Španielske mušky

Ak ste sa teraz začali podvedome škriabať a odháňať imaginárny hmyz, spravili ste to z najväčšej pravdepodobnosti preto, že nemáte ani len tušenie, čo španielske mušky sú. Španielske mušky sú najslávnejšie a najlegendárnejšie afrodiziakum všetkých čias. Používali sa už v stredoveku, používajú sa v súčasnej dobe a zrejme sa budú používať aj v ďalekej budúcnosti.

Práve vďaka nim svetlo sveta uzreli desiatky vplyvných ľudí. Nebyť španielskych mušiek, účinného afrodiziaka s účinkom na kvalitu libida a chuť do sexu, mnoho sexuálnych stykov by totiž nikdy neprebehlo. Španielske mušky dávajú sexu tú pravú šťavu a dokážu oživiť sexuálny život aj tým, ktorí sa topia v stereotype. Ich účinky sú zaručené a preto sú veľmi vyhľadávanou alternatívou na zvýšenie libida.

Nie sú finančne náročné a užívanie podľa predpisov aj niekoľko krát do týždňa neohrozuje zdravie, takže sa z nich stáva vítaný člen každej dospeláckej spálne. Užívať ich však môžu aj mladí ľudia, ktorí túžia spestriť svoj sexuálny život a nechcú kvôli tomu do seba pchať chémiu. Tak sa zdá, že španielske mušky sú jediné muchy, ktoré nikto z domácnosti nevyháňa.

*

španielske mušky skúsenosti

Čo sú španielske mušky?

Španielske mušky sú silné afrodiziakum. Tak silné, že jeho neuveriteľné účinky pocítite už krátko po aplikácii. A budete ich cítiť po celý čas trvania toho najlepšieho a najvášnivejšieho sexu, aký ste kedy zažili. Ak totiž neviete, čo afrodiziakum znamená, je najvyšší čas to zistiť. Zavítali ste totiž do neprebádaných vôd, kde môžete okrem ziskov aj stratiť. S nami sa však nemáte čoho báť. Bezpečne vás prevedieme témou afrodiziaká, vďaka čomu sa naučíte odlišovať dobré od menej vhodných.

Afrodiziakum

Afrodiziakum je látka, najčastejšie prírodná, no dnes sa mnohé vyrábajú v umelých podmienkach, ktorá podporuje chuť na sex. Nie je v sile afrodiziaka liečiť poruchy sexuálnej kompetentnosti, kvalitu erekcie ani problémy s ejakuláciou či ženským orgazmom. Zlatým pravidlom všetkých afrodiziák je pomôcť ľuďom prekonať strach a stres, dostať sa s partnerom na rovnakú vlnu, prísť na hriešne myšlienky.

K najbežnejšie užívaným afrodiziakám, ktoré užíva takmer každý človek a ani o tom netuší, sú rozličné druhy ovocia, zeleniny a potravín, ktoré sa nájdu v každej špajze. K tým kvalitnejším afrodiziakám patria výťažky z rôznych rastlín alebo, ako je tomu u španielskych mušiek, z hmyzu. Vo všeobecnosti teda za afrodiziakum považujeme látku, ktorá v mysli vyvoláva sexuálne vzrušenie, či erotickú náladu.

Sú španielske mušky naozaj mušky?

Nie tak celkom. Jedná sa o silné afrodiziakum, elixír ktorý sa v minulosti vyrábal z 1cm veľkého chrobáka menom pľuzgiernik lekársky. Dospelé jedince tohto minichrobáčika obsahujú prudký jed – kantaridín. Pôvodne sa toto afrodiziakum získavalo tak, že telo pľuzgiernika lekárskeho sa vysušilo, podrvilo a pridávalo do jedla či nápojov.

Nedbalá manipulácia však často viedla k otrave požívateľov. Začalo sa tak uvažovať o syntetickej náhrade. Farmaceutický priemysel dokázal vyrobiť nezávadnú náhradu a dnes sú španielske mušky vyhľadávaným a hlavne bezpečným afrodiziakom. Ich požitie zapríčiňuje podráždenie močového mechúra a močovej rúry, a následne aj prekrvenie genitálií a dráždivý pocit tepla. Ich používanie sa už po stáročia teší veľkej obľube.

