Ako zlepšiť orgazmus

Posledná aktualizácia článku prebehla: 14. marca 2020

Dosiahnutie orgazmu je pre mnohých ľudí zavŕšením bežného stresujúceho dňa. Nahrádza rannú kávu či cigaretu. Veľa ľudí si bez orgazmu nevie predstaviť deň a keď ho nemajú, cítia sa pod tlakom. Posteľné radovánky sú časom spokojnosti a prehlbujú partnerský vzťah. Netreba však upadnúť do stereotypu. Ako sa vraví, opakovaný vtip nie je vtipom. Ani opakovaný orgazmus už akoby nebol orgazmom. Pocit je to príjemný, ale iba na okamih. Je to práve to divadlo okolo, čo orgazmu dodáva tú správnu šťavu. 

Zdravotné problémy

Problém pri dosiahnutí orgazmu môže predstavovať erektilná dysfunkcia u muža. Ide o ochorenie, ktorého následkom muž nie je schopný vhodne partnerku obriadiť. Buď je jeho erekcia krátko trvajúca, nedostatočne pevná alebo sa zjavuje z čista jasna a z čista jasna opäť mizne. V takomto prípade doporučujeme navštíviť lekára. Poskytne vám potrebné informácie, takže sa nebudete brodiť v nekonečných vodách internetu. Tie totiž málokedy dávajú správne rady ohľadom zdravotného stavu. Možno to poznáte aj vy. Rozhodli ste sa, že si vygooglite, prečo vás bolí hlava a k vášmu veľkému prekvapeniu ste sa dozvedeli, že máte rozširujúci sa nádor na mozgu s nábehom na smrť. Poradí vám, ako zlepšiť orgazmus a po akých prostriedkoch siahnuť. Vaša erekcia bude opäť tvrdá a vy budete pripravení do akcie. Ako zlepšiť orgazmus vám poradia tablety značky Zerex, Erexan a Vimax.

Uvoľnite sa, prichádza orgazmus

Niekedy však nie je problém v mužovi ani v žene. Čo s takouto situáciou? Na otázku, ako zlepšiť orgazmus, neexistuje žiadna definitívna odpoveď. Možno ste v posteli príliš strojení, napätí a neuvoľnení. Malo by sa stať pravidlom, že manželská spálňa je vyňatá zo štátneho zriadenia, povinností, platenia daní aj energií. Tak by ľudia zabudli na svoje problémy a sústredili sa na to, čo im je príjemné. K navodeniu intímnej atmosféry môžu poslúžiť sviečky alebo vôňa škorice, prírodného afrodiziaka. Keď už sme pri afrodiziakách. Škorica, rovnako ako množstvo iných korenín, pôsobí na libido ako červená vlajka na býka. Sú to tzv. prírodné afrodiziaká. Podnecujú v ľuďoch chuť na sex, zlepšujú prietok krvi do intímnych partií a zároveň vytvárajú dráždivú atmosféru. Medzi afrodiziaká možno zaradiť aj rôzne druhy ovocia, zeleniny a iných jedál. Červené víno sa ako afrodiziakum používa už od pradávna. Dnes už dostať kúpiť afrodiziaká vo forme tabliet alebo olejčekov, ktoré vám s potešením odpovedia na otázku, ako zlepšiť orgazmus. Jednými z nich sú aj vychýrené španielske mušky.

Odpoveď na otázku, ako zlepšiť orgazmus

Ako zlepšiť orgazmus? Skúste svojho partnera vydráždiť sexi spodným prádlom alebo erotickým kostýmom. Teraz hovorím k vám, dámy. Čo sa týka pánov, pokúste sa vziať si do postele čisté trenky. Alebo radšej žiadne. Možno postačí, že sa na svoju lásku vrhnete v nečakanej chvíli a úplne nahí. Následný orgazmus často zlepšia drobnosti. Napríklad drobnosti, ktoré sa samé od seba hýbu, krútia alebo vrtia. Nie je reč o ničom inom ako o slávnych erotických hračkách. Sú dostupné v každom erotickom obchode aj cez internet. Skúste presurfovať zopár stránok, uvidíte, o čom ste ani nesnívali. Erotické pomôcky od čias starovekého Grécka pr ekonali šnúru prekážok. Za ten čas zlepšili dizajn a rozrástli sa o nové tvary, formy a funkcie. Nie je to lacný špás, no dajú sa zohnať aj výrobky menej zaťažujúce peňaženku. Erotické pomôcky vám poradia ako zlepšiť orgazmus sebe aj svojmu partnerovi. Stačí len trochu chcieť. K obzvlášť obľúbeným patria vibrátor, umelý penis, análny kolík a venušine guličky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *