Stereotyp, konzervatívnosť a sex

Stereotyp sa vyvíja všade tam, kde neprinášame nič nové, kreatívne a vzrušujúce. Pre manželské páry, či dlhodobé vzťahy môže byť stereotyp aj nepríjemnou súčasťou posteľných radovánok, kedy sa už akoby „presýtia“ samotné aktu. Preto je veľmi dôležité neustále skúšať nové veci a nenechať svoj intímny život zovšednieť.

Konzervatívnosť môže v sexuálnom živote taktiež narobiť veľa šarapaty. Predovšetkým pokiaľ sa urputne pridržiavate starých koľají a tým sa neustále točíte v stereotype. Byť konzervatívny, vlastne znamená, že máte radi stereotyp. Ale nebojte sa, aj s tým sa dáte niečo robiť.

Pre niekoho je intímny život ideálny aj vo všednej forme, kedy sa nemusíte nútiť do žiadnych nových aktivít. Pokiaľ to takto majú nastavené partneri medzi sebou, zrejme je to v poriadku. Väčšinou však aspoň jeden z partnerov túži po zmene, niekedy stačí aj drobný kompromis, ktorý vráti vašej spálni vášnivý nádych. Na zabitie stereotypu v spálni sme vám pár tipov už priniesli. Dnes sa pozrieme na možnosti obohatenia vášho stereotypu v sexe.

Sú erotické pomôcky priveľa?

Pre niektorých ľudí, ktorí sú konzervatívnejší a neradi vychádzajú zo svojej komfortnej zóny, môžu predstavovať erotické hračky až príliš veľké odviazanie. Je to úplne v poriadku, každý sme iný a neočakáva sa, že všetci budeme sexovať so zviazanými rukami a kopou vibrátorov. Avšak aj napriek tomu, že takýmto praktikám neholdujete môžete si okoreniť sexuálny život menej kontroverznými pomôckami.

stereotyp

Po čom siahnuť?

Pokiaľ erotické pomôcky sú pre vás príliš, ale aj tak by ste sa chceli so svojim partnerom trochu „zahrať“, môžete siahnuť po erotických hrách. Inšpiráciu nájdete rôzne na internete a často do nich nemusíte ani investovať. Okrem toho existujú aj hry, ktoré si môžete zakúpiť, väčšinou za symbolickú cenu.

Erotické hry môžu byť, ak máte dostatok odvahy, spojené aj s rôznymi sexi kostýmami. Najmä dámy svojich partnerov určite potešia v sexi spodnom prádle, pri ktorom už samotná hra ani nebude potrebná. Spodné prádlo by malo lichotiť vašim krivkám, vďaka čomu váš partner dostane dostatočné silné vizuálne podnety na sprostredkovanie vášnivého sexu.

Mnoho ľudí rado používa rôzne tabletky, či gély, ktoré pomáhajú s chuťou na sex, či tvrdosťou erekcie. Omnoho prístupnejšie a tiež aj prirodzenejšie pre naše telo sú rôzne afrodiziaká, ktoré podporujú chuť na sex a zároveň neprinášajú množstvo vedľajších účinkov.

Pre konzervatívne páry môže byť veľmi ťažké pri sexe kompletne vypnúť. Pokiaľ ste v strese a neustále myslíte na iné povinnosti, či úlohy, nikdy si sex plnohodnotne neužijete. Pre uvoľnenie stresu môže veľmi dobre na navodenie sexuálneho vzrušenia fungovať aj partnerská masáž.

?Tipy na navodenie správnej atmosféry

  • Pre navodenie správnej atmosféry je ideálne stlmiť svetlo, prípadne zapnúť romantickú hudbu.
  • Pokiaľ chcete partnera výrazne dráždiť, určite by ste mali siahnuť po sexy prádle, ktoré navodí atmosféru samé o sebe.
  • Povzbuďte atmosféru aj slovnými hračkami, ktoré partnera vyburcujú k vášnivým činom.

Zhrnutie na záver

Aj konzervatívne páry sa môžu stereotypu v spálni vyhnúť, pokiaľ sa vynasnažia urobiť pár kompromisov. Ideálne je nesiahať hneď po rôznych dráždivých erotických pomôckach, ale začať zľahka a postupne zvyšovať svoju odvahu. Uvidíte, že niektorým z týchto tipov môžete veľmi milo prekvapiť svojho partnera a sami sa budete čudovať, ako intenzívne to na neho zapôsobi. Presvedčte sa sami ?.

Vložiť komentár