Nie ste spokojná s veľkosťou vašich pŕs?

Prsia. Ako ich charakterizovať? Sú neoddeliteľnou súčasťou prežitia ľudského druhu ako aj kultúry a umenia. Už od počiatku vekom inšpirovali básnikov, maliarov i sochárov. Stali sa predmetom obdivu a uctievania. Pre mužov prsia predstavujú nedosiahnuteľný bod krásy. Uctievajú ich ako symbol ženstva, plodnosti a materstva. Nečudo, že sú ženské prsia tak veľmi popularizované a pod nátlakom kritiky. Správna žena musí mať veľké prsia, to je názor väčšiny. 

Veľké alebo malé?


Vo všeobecnosti platí pravidlo, že čím väčšie, tým lepšie. Totiž, čím sú ženské prednosti väčšie, tým plodnejšie dáma v očiach mužov vyzerá. Aby sme pochopili mužskú posadnutosť ženskými prsiami, budeme sa musieť preniesť do histórie. Do čias, keď ľudia chodili zahalení len na najintímnejších miestach. A verte či nie, ženské prsia sa do tejto skupiny nerátali. Plné ženské prsia predstavovali symbol plodnosti, rovnako ako široká panva a veľký zadok. Pri voľbe partnerky sa muž orientoval práve podľa týchto symbolov. Nič iné nebolo podstatné.

Prsia ako predmet nesváru

Rovnako ako mužská obetavosť, odvaha, starostlivosť a sila, aj ženské telesné tvary dávali predpoklad zdarnému rodičovstvu. Narozdiel od žien, muži svoju lásku k ženským tvarom nedokázali skrývať a nahé ženské telo sa stalo predmetom násilia. Preto sa ženy začali haliť. Z tohto však vyplýva, že už od pradávna muži uprednostňovali ženy s plnšími krivkami. Netvrdíme však, že dnes je to rovnaké. Doba pokročila a ideál sexuality prešiel mnohými zmenami.

Plastika môže byť riskantná

Uvažujete o plastickej operácii? Treba mať na zreteli, že umelé zväčšenie pŕs môže predstavovať značné riziko. Ženám, ktoré pôrod a následné kojenie ešte len čaká, sa takýto zákrok vyslovene neodporúča. Poškodením tkanív môže dôjsť k trvalej fyzickej ujme a neschopnosti tvoriť mlieko, nevraviac o vonkajších deformáciách ako sú jazvy. Nie všetky ženy sú s veľkosťou svojich pŕs spokojné, v žiadnom prípade však nie je nutné podstupovať takéto riziko. Tabletky na zväčšenie pŕs sú úplne bezpečné. Výsledok sa dostaví po krátkom čase.

Kúpte si tabletky na zväčšenie pŕs a neoľutujete

Tabletky na zväčšenie pŕs značky Super PRSIA od výrobcu Imperial Vitamins si zamilujete. Nie len, že dodajú vašim vnadám stratený tvar a pevnosť, ale prinášajú tiež radu iných pozitív. Produkt tabletky na zväčšenie pŕs môžete kúpiť priamo na webe superprsia.sk, ako aj v bežných lekárňach na Slovensku. Výhody kúpy cez internet je tá, že za poštovné nič neplatíte. Tabletky na zväčšenie pŕs vám pošleme priamo k dverám vášho domu. Nebudete musieť merať diaľku k lekárni. Nákup vybavíte priamo z pohodlia domova.

Sila hôrnych bylín

Výrobky značky Super PRSIA, tabletky na zväčšenie pŕs, sú vyrobené z kvalitných bylinných výťažkov. Nemusíte sa obávať alergickej reakcie. Každá bylinná zložka v špeciálne vyvinutej formule výživového doplnku je viacnásobne kontrolovaná. Tabletky na zväčšenie pŕs sú vyrobené z bylinných výťažkov bez pridania chemických aditív.

Prsia väčšie minimálne o jedno číslo

Užívateľky sú nádšené. Potvrdzujú, že im prsia narástli minimálne o jednu konfekčnú veľkosť. Navyše získali pevný tvar. Príťažlivé prsia im dodali stratené sebavedomie a nemôžu si výrobok vynachváliť. Smejú sa, pretože musia vyhodiť všetky staré podprsenky a kúpiť novšie a väčšie. Tabletky na zväčšenie pŕs im zmenili život.

Ďalšie pozitíva

Prípravok tabletky na zväčšenie pŕs prispieva k udržaniu štíhlej línie. Vaše vlasy a pokožka budú už po pár dňoch používania jasnejšie, pružnejšie a mladšie. Okrem upravenia menštruačného cyklu sa tabletky na zväčšenie pŕs postarajú o zmiernení menštruačných bolestí. Zabudnete na stres a budete si užívať voľný čas s priateľmi. Nie len, že budete vyzerať úžasne a sexi, ale navyše budete zdravá a bude z vás srsať pozitívna energia. Užívanie prípravku tabletky na zväčšenie pŕs ocení aj váš partner. Bude mať doma skutočnú šťavnatú bohyňu. Tabletky na zväčšenie pŕs podporujú tiež chuť do sexu, čo rozhodne do partnerského vzťahu prinesie pikantný náboj.

Vložiť komentár