Nafukovacia panna alebo nafukovací muž? Zabudnite!

nafukovacia-zena1

Kam svet pokročí každým dňom sa niekedy človeku ani nechce veriť. Z pevných liniek sa stali mobilné telefóny, z kalkulačiek počítače a z ľudí….no nebudeme zachádzať do podrobností. Pravda je taká, že v dnešnom premodernizovanom svete na nás číha čoraz viac zaujímavosti.

Nafukovacia panna či nafukovací muž boli vždy len akýmisi bábkami. Plnili síce svoju funkciu, no aj tie drahšie výrobky mali k nejakej tej dokonalosti či prirodzenosti véééľmi ďaleko. Prišla však jedna spoločnosť ktorá si povedala dosť!

Stretnutie s dokonalosťou

Spoločnosť Sinthetics z Južnej Kalifornie sa rozhodla vyrábať čo najviac realistické figuríny dokonca s proporciami na zakázku. Takže žiadne namaľované vlasy či chlpy. Všetko reálne a až tak reálne, že na prvý pohľad nezbadáte rozdiel. Niekedy je však tej dokonalosti primoc.

Nielen pre mužov

nafukovaci-muz1

Každá žena túži po dokonalom mužovi. Nafukovací mužíci zo sexshopov však majú k dokonalosti tiež ďaleko a preto kúpiť si realistického muža má právo každá žena. Ešte ale musí mať hodne veľa peňazí.

Dobré je, že si môže zvoliť veľkosť penisu alebo či má byť penis obrezaný a pod. Je tu jeden bloňdák s extra rozmerom. Jednoducho za pár tisíc (dolárov) vám pozliepajú muža vašich snov.

Výživové doplnky na zlepšenie erekcie

Cena

Mimochodom keby ste chceli vedieť cenu za tieto „výrobky“ tak vedzte že štartovacia cena začína niekde na 5000 eurách. Ale darmo, ručná práca je len ručná. Stávka na kvalitu sa teda firme môže celkom vyplatiť.

Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.

Vložiť komentár