Slabá erekcia – porovnanie – tabuľka

 

Trápi vás slabá erekcia? Vytvorili sme rebríček výživových doplnkov

 

Všetky výživové doplnky v tabuľke nižšie sú určené na podporu slabej erekcie. Je možné ich zakúpiť bez lekárskeho predpisu. Slabá erekcia vás už nemusí strašiť !

 

 

NÁZOV

POČET TABLIET v jednom balení

CENA za 1balenie

(cca)

HODNOTENIE Naša recenzia Predajca

Zerex

zerex slabá erekcia

12 tabliet

29,00 Eur

slabá erekcia hodnotenie 5

Recenzia

KÚPIŤ

Erexan

erexan slaba erekcia

15 tabliet

24,90 Eur

slabá erekcia hodnotenie 5

Recenzia

KÚPIŤ

Elixirman

elixirman slabá erekcia

2 tablety
14,99 Eur  slabá erekcia hodnotenie 4   Recenzia KÚPIŤ
 Vimax

vimax slaba erekcia

30 tabliet  40,00 Eur  slabá erekcia hodnotenie 4    Recenzia   KÚPIŤ
 ?

 

1 tablieta   6,49 Eur  slabá erekcia hodnotenie 4
 Erex24

erex24 slaba erekcia

 30 tabliet + 15 ZDARMA  29,99 Eur slabá erekcia hodnotenie 3    Recenzia KÚPIŤ

 Clavin

clavin slaba erekcia

 8 tabliet + 4 ZDARMA  19,00 Eur  slabá erekcia hodnotenie 3 Recenzia KÚPIŤ
 ArginMax

arginmax slabá erekcia

45 tabliet  35,00 Eur  slabá erekcia hodnotenie 2   Recenzia KÚPIŤ
 Liderin

liderin slabá erekcia

 6 tabliet  20,00 Eur  slabá erekcia hodnotenie 2 Recenzia   KÚPIŤ
  Afroditky

afroditky slabá erekcia

 30 tabliet  7,00 Eur  slabá erekcia hodnotenie 2   Recenzia   KÚPIŤ

 

 

 

 

 

Byliny na podporu slabej erekcie

Slabá erekcia sa dá ovplyvniť aj užívaním jedno druhových bylinných výťažkov ako napríklad Maca či Ženšen a pod. Jedná sa o prírodnú pomoc. Účinky sa dostavia pri dlhodobejšom užívaní.

 

 

NÁZOV

POČET TABLIET

v jednom balení

CENA

za 1balenie

(cca)

HODNOTENIE Naša recenzia Predajca

Maca peruánska

maca-peruánska slabá erekcia

100 gramov prášku

16,50

slabá erekcia hodnotenie 5

Recenzia

KÚPIŤ

Ženšen

slabá erekcia ženšen

100 tabliet

15,90

slabá erekcia hodnotenie 3

Recenzia

KÚPIŤ

 

 

Slabá erekcia

Slabá erekcia trápi milióny mužov každého veku po celom svete. Často krát ničí sexuálny aj osobný život partnerov a mnohí sa o nej boja otvorene rozprávať. Náš web slúži ako anonymné útočisko pre vás, ktorí sa chcete dozvedieť viac a svoj problém riešiť.

 

Ako vzniká erekcia

Erekcia vzniká ako dôsledok vzrušenia ktoré pomocou nervových signálov z mozgu stimuluje prietok krvi do tkaniva v penise. Nahromadená krv vyplní penis a muž dosiahne erekciu. Na jej udržanie prietok krvi sa uzavrie čím nastáva udržateľná erekcia. Po vyvrcholení alebo oslabení samotného vzrušenia sa svaly uvoľnia čím umožnia krvi odtok z penisu a penis opäť ochabne. Tento proces je síce omnoho komplikovanejší, ale ako základ pochopenia funkčnosti nám nateraz postačí.

 

Čo spôsobí slabú erekciu?

