O nás

Marcela a Tomáš

Ahoj voláme sa Marcela a Tomáš. Tento web sme pre vás pripravili ako spoločný projekt na ktorom nájdete množstvo inšpirácií a šteklivých tém ktoré vás určite zaujímajú. Pamätajte, že aj Vy sa môžete zapojiť a napísať nám svoj názor či životný príbeh. Sme tu pre Vás.

 

 

Marcela

marcelaAhoj, volám sa Marcela, mám 27 rokov a takmer 6 rokov som pracovala v kamennom sexshope. Veľké mesto poskytuje ľudom väčšiu anonymitu a tak sa mi množstvo zákazníkov zdôverovalo so svojimi problémami v sexuálnom živote. Vždy som sa snažila každého vypočuť a pomôcť a táto vlastnosť je mojou najväčšou devízou. Do sexshopu občas prišiel aj Tomáš a postupne sa z nás stali dobrý priatelia. Keď ma oslovil s ponukou spolupráce na tejto webstránke, nemohla som odmietnuť.

Kontakt : marcela@slabaerekcia.com

 

 

tomášTomáš

Ahojte, volám sa Tomáš. Mám 34 rokov, pracujem v zdravotníctve a vo voľnom čase športujem a tvorím web-stránky. Asi pred dvoma rokmi som prvý krát „zlyhal“ v posteli a tento poznatok ma tak vystrašil, že som sa rozhodol svoj problém aktívne riešiť. V tej dobe som spoznal Marcelu ktorá ma povzbudila a dávala mi množstvo rád. Z toho všetkého vzišiel nápad napísať pár článkov na internet a nakoniec vznikol web www.slabaerekcia.com ktorý tvoríte hlavne Vy, ľudia s podobnými problémami.

Kontakt : tomas@slabaerekcia.com