Sexi erotický kostým patrí do spálne !

Ak chcete vo svojom sexuálnom živote zabiť nudu (tak ako aj v bežnom živote) musíte neustále prichádzať s novými nápadmi a skúšať niečo nové. Nuda v posteli patrí medzi to najhoršie čo vás môže za dverami vašej spálne stretnúť. Už sme si predstavili rôzne pomôcky a dnes prišiel rad na sexi erotické kostýmy ktoré si určite nájdu miesto aj u vás. Netreba sa báť. Experimentom musíte byť otvorení.

V oblasti sexi erotických kostýmov býva z čoho vybrať. Poznáte určite tie filmové scény s letuškou či zdravotnou sestričkou. Áno hovorím práve o tom. A mnoho mužov práve po niečom takom túži.

Sexi prekvapenie

Využite moment prekvapenia tak aby váš partner nevedel čo chystáte. Oblečte si erotický kostým a zaútočte na partnerovu predstavivosť. Ak ste do dnešného dňa mali v spálni nudu možno zažije menší šok, ale to rozdýcha pomerne rýchlo. Keď pochopí aké možnosti sa mu núkajú určite neodmietne.

erotický kostým študentka

Sexi erotický kostým za pár šupov

Nie nie. Nemusíte vyťahovať váš šijací stroj a ušiť dokonalý oblek letušky. Doba pokročila a všetko máte poruke v podstate za pár šupov. Ostatné doplnky ku kostýmom možno nájdete aj doma, stačí porozmýšlať.

Erotický kostým, bodystockings, korzet či podväzkový pás?

erotický kostým zajačik

Výber je široký ale čo si vybrať? Nuž záleží na vás čím vo svojej hre skutočne chcete byť. Bodystockings bývajú cenovo nenáročné a to už cca od 10 Eur. Za to majú veľmi dobrý efekt na peknom a štíhlom tele. Avšak ak máte trochu plnšie tvary touto cestou by som zrejme nešla.

Korzety sú väčšinou dobrou voľbou a s pekným sexi korzetom nič nepokazíte, avšak nemusí to byť až tak vzrušujúce. Ak chcete skutočne zabodovať a zobrať to vskutku odvážne vyberte erotický kostým. Za všetky erotické kostýmy sme vybrali 3 čo sa nám v redakcii najviac páčili. Sestrička, študentka a zajačik získali u nás najviac hlasov. Cenovo sa takýto kostým pohybuje niekde na úrovni 20 – 30 Eur ale zato efekt je často nevyčísliteľný 🙂 Ktorý sa najviac páči vám???

Sexi erotické kostýmy a iné oblečenie 🙂
erotický kostým sestrička

K erotickému kostýmu patrí príbeh. Asi by nemalo význam len kúpiť kostým a vrhnúť sa na partnera. Vašou úlohou je zahrať svoju rolu. Ak ste sexi neskúsená študentka zoberte si knihy a pravítko a musíte pôsobiť nevinne. Ak ste sexi policajtka nesmiete zabudnúť na putá a vaše pôsobenie musí byť dominantné. Fantázií sa medze nekladú.

Máte to len a len vo svojich rukách. Dúfame, že sme vás aspoň trochu inšpirovali.

Tento článok pre Vás napísala Marcela. Tento článok pre Vás napísala Marcela.

Vložiť komentár