španielske mušky cena

Španielske mušky

Ak ste ešte nikdy nepočuli o španieských muškách tak nastražte uši. Španielske mušky sú najslávnejšie a najlegendárnejšie afrodiziakum všetkých čias. Používali sa už v stredoveku, používajú sa v súčasnej dobe a zrejme sa budú používať aj v ďalekej budúcnosti.

*

španielske mušky skúsenosti

Čo sú španielske mušky?

Jedná sa o silné afrodiziakum, elixír ktorý sa v minulosti vyrábal z 1cm veľkého chrobáka ktorý sa volá Pľuzgiernik lekársky. Dospelé jedince tohto minichrobáčika obsahujú prudký jed – kantaridín.

 

Pôvodne sa toto afrodiziakum získavalo tak, že telo Pľuzgiernika lekárskeho sa vysušilo, podrvilo a pridávalo do jedla či nápojov. Nedbalá manipulácia často silný jed však v minulosti spôsobil u konzumentov tiež niekoľko úmrtí a tak sa hľadala  syntetická náhrada.

 

Farmaceutický priemysel dokázal vyrobiť neškodlivú náhradu a dnes sú španielske mušky vyhľadávaným a hlavne bezpečným afrodiziakom. Ich požitie zapríčiňuje podráždenie močového mechúra a močovej rúry, a následne aj prekrvenie genitálií a dráždivý pocit tepla.

 

  Chcem vyskúšať ŠPANIELSKE MUŠKY

 

Dávkovanie

S dávkovaním španielskych mušiek to ale nepreháňajte. Stačí 10 až 15 kvapiek pridať do nápoja alebo užiť pod jazyk. Dávkovanie je vždy veľmi individuálnou záležitosťou. Španielske mušky EXTRA sa dávkujú v polovičnej dávke teda 5 až 7 kvapiek a nemali by ste ich užívať viac ako 2x počas 24 hodín.  Na začiatok však určite odporúčam španielske mušky dávkovať v menšom množstve aby ste zistili ako na ne budete reagovať. Toto afrodiziakum účinkuje na každého jedinca inak.

 

 

Rôzne varianty a ceny

španielske mušky malinové

Španielske mušky sa predávajú najčastejšie v sexhopoch. V lekárni ich nedostanete keďže sa jedná o veľmi špecifický produkt. Vo väčšine prípadov sú balené v malých fľaštičkách s objemom 15 až 30 ml. Nájdete dokonca aj ochutenú verziu (viď obrázok) s príchuťou malín. Cenovo sa pohybujú niekde na úrovni 7 až 10 Eur za 15 ml.

 

Španielske mušky vám teda môžu okoreniť váš sexuálny život. Ak ste ich nikdy nevyskúšali, vyskúšajte. Prípadne ak hľadáte nevšedný darček pre partnera či partnerku tak španielske mušky môžu byť tiež dobrou a aj cenovo celkom dostupnou voľbou.

 

Ak by ste sa rozhodli pre kúpu v e-shope Isexshop.sk je pre vás dostupná zľava 3% z nákupu. Odpíšte si kód z obrázku.

 

španielske mušky zľava

 

Pokiaľ máte so španielskymi muškami skúsenosti, prosím podeľte sa s nami o vaše rady či typy. Celá diskusia pod článkom je anonymná a do políčok “Name” a “email” môžete vyplniť vymyslené údaje.

 

Chcem vyskúšať ŠPANIELSKE MUŠKY

 

 

Tento článok pre Vás napísala Marcela. Tento článok pre Vás napísala Marcela.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *