Sprej na erekciu

Takmer nikým nepoznanou novinkou na našom trhu je sprej na erekciu. Čože, sprej? To som nikdy nepočul – možno práve tieto myšlienky prebehli vašou hlavou. Áno, je to tak. Skutočne existuje a dokonca aj reálne funguje. Sprej na erekciu zavítal do našich spální a treba s ním počítať a v prípade potreby vyskúšať. Pre tých, čo sú od prírody odvážni a radi sa vrhajú do noviniek po hlave, nebude používanie tejto vychytávky žiadnym problémom. A pre tých, čo majú k novým veciam skôr negatívny postoj a sú nedôverčiví, doporučujeme uvoľniť sa, zvoľniť tempo a vychutnať si zázrak 21. storočia na plno a bez predsudkov. 

Ako funguje sprej na erekciu?

Každému vŕta v hlave ako to funguje. Spreje na penis väčšinou obsahujú rôzne extrakty zo známych bylín ako je ginkgo, guaranu, kofeín, mentol či mätový olej. Tieto látky sú v spreji kombinované tak, aby posilňovali erekciu. Výťažok z ginkga zvyšuje prietok krvi do intímnych partií čím posilňuje erekciu. Efekt je takmer okamžitý. Možno aj pri týždennom nákupe v supermarkete ste okom zaregistrovali v regáli so zmrzlinami sladké maškrty z guaranovej drene. Veľa ľudí si povie, že čo je exotické, musí zákonite byť aj dobré. O guarane to však platí dvojnásobne! Podstatne menej konzumentov tiež vie, že guarana zvyšuje chuť na sex a zlepšuje vitalitu. V spojení s ginkom, ktoré pomáha prekrvovať intímne partie, tak dopomáha k pevnejšej erekcii. Prísady ako mentol a mätový olej môžu v susedstve slova erekcia pôsobiť odstrašujúco, no opak je pravdou. O mäte je známe, že znižuje hladinu testosterónu v mužskom organizme. Znie to desivo, ale nie je. Testosterón totiž nemá takmer nič spoločné s kvalitou stoporenia. Kvalitnú a dlho trvajúcu erekciu tak sprej na erekciu môže zabezpečiť aj vďaka tomu, že sú jeho súčasťou výťažky z mäty a mentol.

delay sprej na erekciu

*

Čo sprej na penis dokáže?

Ak sa pýtate, na čo je taký sprej na erekciu vlastne vhodný, ste na správnom mieste. Odpoveď je veľmi prostá. Sprej na erekciu totiž nie je nič iné, ako sprej, ktorý pôsobí na erekciu. Jasné ako facka? Nie? Nevadí. Vysvetlíme. Sprej na erekciu nie je len tak nejaký sprej. Áno, predáva sa vo fľaštičke so stláčateľným vrchnákom, aký možno vidieť u iných zdravotníckych sprejov, napríklad do nosa, ale jeho účinok je úplne odlišný. Jeho aplikácia je veľmi jednoduchá a hravo ju zvládne aj menej technicky zdatný jedinec. Zámerne sme nepoužili slovo muž. Použiť ho síce môže iba on, aplikovať ho však môže jeho sexuálna partnerka. Postrek penisu tak bude vzrušujúci a uvidíte, ako sa vám to zapáči. Nakoniec sa jeho užívanie stane súčasťou vašich posteľných hrátok. Pre tých, čo o kúpe tohto malého zázraku ešte stále nie sú presvedčení, ponúkame niekoľko pozitív, ktoré jeho používanie prináša. Okrem toho, že jeho aplikácia je veľmi jednoduchá, je nástup jeho účinkov veľmi rýchly. Už žiadne čakanie. Použiť ho môžete priamo v posteli a už o pár minút sa oddávať nespútanému sexu. Sprej na erekciu taktiež skracuje dobu rekonvalescenie penisu po pohlavnom styku, takže budete zakrátko opäť v hre. Sex bude navyše dlhší. Je to spôsobené tým, že sprej na erekciu oddiaľuje vyvrcholenie. To je nie len nesmierne príjemné a vzrušujúce, ale tiež to pozitívne vplýva na dĺžku pohlavného styku. Práve preto je sprej na erekciu obľúbený u pánov všetkých vekových kategórií. Najviac jeho účinky však ocenia muži v strednom a staršom veku, ktorým už slabnúca erekcia robí vrásky. Vďaka spreju sa budú znovu cítiť ako za mlada, keď boli plní sily a elánu a vitálne rozširovali svoje gény.

