S lubrikačným gélom ide všetko hladšie

Slová mládež a sex idú ruka v ruke. Nikto sa nepozastavuje nad tým, že mladí ľudia trávia polovicu svojho voľného času zalezení v posteli. Vlastne ani tak nie v posteli, ako úplne všade. Temperamentná mládež k sexu nepotrebuje pohodlie domova, vášnivé city ani lubrikačný gél, všetko ide samo, hladko, ako po masle a úplne hocikde. Pred stykom nepotrebujú pol hodinovú predohru, aby sa žena dostala do varu. Vagína jej zvlhne už zo samého pomyslenia na sex. U starších ľudí je to však často problém. 

Nie všetky vlhnú

Lubrikačné gély ako erotické pomôcky už dávno nie sú odkázané len jednému účelu. Čoraz viac sa tešia obľube medzi mladými ľuďmi. Netrpia síce fyzickou neschopnosťou oddávať sa rýchlemu a spontánnemu sexu, ale zato radi experimentujú. Podobný výsledok možno docieliť aj masážou partnerkynej pošvy prstami či jazykom, nie je však tajomstvo, že veľa žien trpí nedostatkom vlastného telového lubrikačného gélu. Nejde o to, že by neboli vzrušené. To sa dá ľahko poznať podľa rozšírených zreníc, zrýchleného dychu a vzrušených bradaviek. Niektorým dámam, ale aj mladým dievčatám, takmer vôbec vagína pred pohlavným stykom ani počas neho nevlhne. Nie je to nič príjemné.


Kde kúpiť sexi spodné prádlo?


Pozor na bolesť

A nejde len o ženu. Ani pre muža nie je sexuálny styk bez dostatočne zvlhčeného prostredia dva krát príjemný. Môže byť dokonca veľmi bolestivý, ba až nebezpečný. Pohyb penisu vo vnútri suchej vagíny môže spôsobiť poškodenie stien vagíny zodratím vrchnej vrstvy kože. Môže tiež dôjsť k ujme u muža. Žaluď je plný vnemových receptorov a nepríjemné šúchanie môže spôsobovať značnú bolesť, nehovoriac o riziku natrhnutia uzdičky. Lubrikačný gél tento problém vyrieši. Mladé slečny aj staršie dámy, ktoré buď vďaka veku alebo vrodenej neschopnosti produkovať vaginálny gél nie sú schopné poskytnúť partnerovi bezpečné prostredie pre príjemný pohlavný styk, túto malú pomôcku vďačne ocenia.

Kde ho získať a aké formy existujú

Lubrikačný gél alebo hovorovo lubrikant je výrobok slizovitej konzistencie. Predáva sa v dávkovacích fľaškách alebo tubách rôznych veľkostí, od čoho závisí aj cena prípravku. Vhodný lubrikant možno zohnať v lekárni alebo drogérii, viac špecifické prípravky nájdete v obchodoch zameraných na erotický sortiment. V ponuke je viac než dosť vôní, takže si každý príde na svoje. Nezostane sklamaný milovník tropického ovociaani ten, čo zbožňuje chuť čokolády či vôňu vanilky.

Použitie

Lubrikačný gél sa odporúča používať pred pohlavným stykom. Najprv si muž do dlane nadávkuje potrebné množstvo gélu. Malo by ho byť zhruba toľko, aby po rozotretí pokryl celý penis. Najdôležitejšou časťou je však žaluď a vstup do vagíny, ktorý treba tiež poriadne zvlhčiť. Výsledok môž ete ešte pred samotným sexom otestovať prstami. Keď sa zdá, že sa dnu kĺžu ako po masle, môžete pristúpiť k styku. Za žiadnych okolností nesmiete použiť lubrikačný gél zároveň s kondómom. Narušila by sa tak jeho elasticita a s poškodenými vlastnosťami by pri styku predstavoval hrozbu otehotnenia.

Lubrikačný gél ako kľúč k análnemu sexu

Každý chlap, aj keď si to možno sám neprizná, v tajnosti dúfa, že sa mu jedného dňa podarí preniknúť aj do druhej dierky v ženskom rozkroku. Análny sex sa v posledných rokoch značne popularizuje práve prostredníctvom porno stránok a mnoho mladých ľudí sa oň pokúša. Častokrát neúspešne. Problémom môže byť práve nedostatok vlhkosti, keďže análny otvor sám o sebe neprodukuje žiadny sekrét. Siahnite po lubrikačnom géle a vychutnajte si bezpečný a hlavne nezabudnuteľný análny sex. Dbajte však na to, že do vagíny sa penis smie vrátiť až po dôkladnom očistení, keďže z análneho otvoru vynáša baktérie.

Vložiť komentár