Dôkazom toho môže byť napríklad i fakt, že ľudia užívali španielske mušky napriek tomu, že im hrozilo riziko smrti a občas k nej aj dochádzalo. Vynaliezavosť niektorých ľudí nemá hraníc. Rovnako ako vy, čo ste zo začiatku čítania chceli doterné španielske muchy odohnať, iní by sa im náramne potešili a lámali si hlavu nad tým, ako z malého chrobáka získať kvalitný prostriedok na zlepšenie sexu.

O popularitu španielskych mušiek sa v minulosti postaral francúzsky markíz de Sade. O histórii tohto afrodiziaka však veľa nenájdeme, no napriek tomu muselo objavenie vlastností tohto prípravku sprevádzať množstvo úsmevných príhod.

Chcem vyskúšať ŠPANIELSKE MUŠKY

Dávkovanie

Španielske mušky sa predávajú vo forme kvapiek. S dávkovaním španielskych mušiek to ale nepreháňajte. Stačí 10 až 15 kvapiek pridať do nápoja alebo užiť pod jazyk. Uvidíte, že toto budú prvé „lieky“ vo vašom živote, na ktoré sa budete tešiť. Narozdiel od predražených liekov z lekární, španielske mušky kúpite za pomerne malý peniaz a narozdiel od liekov sa výsledok naozaj dostaví a vy pocítite jeho účinok na vlastnej koži.

Dávkovanie je vždy veľmi individuálnou záležitosťou. Španielske mušky EXTRA sa dávkujú v polovičnej dávke teda 5 až 7 kvapiek a nemali by ste ich užívať viac ako 2x počas 24 hodín.  Na začiatok však určite doporučujeme španielske mušky dávkovať v menšom množstve, aby ste zistili ako na ne budete reagovať. Toto afrodiziakum účinkuje na každého jedinca inak. Aby sa nestalo, že sa vám pod jazykom spraví zdurenina a nebudete môcť počas divokého sexu poriadne dýchať. 😉

Rôzne varianty a ceny

španielske mušky malinové

Španielske mušky sa predávajú najčastejšie v sexschopoch. V lekárni ich nedostanete, keďže sa jedná o veľmi špecifický produkt. Vo väčšine prípadov sú balené v malých fľaštičkách s objemom 15 až 30 ml. Nájdete dokonca aj ochutenú verziu (viď obrázok) s príchuťou malín. Cenovo sa pohybujú niekde na úrovni 7 až 10 Eur za 15 ml.

Španielske mušky vám teda môžu okoreniť váš sexuálny život. Ak ste ich nikdy nevyskúšali, vyskúšajte. Prípadne ak hľadáte nevšedný darček pre partnera či partnerku, tak španielske mušky môžu byť tiež dobrou a aj cenovo dostupnou voľbou. Ich účinok nastupuje rýchlo, takže nemusíte hodiny pred pohlavným stykom vyčkávať vo svojej izbe na príchod očakávaných príznakov.

Zlepšenie libida sa dostaví takmer okamžite. Dá sa povedať, že španielske mušky sú návykové v tom slova zmysle, že keď raz okúsite plody ich práce, nebudete chcieť nič iné. Preto je veľmi dôležité aj navzdory vnútorným pohnútkam a túžbam dávkovať výťažok z pľuzgiernika lekárskeho podľa predpísaných pravidiel.

Španielske mušky účinky

libido

Čo sa týka účinkov španielskych mušiek, súvisia najmä s účinnou látkou kantaridín. Jeho funkcia spočíva najmä vo zvýšenej intenzite vnímania sexuálnych stimulov, vďaka čomu dôjde k omnoho viac prežitému sexuálnemu styku. Pre mužov môžu podporovať aj prekrvenie pohlavného údu, čo ma súvis aj s kvalitou erekcie, avšak tento produkt neslúži na liečbu porúch erekcie.

Okrem afrodiziaka sa však takáto látka využíva ja na iné účely. Veľmi dobré vlastnosti látka vykazuje aj pri liečbe kožných problémov. Pri takomto používaní je ale dôležité látku naniesť len na poškodené miesto, inak si môžete spôsobiť lokálne podráždenie pokožky. Dokáže odstrániť vírus, ktorý infikoval pokožku hĺbkovo, vďaka čomu sa ho rýchlo a efektívne zbavíte.