Sprej ne erekciu DELAY

Medzi najpopulárnejšie značky takýchto výrobkov patrí DELAY. Sprej Lovely Lovers DELAY je vyrobený pre mužov, ktorí nie sú spokojní s dĺžkou styku. Sprej na penis pomáha v dvoch zásadných prípadoch :

  1. Predčasná ejakulácia – pokiaľ ejakulujete veľmi rýchlo (do 5 minút), DELAY SPRAY Vám umožní kontrolovať moment vyvrcholenia.
  2. Predĺženie doby styku – Pokiaľ nemáte problém s predčasnou ejakuláciou, avšak chcete predĺžiť styk

Delay sprej na erekciu návod

Zdravotne nezávadný

Tento sprej patrí medzi častú voľbu zákazníkov a to hneď pre niekoľko faktorov :

  • je dermatologicky testovaný a zdravotne nezávadný
  • je účinný
  • vyrobený podľa farmaceutického štandardu GMP (ang. Good Manufacturing Practice),

Sprej na erekciu DELAY je vytvorený na vodnej báze, vďaka čomu je úplne bezpečný a nevyvoláva podráždenie. Nezanecháva žiadne škvrny a môže byť použitý súčasne s prezervatívom a erotickými doplnkami.

Aplikácia

Pred použitím sprej pretrepte. Aplikujte na penis približne 10 minút pred pohlavným stykom 2-3x po celej dĺžke penisu a votrite ho. Pred prvým použitím aplikujte malé množstvo na vnútornú stranu predlaktia. Ak ste na sprej alergický, nepoužívajte ho. Keď sa sprej vstrebe do pokožky a následne do hubovitého tkaniva pohlavného údu, po krátkej chvíli výrazne pocítite jeho účinok. Možno skôr než pocítite ho uvidíte. Penis vám narastie, stvrdne, zhrubne. Nebudete sa stačiť čudovať. Partnerke radšej zakryte oči, aby sa z toľkej samčej dominancie nezbláznila radosťou. Keď nastúpi erekcia, v plnej paráde sa pred vami bude týčiť penis do výšky ako strom, pripravený obšťastniť vyvolenú ženu.

 

Sprej na erekciu Lovely Lovers DELAY

Možné nevýhody

Sprej na erekciu, či už spomínaný DELAY alebo iný, nevyrieši váš problém s erekciou. Tu je rozdiel medzi sprejom a tabletkami na erekciu. Pokiaľ tabletky na erekciu pomáhajú liečiť problémy s erekciu komplexne, sprej na erekciu je skôr len lokálna záležitosť riešenia problému. Okrem tohto nevidím žiadne iné nevýhody. Pokiaľ trpíte výraznou erektilnou dysfunkciou, navštívte odborníka a popýtajte sa ho, aké tabletky by ste mali užívať. Možno bude nutné podstúpiť nejaký druh liečby. Nikdy však nepočítajte s tým, že sprej na erekciu mávnutím čarovného prútika zmarí vaše problémy. Jeho úloha je erekciu podporiť, zlepšiť a vizuálne spríjemniť, nie vyliečiť jej neschopnosť. 

Vaše skúsenosti

Používate sprej na erekciu? Dajte nám vedieť či ste s jeho účinkami spokojní. Do našej anonymnej diskusie sa môžete zapojiť napísaním komentára dolu pod tento článok.

Tento článok pre Vás napísala Marcela. Tento článok pre Vás napísala Marcela.

1 komentár k “Sprej na erekciu”

  1. my sme nahradili sprej na erekciu lubrikačným gélom erectan exclusiv gelom a účinok je oveľa lepší…aj sprej zabral, ale lubrikant sadol viac 😉

    Odpovedať

Vložiť komentár