Vákuová pumpa na penis – investícia ktorá sa vráti

Vákuovú pumpu asi netreba zvlášť predstavovať. Jedná sa o pomôcku na zväčšenie penisu a zlepšenie erekcie. Vákuová pumpa na penis sa používa väčšinou u mužov s poruchou erekcie ale tiež je často využívaná mužmi, ktorí chcú prežiť lepší zážitok z pohlavného styku. V tomto článku sa dozviete všetko, čo by ste o vákuových pumpách mali vedieť.

Zväčšovanie penisu je pre mužov veľkým lákadlom, keďže veľkosť údu najčastejšie preberanou témou. Na zväčšenie penisu je možné využiť rôzne alternatívy, či produkty. Jednou z možností je práve aj vákuová pumpa. Jej hlavným účelom je však predovšetkým podpora kvalitnej, tvrdej erekcie, ktorá vám umožní dosiahnuť lepší zážitok zo sexu.

Zajačik vo vodách erotiky ?

Ak ste v problematike erotických hračiek a „zlepšovákov“ nováčik, určite neodsudzujte tovar podľa obalu. Táto rada platí pri erotických hračkách dvojnásobne. Mnohé z nich totiž môžu na prvý pohľad pôsobiť prinajmenšom bizarne. Horšie je, keď vás prvotný pohľad na erotickú hračku priam vydesí alebo znervózni.

Na prvý pohľad môžu viaceré sexuálne pomôcky vzbudzovať v ľuďoch strach či obavy, či už o vlastné zdravie alebo pozitívny sebaobraz. Zrejme nikoho neprekvapí, že ľudia prirodzene tiahnu k vlastnému obrazu, ktorý ich vykresľuje ako nevinných, slušných a počestných. V kútiku duše však mnohí túžia po presnom opaku. Túžia zažiť dobrodružstvo. Experimentovať. Skúšať nové veci. Testovať svoju sexualitu.

A práve k tomu slúžia erotické pomôcky. Na to, aby ste zvládli prekonať obraz o sebe ako o človeku, ktorý si pred spánkom necháva od sexuálneho partnera vešať na bradavky štipce a pred sexom používa vákuovú pumpu, musíte zmeniť svoj mindset. Nie je nič zlé na tom skúšať nové veci aj v takejto kontroverznej oblasti akou sex pre mnohých z nás je.

Mnohí ľudia sú voči sexuálnym pomôckam konzervatívni, či dokonca skeptickí. Dámy majú často tendenciu pred takýmito prvkami utekať. Dôležité je preto aj pri skúšaní rôznych podobných pomôcok konzultovať ich používanie s partnerkou, aby ste boli obidvaja stotožnení s týmto príjemným okorenením sexuálneho aktu.

Je vákuová pumpa na penis bezpečná?

Áno je. Odsudzovať produkt len na základe nedostatku osvety z neho nerobí produkt nebezpečný. V nasledujúcich vetách sa vám pokúsime ozrejmiť ako vákuová pumpa na penis funguje a zahnať vaše neoprávnené obavy. Predstava nafúknutého penisu s obrovským fialovým žaluďom a navretými žilami je nepochybne strašidelná, nie je však o nič reálnejšia ako jednorožec na motorke.

Vieme, že ste sa teraz usmiali, ale späť k téme. Riziko prílišného prekrvenia penisu či jeho nafúknutie je nemožné, netreba však vákuovú pumpu podceňovať. Zdravie netreba brať na ľahkú váhu. Preto ak pri používaní vákuovej pumpy pociťujete v penise bolesť, prestaňte. Nič sa vám nestane, zbytočne však neriskujte. Prasknúť vám nepraskne, ak však trpíte zlou zrážanlivosťou krvi, mohlo by to mať následky na vaše zdravie.

Ako sa hovorí, všetko s mierou. Koniec koncov, vákuová pumpa nie je zvrátený vynález sexuálnych deviantov, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Jej prvotným účelom bolo pomáhať. Tisícky mužov vďaka nej aj napriek zdravotným problémom pocítili kvalitnú erekciu a mohli tak ďalej naplno sexuálne žiť.

Pri používaní produktov ako vákuová pumpa, ale aj rôznych tabletiek, či expanderov je veľmi dôležité, aby ste nasledovali pokyny pre užívanie. Tak si môžete byť istý, že používanie bude efektívne, účelné a zároveň si nespôsobíte žiadne nepríjemné ťažkosti.

