španielske mušky cena

Španielske mušky

Posledná aktualizácia článku prebehla: 6. marca 2020

Ak ste sa teraz začali podvedome škriabať a odháňať imaginárny hmyz, spravili ste to z najväčšej pravdepodobnosti preto, že nemáte ani len tušenie, čo španielske mušky sú. Španielske mušky sú najslávnejšie a najlegendárnejšie afrodiziakum všetkých čias. Používali sa už v stredoveku, používajú sa v súčasnej dobe a zrejme sa budú používať aj v ďalekej budúcnosti. Práve vďaka nim svetlo sveta uzreli desiatky vplyvných ľudí. Nebyť španielskych mušiek, účinného afrodiziaka s účinkom na kvalitu libida a chuť do sexu, mnoho sexuálnych stykov by totiž nikdy neprebehlo. Španielske mušky dávajú sexu tú pravú šťavu a dokážu oživiť aj spálňu, v ktorej sa zdá, že už je všetko stratené. Nie sú finančne náročné a užívanie podľa predpisov aj niekoľko krát do týždňa neohrozuje zdravie, takže sa z nich stáva vítaný člen každej dospeláckej spálne. Užívať ich však môžu aj mladí ľudia, ktorí túžia spestriť svoj sexuálny život a nechcú kvôli tomu do seba pchať chémiu. Tak sa zdá, že španielske mušky sú jediné muchy, ktoré nikto z domácnosti nevyháňa.

*

španielske mušky skúsenosti

Čo sú španielske mušky?

Španielske mušky sú silné afrodiziakum. Tak silné, že jeho neuveriteľné účinky pocítite už krátko po aplikácii. A budete ich cítiť po celý čas trvania toho najlepšieho a najvášnivejšieho sexu, aký ste kedy zažili. Ak totiž neviete, čo afrodiziakum znamená, je najvyšší čas to zistiť. Zavítali ste totiž do neprebádaných vôd, kde môžete okrem ziskov aj stratiť. S nami sa však nemáte čoho báť. Bezpečne vás prevedieme témou afrodiziaká, takže sa bezpečne naučíte odlišovať dobré od menej vhodných. Okrem toho si osvojíte nové cudzie slovo.

Afrodiziakum

Afrodiziakum je látka, najčastejšie prírodná, no dnes sa mnohé vyrábajú v umelých podmienkach, ktorá podporuje chuť na sex. Nie je v sile afrodiziaka liečiť poruchy sexuálnej kompetentnosti, kvalitu erekcie ani problémy s ejakuláciou či ženským orgazmom. Zlatým pravidlom všetkých afrodiziák je pomôcť ľuďom prekonať strach a stres, dostať sa s partnerom na rovnakú vlnu, prísť na hriešne myšlienky. K najbežnejšie užívaným afrodziakám, ktoré užíva takmer každý človek a ani o tom netuší, sú rozličné druhy ovocia, zeleniny a potravín, ktoré sa nájdu v každej špajze. K tým kvalitnejším afrodiziakám patria výťažky z rôznych rastlín, alebo, ako je tomu u španielskych mušiek, z hmyzu.

Sú španielske mušky naozaj mušky?

Nie tak celkom. Jedná sa o silné afrodiziakum, elixír ktorý sa v minulosti vyrábal z 1cm veľkého chrobáka menom pľuzgiernik lekársky. Dospelé jedince tohto minichrobáčika obsahujú prudký jed – kantaridín. Pôvodne sa toto afrodiziakum získavalo tak, že telo pľuzgiernika lekárskeho sa vysušilo, podrvilo a pridávalo do jedla či nápojov. Nedbalá manipulácia však často viedla k otrave poživateľov. Začalo sa tak uvažovať o syntetickej náhrade. Farmaceutický priemysel dokázal vyrobiť nezávadnú náhradu a dnes sú španielske mušky vyhľadávaným a hlavne bezpečným afrodiziakom. Ich požitie zapríčiňuje podráždenie močového mechúra a močovej rúry, a následne aj prekrvenie genitálií a dráždivý pocit tepla. Ich používanie sa už po stáročia teší veľkej obľube. Dôkazom toho môže byť napríklad i fakt, že ľudia užívali španielske mušky napriek tomu, že im hrozilo riziko smrti a občas k nej aj dochádzalo. Vynaliezavosť niektorých ľudí nemá hraníc. Rovnako ako vy, čo ste zo začiatku čítania chceli doterné španielske muchy odohnať, iní by sa im náramne potešili a lámali si hlavu nad tým, ako z malého chrobáka získať kvalitný prostriedok na zlepšenie sexu. Spôsob, akým sa prvý človek dozvedel o účinkoch tohto afrodiziaka, sa dnes už zrejme nedozvieme. Ničmenej to nepochybne bola zaujímavá príhoda.

 

Chcem vyskúšať ŠPANIELSKE MUŠKY

Dávkovanie

Španielske mušky sa predávajú vo forme kvapiek. S dávkovaním španielskych mušiek to ale nepreháňajte. Stačí 10 až 15 kvapiek pridať do nápoja alebo užiť pod jazyk. Uvidíte, že toto budú prvé “lieky” vo vašom živote, na ktoré sa budete tešiť. Narozdiel od predražených liekov z lekární, španielske mušky kúpite za pomerne malý peniaz a narozdiel od liekov sa výsledok naozaj dostaví a vy pocítite jeho účinok na vlastnej koži.

Dávkovanie je vždy veľmi individuálnou záležitosťou. Španielske mušky EXTRA sa dávkujú v polovičnej dávke teda 5 až 7 kvapiek a nemali by ste ich užívať viac ako 2x počas 24 hodín.  Na začiatok však určite doporučujeme španielske mušky dávkovať v menšom množstve, aby ste zistili ako na ne budete reagovať. Toto afrodiziakum účinkuje na každého jedinca inak. Aby sa nestalo, že sa vám pod jazykom spraví zdurenina a nebudete môcť počas divokého sexu poriadne dýchať. 😉

Rôzne varianty a ceny

španielske mušky malinové

Španielske mušky sa predávajú najčastejšie v sexschopoch. V lekárni ich nedostanete, keďže sa jedná o veľmi špecifický produkt. Vo väčšine prípadov sú balené v malých fľaštičkách s objemom 15 až 30 ml. Nájdete dokonca aj ochutenú verziu (viď obrázok) s príchuťou malín. Cenovo sa pohybujú niekde na úrovni 7 až 10 Eur za 15 ml.

Španielske mušky vám teda môžu okoreniť váš sexuálny život. Ak ste ich nikdy nevyskúšali, vyskúšajte. Prípadne ak hľadáte nevšedný darček pre partnera či partnerku, tak španielske mušky môžu byť tiež dobrou a aj cenovo dostupnou voľbou. Ich účinok nastupuje rýchlo, takže nemusíte hodiny pred pohlavným stykom vyčkávať vo svojej izbe na príchod očakávaných príznakov. Zlepšenie libida sa dostaví takmer okamžite. Dá sa povedať, že španielske mušky sú návykové v tom slova zmysle, že keď raz okúsite plody ich práce, nebudete chcieť nič iné. Preto je veľmi dôležité aj navzdory vnútorným pohnútkam a túžbam dávkovať výťažok z pľuzgiernika lekárskeho podľa predpísaných pravidiel.

Ak by ste sa rozhodli pre kúpu v e-shope Isexshop.sk je pre vás dostupná zľava 3% z nákupu. Odpíšte si kód z obrázku.

španielske mušky zľava

Pokiaľ máte so španielskymi muškami skúsenosti, prosím podeľte sa s nami o vaše rady či typy. Celá diskusia pod článkom je anonymná a do políčok “Name” a “email” môžete vyplniť vymyslené údaje.

Chcem vyskúšať ŠPANIELSKE MUŠKY
Tento článok pre Vás napísala Marcela. Tento článok pre Vás napísala Marcela.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *