo sú erotogénne zóny?

Erotogénne zóny sú oblasti ktoré sú takpovediac „vyvolené“ na sexuálne stimulovanie a ich stimulovaným dochádza k značnému vzrušeniu a uspokojeniu sexuálne žiadostivosti. Nejedná sa však celkom tak o učebnicové príklady. U každej ženy sa tieto zóny môžu líšiť a pravdou je, že ich treba hľadať.

Erotogénne zóny ženy

To, že všetky ženy nemajú spoločné erotogénne zóny je vlastne dobre. Môžete sa tak dať do pátrania a ich objavenie vás uspokojí tak isto ako vašu partnerku. Aby sme však vedeli kde približne by sa mohli nachádzať máme tu niekoľko miest, ktoré treba „vyskúšať“.

1 – Uši

Väčšina žien má rada keď sa partner venuje ich ušiam. Lízanie, bozkávanie, obhryzkávanie či šepkanie vzrušujúcich slov do uška poteší takmer každú ženu. Tiež sa to však nesmie preháňať. Oslintávanie uší partnerke už môže zase vadiť.

2 – Očné viečka

Toto vás možno ani nenapadlo. Očné viečka patria medzi najcitlivejšie oblasti ľudského tela. Jedná sa síce o trošku netradičné miesto avšak tiež patrí medzi erotogénne zóny žien.

3 – Pery

O perách asi písať netreba. Patria medzi najerotickejšie súčasti ženského tela a tak aj v našom zozname majú svoje miesto. O perách ako erotogénnej zóne už viete aj sami.

4 – Krk

Tak ako v mnohých filmoch sa vášnivá noc začína bozkami na krk tak je tomu aj v skutočnosti. Krk je vynikajúce miesto pre začiatok príjemných aktivít a patrí medzi stabilné erotogénne zóny takmer každej ženy. Bozkávanie, jemná masáž či dýchanie na krk dokáže divy.

erotogénne zóny ženy tipy

5Bradavky a prsia

Hladenie, bozkávanie, jemné masírovanie avšak žiadne agresívne pohyby. Erotogénne zóny v tejto oblasti asi netreba zvlášť predstavovať. Treba už len objavovať čo partnerku najviac vzrušuje.

6 – Zápästie

Pre pánov to bude zrejme trochu prekvapenie ale aj zápästia patria medzi erotogénne zóny ženy. Možno to bude treba do čierneho a možno nie, no určite to je dobré vyskúšať.

7 – Dlane

Po zápästiach sú tu tiež dlane ktoré majú veľké množstvo nervových zakončení. Vyskúšať ich jemne stimulovať môže byť príjemné pre každú dámu.

Výživové doplnky na zlepšenie erekcie

8 – Brucho

Príjemné veľmi jemné hladkanie bruška dokáže divy. Môžete si zadovážiť jemné pierko s ktorým vám táto činnosť pôjde takpovediac od ruky.

9 – Klitoris

Svoju cestičku k tejto erotogénnej zóne si určite nájdite. Viete že tam je, len sa musíte naučiť a objaviť neobjavené. Všímajte si reakcie partnerky na stimuláciu tejto erotogénnej zóny a určite prídete nato, čo jej robí skutočne dobre.
Klitoris je mimochodom najcitlivejšie miesto na tele ženy. Je vytvorený z tých istých buniek ako penis – žaluď takže si páni asi viete predstaviť aké dôležité miesto to môže byť.

10 – Zadok

Medzi erotogénne zóny ženy radíme aj zadok. Mali by ste sa mu dostatočne venovať avšak majte na pamäti, že nie všetky ženy majú radi surové správanie z pronofilmov a tak nejaké extra plieskanie (ak to vyslovene partnerka nemá rada) si radšej odpustite.

erotogénne zóny ženy skúsenosti

11 – Vnútorná strana stehien

Jedná sa o mimoriadne citlivú časť na akékoľvek dotyky. Množstvo nervových zakončení z vnútornej strany stehien robí skvelú erotogénnu zónu.

13. Zadná strana kolien – jamky za kolenom

Áno, áno aj tu sa nachádza erotogénna zóna na ktorú si je dobré posvietiť. Je tu veľmi jemná a citlivá koža takže skúste nájsť spôsob ako sa k nim dostať a uvidíte pozitívnu odozvu.

14 – Chodidlá + prsty na nohách

Ženy veľmi zbožňujú svoje nohy a ak sa ich partner správne dotýka. Vo vlastnom záujme sa naučte robiť jemnú masáž a výsledky sa rýchlo dostavia.

Ako sami vidíte téma „erotogénne zóny ženy“ nieje vôbec krátkou témou a týchto 14 bodov je len orientačných. Na všetky správne miesta musíte prísť sami ak vám ich partnerka dobrovoľne neprezradí. Po potulkách ženským telom sa však môže stať, že objavíte erotogénnu zónu o ktorej nevie ani ona sama. V tom momente budete ako Columbus ktorý vstúpil na nepoznanú zem.

Vaše skúsenosti

Na záver vás už tradične vyzývame na diskusiu. Milé dámy povedzte nám, kdeže sa nachádzajú tie vaše erotogénne zóny? Diskutujte anonymne pod článkom.

Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.

Vložiť komentár