Funguje to ✔️ 

V poslednom čase zažívajú vákuové pumpy akýsi rozmach. Objavujú sa nové a nové druhy či vylepšenia. Vákuová pumpa však nieje nič zložité a funguje na jednoduchom princípe zmeny tlaku. Ak ste videli za vašich školských čias na hodine fyziky pokus s odsatím vzduchu z komory tak vedzte, že vákuová pumpa funguje rovnako.

Pumpa je vyrobená zo špeciálneho priehľadného valca, ktorý slúži ako podtlaková komora pre váš penis. Na trhu dnes nájdete klasické vákuové pumpy, rovnako ako aj vodné pumpy. Vodná pumpa sa vo všeobecnosti považuje za účinnejšiu, aj keď podobné produkty majú značne individuálnu efektivitu.

Ak si však myslíte, že vákuová pumpa vznikla ako nejaký mužský rozmar, vyvedieme vás z omylu. Vákuová pumpa bola pôvodne vyvinutá s cieľom pomôcť mužom s diagnózou erektilnej dysfunkcie. Samozrejme sa postupne začali využívať práve aj jej funkcie zväčšenia pohlavného údu.

Ako sa používa vákuová pumpa

Používanie vákuovej pumpy nie je nič náročné. Pred použitím je nutné odstrániť ochlpenie v okolí penisu. Chlpy v okolí penisu by mohli spôsobiť netesnosť pumpy ktorá by nasávala vzduch z okolia a to je to, čo nechceme. Pri nasadení je tiež dobré jemne potrieť tesniacu silikónovú manžetu lubrikačným gélom. Zaistí to lepšiu tesnosť.

Penis teda vložte do pumpy celý až po koreň. Pomaly stláčajte balónik (ak máte typ s balónikom) a sledujte ako sa penis pomaly zväčšuje.

Vo valci ubúda vzduch a dochádza k zníženiu tlaku čo spôsobí zvýšenie krvného tlaku v penise. To spôsobí, že váš penis sa lepšie naplní krvou a váš penis je väčší a podstatné tvrdší. Noví užívatelia ktorí skúšajú vákuovú pumpu prvý krát sú niekedy šokovaní a nadšený výsledkom, aký dokážu s vákuovou pumpou dosiahnuť. Je to skutočne tak! Takto „naštartovaný“ penis je základom omnoho intenzívnejšieho sexuálneho zážitku. 

Aj samotné pumpovanie je veľmi príjemné a mnoho krát sa stáva zlatým klincom programu. Vákuová pumpa môže byť veľmi príjemným darom pre osamelých pánov či mladých mužov, ktorí nemajú trvalú partnerku a v posteli zažívajú obdobie sucha. Vákuová pumpa osvieži intímny život všetkých bez rozdielu. Navyše je cenovo dostupná, najmenej sofistikované typy nájdete už od 15 eur.

vákuová pumpa na penis skúsenosti

⚠️Upozornenie

Je dôležité pozorne sledovať zmeny na penise. V prípade, že cítite čo i len najmenší pocit bolesti, okamžite zvýšte priepustným ventilom tlak v pumpe. Pumpujte postupne a pumpovanie musí byť vždy veľmi príjemné. V prípade nadmerného odsatia vzduchu sa môžu na penise objaviť podliatiny alebo pľuzgiere. Preto vždy používajte pumpu pomaly a opatrne. Všetky detaily sa dočítate v priloženom návode k výrobku ktorý ste si zakúpili.

Vákuové pumpy pôsobia na zväčšenie penisu len krátkodobo, keďže ide len o neinvazívny zákrok. Pri používaní klasických púmp teda nemôžete očakávať žiadne dlhodobé zmeny. Používanie vákuovej pumpy by tiež nemalo byť príliš časté, pretože si môžete spôsobiť niektoré nepríjemné zdravotné ťažkosti. To isté súvisí aj so zvyšovaním tlaku v pumpe, čo je potrebné robiť postupne a navyšovať intenzitu každým použitím.