Taktiež má táto látka výrazný vplyv na močové cesty. Konkrétne vyvoláva mikciu. Pri predávkovaní sa však môže stať, že si privodíte zápal, či infekciu močových ciest, preto sa v takejto oblasti nevyužíva a predovšetkým sa preferujú účinky afrodiziaka a na liečenie kožných problémov. Vo svojej podstate ide o veľmi všestranný a účinný produkt.

Vedľajšie a nežiadúce účinky

Nežiadúce účinky sú väčšinou spojené najmä s prekročením maximálnej dennej dávky, aj keď sa môžu v menšej intenzite objaviť aj pri normálnom užívaní. Medzi negatívne javy, ktoré súvisia s konzumáciou tohto prírodného afrodiziaka patria najmä:

  • Bolestivá a dlhotrvajúca erekcia aj po ukončení sexuálneho styku. Takáto erekcia môže trvať až niekoľko hodín a pokiaľ neustupuje je potrebné vyhľadať odbornú pomoc.
  • Nadmerné prekrvenie sa môže najmä u nežnejšieho pohlavia prejaviť opuchom vonkajších genitálií. Nejde o nič príjemné a takýto stav môže byť tiež dosť bolestivý.
  • Keďže majú španielske mušky účinky aj na močovú sústavu, môže sa pri ich nadmernom užívaní objaviť problémy s obličkami, či infekcie močových ciest. Pri normálnej dávke môže byť podráždenie spojené s tým, že sa látka vylučuje z tela práve močovou sústavou.
  • Pri väčšom užití je tiež riziko otravy, teda narušenia tráviacej sústavy od pažeráka až po konečník. Takáto prognóza môže byť až smrteľná nakoľko nie je vyvinutý protijed.

Španielske mušky skúsenosti

sex

Skúsenosti so španielskymi muškami sú u väčšiny používateľov až nadmerne pozitívne. Avšak tieto prírodné afrodiziaká majú na svojich používateľov individuálny vplyv. Práve preto sa môže stať, že práve na váš organizmus bude mať tento prípravok nadmerné množstvo negatívnych účinkov, či si neužijete jeho benefity.

Je preto viac ako dôležité, aby ste si kúpili kvalitný produkt a následne ho užívali podľa stanovených podmienok. Často sa naskytuje otázka, či je možné ich požívať s alkoholom. Táto alternatíva sa nezamieta, avšak treba byť opatrní najmä pri množstve skonzumovaného alkoholu. Treba si však uvedomiť, že alkohol môže negatívne ovplyvniť vašu erekciu.

Ľudia často tvrdia, že španielske mušky účinkujú skôr na báze placebo efektu, teda, že si vsugerujete, že máte chuť na sex. Tak, či tak vám aj takéto placebo môže umožniť dopriať si lepší sexuálny zážitok. Za vyskúšanie to určite stojí a možno práve aj vy zažijete vďaka tomuto zázraku noc plnú divokého sexu.

Ak by ste sa rozhodli pre kúpu v e-shope Isexshop.sk je pre vás dostupná zľava 3% z nákupu. Odpíšte si kód z obrázku.

španielske mušky zľava

Pokiaľ máte so španielskymi muškami skúsenosti, prosím podeľte sa s nami o vaše rady či typy. Celá diskusia pod článkom je anonymná a do políčok „Name“ a „email“ môžete vyplniť vymyslené údaje.

Tipy na iné prírodné afrodiziaká

Pokiaľ by sa vám španielske mušky nepodarilo zohnať, prípadne na váš organizmus nemajú dobrý vplyv, nemusíte sa báť. Existuje množstvo ďalších alternatív, ktoré vám zaručia zvýšenie libida. Podobné vlastnosti nájdeme aj v produktoch, ktoré majú výťažky z kotvičníka zemného. Ten stimuluje najmä zvýšenú tvorbu testosterónu.

Veľmi účinné môžu byť aj prípravky vyrobené z koreňa maca. Ten zlepšuje plodnosť, stimuluje tvorbu testosterónu, L-arginínu. Mnohí užívatelia si chvália aj účinky ženšenu, ktorý zvyšuje sexuálnu aktivitu, stimuluje tvorbu hormónov a tiež bojuje proti neplodnosti u mužov. Okrem týchto účinkov na pohlavný systém má aj množstvo iných priaznivých účinkov na naše telo.

Chcem vyskúšať ŠPANIELSKE MUŠKY

Tento článok pre Vás napísala Marcela. Tento článok pre Vás napísala Marcela.

Vložiť komentár