Maca peruánska

Jedným z čisto prírodných spôsobov ako zlepšiť slabú erekciu, predĺžiť styk či dokonca zvýšiť množstvo a kvalitu spermií je užívanie Macy peruánskej. Maca peruánska (Lepidium Meyenii) inak nazývaná aj peruánsky ženšen je dedičstvom Amerických indiánov ktorí ju používajú tisícročia. Maca bola dokonca indiánmi považovaná za posvätnú bylinu. Maca peruánska sa podobá reďkovke rastie v bolívijských Andách v nadmorských výškach 3000 až 4500 metrov nad morom.

Jedna z legiend hovorí ako bojovníci Inkov jedli Macu peruánsku (na dosiahnutie sily) pred jednou z bojových výprav proti dobyvačným Španielom. O tej bitke potom už nikto radšej nehovoril 🙂

maca-peruánska
maca-peruánska prášok

Aké má maca peruánska výhody?

  • pôsobí ako afrodiziakum u mužov dokonca aj u žien
  • zvyšuje hladinu testosterónu
  • zlepšuje pohyblivosť a množstvo spermií
  • podporuje a predlžuje erekciu
  • kladne pôsobí na prostatu
  • pomáha ženám zlepšiť hormonálne výkyvy
  • zlepšuje osteoporózu
  • zlepšuje stav akné
  • podporuje rast svalov a fyzickej výkonnosti
  • 100% prírodný produkt

Maca peruánska prášok

Maca prášok je 100% prírodný výživový doplnok, ktorý obsahuje okrem makroživín aj množstvo významných fytonutrientov. Moderné technológie umožňujú prípravu koncentrátu, takže 100g prášku Maca je extraktom živín z cca 1kg sušeného koreňa. Sušený extrakt Macy peruánskej obsahuje okrem základných makroživín ako sú tuky, cukry a bielkoviny aj minerálne látky, vitamíny a mastné kyseliny.

*

Na trhu existuje mnoho prípravkov Maca. Väčšinou sa však jedná iba o zomletý koreň Macy peruánskej. Maca prášok ktorý vidíte vyššie na obrázku, je však vodno-etanolový (alkoholový) výťažok v pomere 10:1. To znamená, že  z 10kg sušeného koreňa Maca sa získava 1kg suchého extraktu. Jedná sa teda o silnú koncentráciu výživných látok.

Cena za Macu v prášku

Cena za 100 gramov práškového extraktu Macy peruánskej je 16,50 Eur. Ak by ste sa rozhodli pre Macu peruánsku na zlepšenie vašej erekcie, výdrže či množstva spermií, môžete využiť aj zľavový kupón. K objednávke nad 30 eur je to 5%  zľavu na nákup. Odpíšete kód z obrázku nižšie, kliknete na obrázok ktorý vás presmeruje priamo na Macu peruánsku prášok a tento kód zadajte pri objednávke do poľa „Zľavový kupón / Darčekový šek“.  Následne kliknite na tlačítko „Vložiť“ a zľava sa vám odráta.

maca peruánska zľava

Dávkovanie Macy peruánskej

Maca peruánska v práškovej forme sa užíva jeden krát denne vo forme jednej kávovej lyžičky prášku (2-3 gramy) rozpustenej v 200ml čistej vody alebo ovocnej šťavy. Na chuť Macy peruánskej si treba zvyknúť. Aj preto ak niekto bude mať s chuťou Macy problém, odporúčam rozmiešať vo väčšom objeme vody, prípadne použiť ovocnú šťavu ktorá dokáže chuť Macy peruánskej čiastočne prekryť. Je to však vždy skôr sila zvyku.

Balenie 100 gramov vám vydrží takmer dva mesiace.

Záver

Na záver by sa dalo povedať, že Maca peruánska je celkom dobrý výživový doplnok na skvalitnenie erekcie. Musím tu hlavne prízvukovať, že sa jedná o 100% prírodný produkt. Podobne ako je to v prípade ženšenu. Cenovo vychádza lacnejšie než niektoré tabletky na potenciu. Avšak je tiež nutné dodať, že Macu treba užívať istý čas aby ste videli skutočné účinky. Tu vidím hlavný rozdiel medzi tabletkami ktoré účinkujú už napríklad za polhodinu od užitia, a v Mace ktorá účinkuje až po dlhodobejšom užívaní.

Chcem vyskúšať Macu peruánsku
*
*

Máte s Macou peruánskou skúsenosti?

Či už pozitívne alebo negatívne, všetky vaše skúsenosti a cenné rady píšte prosím do komentárov pod článok. Vaše postrehy a skúsenosti môžu pomôcť ostatným. V komentároch nemusíte zadať ani vaše pravé meno ani pravý e-mail. 

Naše hodnotenie

5(348x66)

*

Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.

Vložiť komentár