Gél na zväčšenie penisu MAXILONG

Intímny gél MAXILONG je gél pre okamžité zväčšenie penisu. Výdatný a hodvábne hladký zvlhčujúci gél na vodnej báze, nezanecháva škvrny. Maxilong gél vďaka svojim vlastnostiam stimuluje mikrocirkuláciu v pokožke, zvyšuje prietok krvi do tkanív penisu. Spojenie aktívnych zložiek L-arginínu, ženšenu, ovsa, chmeľu, žihľavy a mentolu skvalitňuje erekciu a vďaka zvýšenému prítoku krvi do tkanív zväčšuje veľkosť dĺžku aj obvod mužského údu. Guarana povzbudzuje a stimuluje.

Gél MAXILONG je vhodný pri použití pumpy a extendera. Obsahuje zložky jemne ošetrujúce pokožku a zvyšujúce jej pružnosť čím minimalizuje opuchy. Môže byť použitý aj ako lubrikant, pretože ideálne zvlhčuje a eliminuje problém nedostatočne vlhkých intímnych partií. V prípade pravidelného používania je efekt trvalý.

Ako pôsobí gél MAXILONG?

  • stimuluje mikrocirkuláciu, zosiluje prítok krvi v tkanivách intímnych partií
  • zväčšuje veľkosť dĺžku i obvod mužského údu – okamžite!
  • podporuje erekciu
  • prináša intenzívnejšie vnímanie sexuálnych podnetov
  • rýchlejšia regenerácia
  • pôsobí ako lubrikant

Komu MAXILONG gél na zväčšenie penisu pomôže?

MAXILONG Gél je vyrobený pre všetkých mužov, ktorí nie sú spokojní so svojou veľkosťou.

3 hlavné druhy použitia:

  • dočasné zväčšenie – aktívne zložky stimulujú mikrocirkuláciu, takže penis je v priebehu erekcie dlhší a hlavne má väčší priemer
  • podpora účinku pumpy a extendera – je ideálnym doplnkom púmp a extenderov. Pri pravidelnom používaní urýchľuje ich účinok
  • zvlhčenie – gél sa výborne hodí ako lubrikant
maxilong gél zväčšenie penisu

Ako MAXILONG GEL funguje?

MAXILONG obsahuje aktívne zložky ktoré účinkujú okamžite – v priebehu 10 minút od použitia. Zloženie stimuluje mikrocirkuláciu, takže sa krvi dostane do tkanív oveľa viac než pri bežnej erekcii. Guarana dodáva energiu, posilňuje erekciu, povzbudzuje a odstraňuje únavu. Môže byť použitý príležitostne, pretože efekt je okamžitý. Ale pravidelné používanie MAXILONG GÉLU zväčšuje veľkosť nastálo – ako dĺžku, tak obvod.

V zložení MAXILONG gélu nájdete napríklad L-arginín ktorý je zodpovedný za zlepšenie mikrocirkulácie. Ženšen ktorý dodáva energiu, Guaranu, ovos siaty, chmeľ či mentol. MAXILONG gél je vyrobený na vodnej báze, vďaka čomu je úplne bezpečný a nevyvoláva podráždenie. Navyše nezanecháva škvrny a môže byť použitý súčasne s prezervatívom a erotickými doplnkami.

Ako sa používa

Stačí aplikovať dostatočné množstvo gélu po celej dĺžke penisu a votrieť ho. Následne treba počkať 10 minút do úplného absorbovania gélu pokožkou. Tento postup môžete niekoľkokrát opakovať. Pred prvým použitím aplikujte malé množstvo na vnútornú stranu predlaktia, zistíte tak možnú alergickú reakciu. V prípade alergickej reakcie MAXILONG gél nepoužívajte !

MAXILONG – gél a sprej na zväčšenie penisu

Oplatí sa?

Cena tohto gélu je približne 28 Eur (balenie 150 ml). Celkom by ma zaujímalo ako dlho tento gél vydrží, teda na koľko „akcií“.  Jednou z možností je tiež využiť spej ktorý má rovnaké účinky, jeho cena je podobná avšak objem je iba 50ml.

Ak máte niekto skúsenosti s používaním  MAXILONG výrobkov napíšte prosím koment do diskusie pod článok. Ďakujeme.

Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.

Vložiť komentár