Za slabou erekciou stojí práve porucha, zlyhanie vyššie popísaného procesu. Erekcia je teda slabá – nedostatočná a takýto stav neumožňuje dosiahnuť plnohodnotný pohlavný styk. V prípade slabej erekcie sa môže jednať iba do dočasný stav ktorý môže byť spôsobený rôznymi faktormi. Ak sa jedná o krátkodobú záležitosť nemusíte nutne vyhľadávať lekára. Pri pravidelnom zlyhaní je už odborná pomoc nevyhnutná.

 

Príčiny slabej erekcie

Slabá  erekcia – inak aj erektilná dysfunkcia môže mať rôzne príčiny. Najčastejšie sa jedná o organickú príčinu – teda príčinu zdravotnú. Druhou možnosťou je psychogénna príčina. Psychogénne príčiny slabej erekcie však tvoria iba približne 10%. Ak trpíte na nedostatočnú erekciu, s najväčšou pravdepodobnosťou sa bude jednať o zdravotnú príčinu.

 

Najčastejšie organické príčny

tabletky slaba erekcia porovnanie
slabá erekcia môže byť príčinou problémov vo vzťahu
 • cukrovka
 • vysoký krvný tlak
 • choroby obličiek
 • srdcové ochorenia
 • obezita
 • vysoká hladina cholesterolu
 • kôrnatenie tepien

 

 

Najčastejšie psychogénne príčny

 • stres
 • nízke sebavedomie
 • depresie
 • problémy vo vzťahoch

 

*

Rizikové faktory vyplývajúce na erekciu

Medzi ostatné rizikové faktory patria činnosti ktoré môžeme ovplyvniť svojim konaním. Ak trpíte slabou erekciou mali by ste zvážiť konzumáciu alkoholu, cigariet a iných návykových látok. Mali by ste zvážiť svoj zdravotný stav. Cukrovku si určite nevyliečite, ale s obezitou sa vám môže podariť úspešne bojovať.

 

Diagnostika erektilnej dysfunkcie

Skutočnú príčinu môže odhaliť váš lekár pomocou série testov ktoré sa začínajú kompletným krvným obrazom, hormonálnym profilom kedy testy zistia hladinu testosterónu a prolaktínu. Často sa tiež pacienti podrobia vyšetreniu na ultrazvuku pomocou ktorých sa dá zistiť poškodenie tkanív. Takýchto testov sa nemusíte báť.

 

Často stačí malá zmena

Ako už bolo vyššie spomenuté na slabú erekciu vplývajú faktory ako obezita či nesprávny životný štýl. Pokiaľ práve v týchto oblastiach máte určité slabiny, mali by ste sa pokúsiť tieto problémy odstrániť. Prestať s fajčením, pitím alkoholu či znížiť svoju váhu a začať viac športovať. Ak sa ani po náprave týchto oblastí nedostaví zlepšenie erekcie, vaša cesta by mala smerovať k odborníkom.

Cvičte kardio

Ako už vieme, slabá erekcia vzniká v dôsledku nedostatočného prekrvenia ciev v oblasti penisu. Práve kardio je jednou z najefektívnejších ciest ako zlepšiť slabú erekciu. Takže si naordinujte behanie, plávanie tenis, hokej, futbal, bojové umenia ale aj domáce upratovanie môže byť celkom dobrým kardio trénningom.

Výživové doplnky na zlepšenie slabej erekcie

Vyššie vidíte tabuľku výživových doplnkov na zlepšenie slabej erekcie. Ak potrebujete zlepšiť či oživiť svoj intímny život, môžete sa pre niektorý z nich rozhodnúť. Ku každému výrobku sme písali samostatnú recenziu kde máte možnosť podeliť sa o vaše skúsenosti. Aj na základe vašich recenzií túto tabuľku naďalej upravujeme a dopĺňame. Tieto výživové doplnky pomáhajú hlavne starším ročníkom s nedostatočnou erekciou zlepšiť ich výdrž a uspokojenie.

 

Ku každej recenzii na takýto výrobok je aj anonymná diskusia! V položkách „meno“ a „e-mail“ nemusíte vypĺňať svoje skutočné meno a e-mail. Pokojne si tieto údaje vymyslite.