Tabletky na erekciu

Zlyhanie v posteli mnohí páni nesú veľmi ťažko. O to horšie to je, o čo ste sa na vytúženú noc v spoločnosti krásky snov tešili. Erekcia slabne každým rokom. O tom svoje vedia povedať hlavne starší páni. Rána so stvrdnutým prirodzením sú tie tam, lenže penis sa niekedy odmieta postaviť aj v situáciách, keď je to viac než žiadúce. Niekedy je to, dá sa povedať, životne dôležité. 

Erekcia

Erekcia je zdurenie mužského (dokonca aj ženského) pohlavného údu alebo klitorisu pri pohlavnom vzrušení. Ženská erekcia je nepochybne zaujímavým fenoménom, jej strata však nijak nebráni kvalitnému sexu, a preto sa jej v tomto článku venovať nebudeme.

Slabnúca erekcia

Sila stoporenia postupom času vyhasína a mnoho pánov v strednom a staršom veku sa potýka s veľmi nevyspytateľnou a slabou erekciou. Taká erekcia je pri sexe nepoužiteľné. Pre správny prienik penisu do pošvy je totiž potrebné, aby bol penis v plne vzpriamenom stave, tvrdý a pripravený vyprázdniť obsah semenníkov. Mäkký penis síce môže vyzerať zábavne či milo a v dlhodobom partnerskom vzťahu si dokonca môže získať priazeň vašej partnerky, pre vaše sebavedomie a mužské libido to však nepochybne bude utrpenie. V lekárňach nájdete na stovky druhov liekov nazývaných tabletky na erekciu, ktoré konflikt medzi vami a vašim údom konečne zažehnajú.

Sex bez erekcie

Ak odmietate tabletky na erekciu, radšej si dobre rozmyslite, ako to ovplyvní váš sexuálny život. Iste, žiť sa dá aj bez tvrdej erekcie, no nie je všetko razom lepšie, keď idete do hry na 100%? Existujú rozličné sexuálne polohy, ktoré úplné stoporenie nevyžadujú. Dokonca sú na svete také, ktoré sa priamo na tento stav spoliehajú. V zvláštnych krkolomných uhloch by sa plne vzpriamený penis do vagíny nedostal. Napriek tomu, mínusov je podstatne viac. Nedostatočne prekrvený penis nemôže jeho majiteľovi ani partnerke priniesť dokonalé uspokojenie. Ak praktizujete sex s kondómom, môže sa stať, že zo zvädnutého penisu skĺzne a z vás sa nedajbože stane otec. Ak už otcom ste a vaša partnerka už poprípade nie je schopná splodiť ďalšie dieťa alebo užíva antikoncepciu, tejto drobnej nepríjemnosti sa vyhnete. Aj tak vám sexuálny život bude znepríjemňovať predčasný únik ejakulátu spôsobený nedostatočnou erekciou. Život vám strpčí strata sebavedomia. Potom nasleduje pokles libida a katastrofa je na svete. Veď kto to kedy videl, aby chlap nemal záujem o sex.

Čo sú prirodzené tabletky na erekciu?

Existuje niekoľko spôsobom, akými možno proti slabnúcej erekcii bojovať. Jednoduchšie je siahnuť po tabletkách na erekciu v lekárni, pre bojovníkov však máme menšiu výzvu. Ak sa vám nepodarí ju splniť, nerobte si z toho ťažkú hlavu. Je to naozaj extrémna výzva, ktorá otestuje vašu vôľu aj duševnú odolnosť. Môžete začať tým, že upravíte svoj jedálniček. Milujete fastfood? Nič také! Pizza? Fuj! Skúste potraviny, ktoré sú prospešné vášmu telu. Pomôcť vám môžu aj potraviny, ktoré sú klasifikované a rokmi overené ako prírodné afrodiziaká. Zvyšujú chuť na sex a sú pritom úplne zdravé. Napríklad také chilli papričky, ananás, ustrice či víno. Všetko v rozumnej miere. Ak ste fajčiarom, obmedzte to. Ak požívate alkohol vo vysokej miere, obmedzte to tiež. Častejšie športujte, oddychujte a zriedkavejšie sa vystavujte stresujúcemu prostrediu. Tabletky na erekciu sú zmesou všetkých vyššie zmienených výziev, nástup ich účinku je rýchly a „bezbolestný“ (čo sa o športe povedať nedá). Navyše sú ľahko dostupné aj bez lekárskeho predpisu. Nájdete ich v každej lekárni vo svojom okolí, no kúpiť sa už dajú aj z pohodlia domova cez internet.

Aké tabletky na erekciu sú najlepšie?

Doporučujeme tabletky na erekciu značky Vimax, ďalej Zerex, Erexan, Elixirman, Erex24 a taktiež dobre známy Clavin, ktorý iste poznáte z reklamy s červeným pekelníkom.

Vložiť komentár