Liderin

Liderin je ďalším výrobkom o ktorom musíme napísať recenziu. Jedná sa o pomerne známy výrobok na skvalitnenie erekcie a často ho môžete vidieť predávať v online lekárňach. Je však Liderin skutočne tak účinný ako o ňom hovorí jeho reklama? Výrobca uvádza, že Liderin obsahuje kombináciu látok L-arginín, pycnogenolu a ženšenu. Ak pozorne čítate naše recenzie určite tieto látky poznáte.

Často spomíname hlavne účinky L-arginínu ktorý dokáže regulovať krvný obeh, roztiahnuť cievy v penise a tým zlepšiť erekciu. Pycnogenol zas zlepšuje mikrocirkuláciu krvi. Ženšen vám určite nieje neznámy, a ak by ste sa chceli o ňom dozvedieť viac, môžete si prečítať náš článok Ženšen. Liderin by teda mal spĺňať všetky predpoklady vhodného doplnku na zlepšenie sexuálneho života. Aké sú ale reálne skúsenosti?

Čo Liderin podľa výrobcu dokáže:

  • zlepší sexuálny život
  • vyvolá a zlepší erekciu
  • predĺži čas erekcie
  • zlepší prekrvenie pohlavných orgánov

Reklama na Liderin z Youtube

*

Dávkovanie, užívanie a balenie a cena

Jedna krabička tohto výrobku obsahuje 6 tabliet a stojí niečo cez 20 Eur. V čase písania tejto recenzie je to 20,73 Eur v internetovej lekárni Lieky24. Dávkovanie tohto doplnku na skvalitnenie erekcie je 3 tablety minimálne jednu hodinu pred pohlavným stykom. Tablety je nutné samozrejme zapiť vodou. Aby som to teda porátal. Jedno balenie máte  na dva krát. Jedno „zlepšenie“ erekcie vás teda bude stáť minimálne 10 Eur čo je v porovnaní s ostatnými výrobkami trochu veľa.

Výživové doplnky na zlepšenie erekcie

Ono keby to zaručene fungovalo tak tých 10 eur by bol ochotný do toho investovať hocikto koho trápia problémy s erekciou. Keď som však prešiel množstvá diskusií mám pocit, že Liderin zabral málokomu. Nasledujúce screeny sú z portálu Heureka.sk

liderin skúsenosti 2
liderin skúsenosti1

*

Chcem vyskúšať LIDERIN

Vaše skúsenosti

Či už pozitívne alebo negatívne, všetky vaše skúsenosti a cenné rady píšte prosím do komentárov pod článok. Vaše postrehy a skúsenosti môžu pomôcť ostatným. V komentároch nemusíte zadať ani vaše pravé meno ani pravý e-mail. Naše hodnotenie je dosť nízke, iba dve hviezdičky z piatich. Aj napriek tomu, že Liderin obsahuje L-arginín a ženšen, podľa užívateľov má len slabý až minimálny vplyv na erekciu.

Naše hodnotenie

2(348x66)

Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.

Vložiť komentár