Hydromax – bestseller medzi vákuovými pumpami

Je mi cťou Vám dnes predstaviť vákuovú pumpu Hydromax. V prípade tejto vákuovej pumpy sa nejedná o klasickú vákuovú pumpu, ale o takzvanú hydropumpu. Z názvu už asi vytušíte že to bude mať nejaké spojenie s vodu a je tomu skutočne tak. Bathmate Hydromax je celosvetovo najpredávanejšou značkou vákuových hydropúmp.

Unikátna technológia podtlaku na báze vody umožňuje komfortnejšie použitie za použitia vyššieho podtlaku ako je tomu pri klasických vákuových pumpách. Aj to z Bathmate Hydromax robí lídra na trhu. Komfort pri používaní týchto púmp je na omnoho vyššej úrovni než pri klasických pumpách.

Čo sú vákuové pumpy, na čo slúžia a aké typy poznáme si môžete prečítať v našom článku Vákuová pumpa – investícia ktorá sa vráti

hydromax skúsenosti

Aké sú výhody u Hydromax?

  • lepší výkon oproti klasickým pumpám
  • zlepšenie erekcie
  • predĺženie penisu až o 4 cm a zhrubnutie o 1 cm
  • kvalitné spracovanie
  • bezpečné použitie

Videonávod ako používať pumpu Hydromax

6 jednoduchých krokov

1 – Otvor ventil

V hornej časti pumpy je ventil ktorým z pumpy voda vypúšťa. Má tri polohy – hornú, strednú a spodnú. V hornej a aj v spodnej polohe je vákuová pumpa „zamknutá“. V strednej polohe je otvorená a v tejto polohe môžete manipulovať stláčateľným ventilom. Stlačený alebo uvoľnený ventil drží vodu v pumpe, alebo jej umožní vytekať.

hydromax pumpa použitie 1

2 – Vlož manžetu do valca

Vlož manžetu to valca aby správne zapadla na svoje miesto.

hydromax pumpa použitie 2

3 – Naplň pumpu vodou a vlož do nej penis

Po vložení penisu do pumpy, pritlačte svoj Hydromax k telu. Pritlačením sa musí vytvoriť podtlak, aby sa pumpa správne prisala k telu. Chce to trochu cviku.

hydromax pumpa použitie 5

4- Začni pumpovať

Pri pumpovaní sa vždy z hornej časti uvoľní menšie množstvo vody. Tým že voda odchádza z komory, vzniká vo vnútri pumpy čoraz väčší podtlak a váš penis sa zväčšuje. Mali by ste pumpovať dovtedy, pokým vám to bude príjemné.

hydromax pumpa použitie 6

5 – Udržiavaj podtlak

Kvôli bezpečnosti, Hydromax sám postupne uvoľňuje podtlak. Ak teda ucítite že podtlak v pumpe poklesol, zopakujte opäť pumpovanie. Pre dosiahnutie zväčšenia sa odporúča používať pumpu 15 minút denne.

hydromax pumpa použitie 7

6- Uvoľnenie podtlaku

Po 15 minútach stlačte ventil a tlak sa uvoľní. Následne vytiahnite penis. Váš penis bude maximálne zväčšený.

hydromax pumpa použitie 8

Toto je ovšem len stručný návod na použitie. Kompletný návod aj so všetkými odporúčaniami dostanete k výrobku.

Cena

Ako už som aj vyššie spomínal, jedná sa o špičkový výrobok z kvalitných materiálov čo je už na prvý pohľad aj vidieť. Cena je samozrejme, vzhľadom na kvalitu a tiež technicky náročnejšie prevedenie než u klasických vákuových púmp vyššia. Hydromax sa predáva za cenu približne 115 Eur a viac. Model ktorý vidíte na obrázkoch je konkrétne verzia Bathmate Hydromax X30. Na svete je však už aj verzia Hydromax X40 alebo Hydromax X40 Extreme.

Vákuové pumpy Hydromax

Vaše skúsenosti

Budeme radi ak sa nám ozvete s vašimi skúsenosťami s týmto typom vákuových púmp. Predaje na Slovensku hovoria o tom, že sa jedná aj napriek vyššej cene o veľmi obľúbený výrobok. Vyjadriť sa môžete do komentárov pod článok. Všetky vaše príspevky sú anonymné a „Meno“ a „email“ si môžete pokojne vymyslieť.

Za všetky vaše príspevky sme vám veľmi povďačný. Vaše skúsenosti môžu pomôcť aj ostatným návštevníkom našej web stránky.

Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.

Vložiť komentár