Erekčný krúžok v súčinnosti s vákuovou pumpou

Áno môžete použiť aj erekčný (škrtiaci) krúžok. Penis tak zostane naplnený krvou čo najviac. Erekčný krúžok na penis môžete navliecť na už stoporený penis, alebo ho utesniť až pod semenníkmi. Najvhodnejšia je kúpa silikónových škrtiacich krúžkov, keďže sú najšetrnejšie k pokožke a ich aplikácia je podstatne jednoduchšia. Ak zvolíte kovový erekčný krúžok, pripravte sa na intenzívny sexuálny zážitok dochutený o nejakú tú pikantnú bolesť.

*

vákuová pumpa ťahová
vákuová pumpa ťahová s podtlakomerom

Typy vákuových púmp

Vákuové pumpy sú už známou klasikou. Existujú ešte potom hydro pumpy – o tých si povieme nabudúce. Vákuové pumpy v závislosti od ceny môžu byť rôzne. Klasikou sú pumpy s odsávacím balónikom. Čím viac balónik stláčate, tým viac sa znižuje tlak. Ak chcete tlak uvoľniť stačí otvoriť vzduchový ventil.

Trošku zložitejším a dovolím si povedať aj na použitie profesionálnejším zariadením je ťahová pumpa. Ťahová pumpa dokáže vytvoriť väčší podtlak a je určená pre skúsenejších užívateľov. Na kontrolu podtlaku obsahuje vždy podtlakomer. Takúto ťahovú pumpu vidíte na obrázku v pravo.

vákuová pumpa na penis ťahová
Vákuové pumpy – isexshop
vákuová pumpa na penis s vibráciou

Aká je cena za pumpy?

Aby som odpoveď na túto otázku zovšeobecnil tak poviem že vákuové pumpy v základných variantoch sa predávajú už od 15 EUR. Ak by ste chceli niečo lepšie tak zaplatíte samozrejme viac. Vyššia cena je aj na pumpách ktoré obsahujú napríklad zabudovanú vibráciu. Vibračná vákuová pumpa, taká akú vidíte na obrázku stojí 25 EUR (obrázok  – čierna pumpa).

Ťahové pumpy (červená s podtlakomerom) stoja už cez 35 EUR. Ale čo je dôležité povedať je, že vákuová pumpa nech je už akákoľvek je 100% dobrá investícia.

Starostlivosť o vákuovú pumpu

Starostlivosť o erotické pomôcky je veľmi dôležitá. Môžete tak zamedziť prenosu rôznych infekcií, či baktérií a docieliť dlhšiu životnosť zakúpených produktov. Vákuová pumpa sa dostáva priamo do kontaktu s vašou pokožkou a preto je nesmierne dôležité jej pravidelné čistenie. Poďme si teda spolu pozrieť postup starostlivosti o vákuovú pumpu.

?Čistenie vákuovej pumpy

  1. Na začiatok čistenia je ideálne ponoriť pumpu do vody s čistiacim prostriedkom na erotické pomôcky. Takto ju môžete nechať niekoľko minút.
  2. Prepumpujte pumpu niekoľkokrát vodou s prostriedkom.
  3. Ideálne je prostredníctvom handričky poriadne pretrieť vnútorné aj vonkajšie steny pumpy.
  4. Následne ponorte pumpu do čistej vody na opláchnite.
  5. Nechajte pumpu odtiecť vrchným otvorom a utrite čistým uterákom do sucha.

Vákuová pumpa skúsenosti

Keďže ide o pomôcku, ktorá sľubuje zväčšenie penisu a zlepšenie kvality erekcie, množstvo mužov sa ju rozhodlo vyskúšať. Vo všeobecnosti sa s takmer každým použitím spája uspokojivý výsledok. Pri erotických pomôckach je často efektivita individuálna, no táto hračka má prevažne kladné recenzie. Muži často po použití tejto pumpy tvrdia, že zažili najlepší sex svojho života.

Na záver teda určite treba zhrnúť, že ide o účinný spôsob na podporu erekcie a zväčšenie údu. Pokiaľ sa vám zväčšiť úd nepodarilo, môžete vyskúšať aj iné metódy ako zväčšiť penis. Pri všetkých týchto metódach však treba byť opatrný a prečítať si dostatok informácií o správnom používaní, aby ste si zbytočne nespôsobili komplikácie. My vákuové pumpy jednoznačne odporúčame✔️.

Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.

Vložiť komentár