sprej na erekciu skúsenosti článok recenzia

Sprej na erekciu

Takmer nikým nepoznanou novinkou na našom trhu je sprej na erekciu. Čože spej? To som nikdy nepočul – možno práve tieto myšlienky prebehli vašou hlavou. Áno je to tak. Skutočne existuje a dokonca aj reálne funguje. Sprej na erekciu zavítal do našich spální a treba s ním počítať a v prípade potreby vyskúšať.

 

Ako funguje sprej na erekciu?

Každému vŕta v hlave ako to funguje. Spreje na penis väčšinou obsahujú rôzne extrakty zo známych bylín ako je ginkgo, guaranu, kofeín, mentol či mätový olej. Tieto látky sú v spreji kombinované tak, aby posilňovali erekciu. Výťažok z ginkga zvyšuje prietok krvi do intímnych partií čím posilňuje erekciu. Efekt je takmer okamžitý.

 

*
delay sprej na erekciu

Čo sprej na penis dokáže?

 • zabezpečí silnú a udržateľnú erekciu
 • rýchly nástup účinku
 • jednoduché použitie
 • účinkuje aj na predčasnú ejakuláciu – efekt znecitlivenia
 • skráti čas zotavenia medzi orgazmami

 

 

Sprej ne erekciu DELAY

Medzi najpopulárnejšie značky takýchto výrobkov patrí DELAY. Sprej Lovely Lovers DELAY je vyrobený pre mužov, ktorí nie sú spokojní s dĺžkou styku. Sprej na penis pomáha v dvoch zásadných prípadoch :

 

 1. Predčasná ejakulácia – pokiaľ ejakulujete veľmi rýchlo (do 5 minút), DELAY SPRAY Vám umožní kontrolovať moment vyvrcholenia.
 2. Predĺženie doby styku – Pokiaľ nemáte problém s predčasnou ejakuláciou, avšak chcete predĺžiť styk

 

Delay sprej na erekciu návod

 

Zdravotne nezávadný

Tento sprej patrí medzi častú voľbu zákazníkov a to hneď pre niekoľko faktorov :

 • je dermatologicky testovaný a zdravotne nezávadný
 • je účinný
 • vyrobený podľa farmaceutického štandardu GMP (ang. Good Manufacturing Practice),

 

 

Sprej na erekciu DELAY je vytvorený na vodnej báze, vďaka čomu je úplne bezpečný a nevyvoláva podráždenie. Nezanecháva žiadne škvrny a môže byť použitý súčasne s prezervatívom a erotickými doplnkami.

 

 

Aplikácia

Pred použitím sprej pretrepte. Aplikujte na penis približne 10 minút pred pohlavným stykom 2-3x po celej dĺžke penisu a votrite ho. Pred prvým použitím aplikujte malé množstvo na vnútornú stranu predlaktia. Ak ste na sprej alergický nepoužívajte ho.

 

Sprej na erekciu Lovely Lovers DELAY

 

Možné nevýhody

Sprej na erekciu, či už spomínaný DELAY alebo iný, nevyrieši váš problém s erekciou. Tu je rozdiel medzi sprejom a tabletkami na erekciu. Pokiaľ tabletky na erekciu pomáhajú liečiť problémy s erekciu komplexne, sprej na erekciu je skôr len lokálna záležitosť riešenia problému. Okrem tohto nevidím žiadne iné nevýhody.

 

 

Vaše skúsenosti

Používate sprej na erekciu? Dajte nám vedieť či ste s jeho účinkami spokojní. Do našej anonymnej diskusie sa môžete zapojiť napísaním komentára dolu pod tento článok.

 

Tento článok pre Vás napísala Marcela. Tento článok pre Vás napísala Marcela.

One thought to “Sprej na erekciu”

 1. my sme nahradili sprej na erekciu lubrikačným gélom erectan exclusiv gelom a účinok je oveľa lepší…aj sprej zabral, ale lubrikant sadol viac 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *