Stereotyp, konzervat├şvnos┼ą a sex

Stereotyp, konzervat├şvnos┼ą a sex

Stereotyp sa vyv├şja v┼íade tam, kde neprin├í┼íame ni─Ź nov├ę, kreat├şvne a vzru┼íuj├║ce. Pre man┼żelsk├ę p├íry, ─Źi dlhodob├ę vz┼ąahy m├┤┼że by┼ą stereotyp aj nepr├şjemnou s├║─Źas┼ąou poste─żn├Żch radov├ínok, kedy sa u┼ż akoby “pres├Żtia” samotn├ę aktu. Preto je ve─żmi d├┤le┼żit├ę neust├íle sk├║┼ía┼ą nov├ę veci a nenecha┼ą svoj int├şmny ┼żivot zov┼íednie┼ą.

Konzervat├şvnos┼ą m├┤┼że v sexu├ílnom ┼żivote taktie┼ż narobi┼ą ve─ża ┼íarapaty. Predov┼íetk├Żm pokia─ż sa urputne pridr┼żiavate star├Żch ko─żaj├ş a t├Żm sa neust├íle to─Ź├şte v stereotype. By┼ą konzervat├şvny, vlastne znamen├í, ┼że m├íte radi stereotyp. Ale nebojte sa, aj s t├Żm sa d├íte nie─Źo robi┼ą.

Pre niekoho je int├şmny ┼żivot ide├ílny aj vo v┼íednej forme, kedy sa nemus├şte n├║ti┼ą do ┼żiadnych nov├Żch aktiv├şt. Pokia─ż to takto maj├║ nastaven├ę partneri medzi sebou, zrejme je to v poriadku. V├Ą─Ź┼íinou v┼íak aspo┼ł jeden z partnerov t├║┼żi po zmene, niekedy sta─Ź├ş aj drobn├Ż kompromis, ktor├Ż vr├íti va┼íej sp├ílni v├í┼íniv├Ż n├ídych. Na zabitie stereotypu v sp├ílni sme v├ím p├ír tipov u┼ż priniesli. Dnes sa pozrieme na mo┼żnosti obohatenia v├í┼ího stereotypu v sexe.

S├║ erotick├ę pom├┤cky prive─ża?

Pre niektor├Żch ─żud├ş, ktor├ş s├║ konzervat├şvnej┼í├ş a neradi vych├ídzaj├║ zo svojej komfortnej z├│ny, m├┤┼żu predstavova┼ą erotick├ę hra─Źky a┼ż pr├şli┼í ve─żk├ę odviazanie. Je to ├║plne v poriadku, ka┼żd├Ż sme in├Ż a neo─Źak├íva sa, ┼że v┼íetci budeme sexova┼ą so zviazan├Żmi rukami a kopou vibr├ítorov. Av┼íak aj napriek tomu, ┼że tak├Żmto praktik├ím neholdujete m├┤┼żete si okoreni┼ą sexu├ílny ┼żivot menej kontroverzn├Żmi pom├┤ckami.

stereotyp

Po ─Źom siahnu┼ą?

Pokia─ż erotick├ę pom├┤cky s├║ pre v├ís pr├şli┼í, ale aj tak by ste sa chceli so svojim partnerom trochu “zahra┼ą”, m├┤┼żete siahnu┼ą po erotick├Żch hr├ích. In┼ípir├íciu n├íjdete r├┤zne na internete a ─Źasto do nich nemus├şte ani investova┼ą. Okrem toho existuj├║ aj hry, ktor├ę si m├┤┼żete zak├║pi┼ą, v├Ą─Ź┼íinou za symbolick├║ cenu.

Erotick├ę hry m├┤┼żu by┼ą, ak m├íte dostatok odvahy, spojen├ę aj s r├┤znymi sexi kost├Żmami. Najm├Ą d├ímy svojich partnerov ur─Źite pote┼íia v sexi spodnom pr├ídle, pri ktorom u┼ż samotn├í hra ani nebude potrebn├í. Spodn├ę pr├ídlo by malo lichoti┼ą va┼íim krivk├ím, v─Ćaka ─Źomu v├í┼í partner dostane dostato─Źn├ę siln├ę vizu├ílne podnety na sprostredkovanie v├í┼íniv├ęho sexu.

Mnoho ─żud├ş rado pou┼ż├şva r├┤zne tabletky, ─Źi g├ęly, ktor├ę pom├íhaj├║ s chu┼ąou na sex, ─Źi tvrdos┼ąou erekcie. Omnoho pr├şstupnej┼íie a tie┼ż aj prirodzenej┼íie pre na┼íe telo s├║ r├┤zne afrodiziak├í, ktor├ę podporuj├║ chu┼ą na sex a z├írove┼ł neprin├í┼íaj├║ mno┼żstvo ved─żaj┼í├şch ├║─Źinkov.

Pre konzervat├şvne p├íry m├┤┼że by┼ą ve─żmi ┼ąa┼żk├ę pri sexe kompletne vypn├║┼ą. Pokia─ż ste v strese a neust├íle mysl├şte na in├ę povinnosti, ─Źi ├║lohy, nikdy si sex plnohodnotne neu┼żijete. Pre uvo─żnenie stresu m├┤┼że ve─żmi dobre na navodenie sexu├ílneho vzru┼íenia fungova┼ą aj partnersk├í mas├í┼ż.

?Tipy na navodenie spr├ívnej atmosf├ęry

  • Pre navodenie spr├ívnej atmosf├ęry je ide├ílne stlmi┼ą svetlo, pr├şpadne zapn├║┼ą romantick├║ hudbu.
  • Pokia─ż chcete partnera v├Żrazne dr├í┼żdi┼ą, ur─Źite by ste mali siahnu┼ą po sexy pr├ídle, ktor├ę navod├ş atmosf├ęru sam├ę o sebe.
  • Povzbu─Ćte atmosf├ęru aj slovn├Żmi hra─Źkami, ktor├ę partnera vyburcuj├║ k v├í┼íniv├Żm ─Źinom.

Zhrnutie na záver

Aj konzervat├şvne p├íry sa m├┤┼żu stereotypu v sp├ílni vyhn├║┼ą, pokia─ż sa vynasna┼żia urobi┼ą p├ír kompromisov. Ide├ílne je nesiaha┼ą hne─Ć po r├┤znych dr├í┼żdiv├Żch erotick├Żch pom├┤ckach, ale za─Źa┼ą z─żahka a postupne zvy┼íova┼ą svoju odvahu. Uvid├şte, ┼że niektor├Żm z t├Żchto tipov m├┤┼żete ve─żmi milo prekvapi┼ą svojho partnera a sami sa budete ─Źudova┼ą, ako intenz├şvne to na neho zap├┤sobi. Presved─Źte sa sami ?.

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *