Venušine guličky návod, video a všetko čo musíte vedieť

Venušine guličky nie sú žiaden archeologický nález a so soškou Venuše nemajú spoločné viac než názov. I keď, istú podobnosť by sme tu našli. Soška Venuše aj samotná Venuša sa odpradávna spájali so ženstvom, ženskými tvarmi, plodnosťou a tak ďalej. Rovnako ako tieto dva pojmy, aj pojem venušine guličky má mnohé spoločné so ženstvom, plodnosťou, sexualitou a erotickou. Nie, žeby ich používala starobylá Venuša, ale nájdeme ich pod posteľou či v šuflíku nočného stolčeka mnohých moderných Venuší, našich krásnych a verne obdivovaných žien. 

Venušine guličky návod a všetko čo musíte vedieť

Ako ste si mohli  všimnúť, naša web stránka sa nezaoberá len zlepšením slabej erekcie, ale tiež rôznymi pomôckami, ktoré môžu zlepšiť pánom aj dámam ich sexuálny život. V tomto článku si podrobne porozprávame o Venušiných guličkách. Že neviete, čo sú Venušine gulôčky a ako sa používajú? Čítajte ďalej, všetko vrátane návodu a videa tu máme pre vás. Rýchlo sa s problematikou oboznámite a uvidíte, že jej veľmi rýchlo prídete na chuť. Venušine guličky totiž nie sú jednou z najobľúbenejších a najčastejšie používaných sexuálnych pomôcok s takmer 100% fanklubom spokojných zákazníčiek už niekoľko dekád len tak pre nič za nič. Prvenstvo medzi sexuálnymi hračkami si vydobyli svojou prispôsobivosťou, ľahkým používaním, cenovou prístupnosťou, exotickým a oku lahodiacim dizajnom a predovšetkým extrémne príjemne vzrušujúcimi pocitmi, ktoré prinášajú.

Odkiaľ sa vzali venušine gule?

Venušine guličky k nám dorazili z Ázie a ich pôvodu by ste sa dopátrali v Japonsku. Je všeobecne známe, že Aziati majú pre sexuálne pomôcky všetkého druhu slabosť a v Ázií aj Venušine gulky patria k veľmi obľúbeným pomôckam. Pre Aziatov je využívanie venušiných guličiek stále veľmi populárne, kvôli dlhej tradícii a stúpajúcim nárokom sa však na trhu udomácnili zaujímavejšie a komplikovanejšie erotické hračky, takže recept na Venušine guličky mohol cestovať z ďalekej Ázie až do Európy a Ameriky, kde si vybudoval základňu spokojných používateliek. U nás si o tejto pomôcke naše nežnejšie polovičky často len šepkajú. V Európe bolo po desiatky rokov všetko späté so sexom tabuizované a tieto ozveny dávnych časov pretrvávajú ešte aj dnes. Málokto sa odváži hovoriť o svojich chúťkach a sexuálnych zážitkoch. Návšteva sexshopu je preto tiež veľmi ošemetná záležitosť a personál v takýchto špecializovaných predajniach má mnohokrát čo robiť, aby zákazníkom vyhovel a zároveň čo najmenej vstupoval do ich intímnej zóny.

Čo sú venušine guličky?

Venušine guličky sú najčastejšie dve guličky spojené šnúrkou. Obe tieto guličky sú duté a v ich vnútri sa nachádza ďalšia menšia gulička. Takže gulička v guličke. Niečo ako hrkalka 🙂 akurát s iným využitím. Menšia gulička vo vnútri väčšej zohráva dôležitú úlohu. Práve pohyb tejto vnútornej guličky (väčšinou kovovej) spôsobuje nárazy o steny tej väčšej a to spôsobuje vo vagíne celkom príjemné vibrácie. Logicky teda čím viac sa s guličkami budete hýbať tým väčšiu stimuláciu pocítite. Guličky sú vyrobené v rôznych kvalitách a materiáloch a tiež v rôznych tvaroch a veľkostiach. Všetko závisí na cene. Taktiež počet guličiek na šnúrke sa môže meniť podľa potreby alebo chuti.

Venušine guličky poznáme klasické, thajské, análne,vibračné, ale aj tantrické.

Venušine gulôčky návod ako sa používajú

AKo používať venušine guličky? Logicky sa Venušine guličky používajú počas fyzickej aktivity. Takže prechádzky, bicyklovanie, alebo ako spomína slečna vo videu, skákanie na švihadle, môže byť pre vás tým pravým vrcholom. Fantázií sa medze nekladú. Ak chcete Venušine guličky používať, zbavte sa  strachu a predsudkov. Používanie je bezbolestné a bezpečné. Guličky sa vo vás „nestratia“, ako sa často obávajú ženy v diskusiách. Guličky sú spojené šnúrkou a šnúrka tiež vyčnieva von z pošvy, takže ich môžete kedykoľvek vytiahnuť.

Ak ste začiatočníčka, vždy pri kúpe zvoľte guličky so šnúrkou! Existujú totižto aj Venušine guličky samostatné bez šnúrky alebo len samostatné guličky. Tie sú určené pre skúsenejšie užívateľky, ktoré ich dokážu svalmi vytlačiť von. Bezšnúrkové venušine guličky sa dajú použiť aj pri pohlavnom styku. V takom prípade ich použitie prináša rozkoš obom účastníkom erotickej činnosti. Ani v takejto situácii však nehrozí zapatrošenie guličky vo vnútri pošvy. Stlačením panvových svalov je možné guličku bez problémom dostať z pošvy von. Nie je to bolestivé, chce to len trochu praxe a trpezlivosti. Ak si na to netrúfate, kúpte si guličky spojené šnúrou. Šnúru vo vagíne nie je cítiť, skúsenejšie užívateľky však uprednostňujú Venušine guličky bez šnúrky z dôvodu, aby im jej koniec nevytŕčal z pošvy. Nie je to žiaden veľký problém, v spodnej bielizni to však môže dráždiť pokožku alebo pubické ochlpenie.

Guličky je pred použitím dôležité natrieť po celej ploche lubrikačným gélom. Tým sa uľahčí aplikácia guličiek do vagíny. Avšak nepoužívajte ho veľa. Stačí tenučká vrstva. Ak by ste guličky moc namazali gélom, môže sa stať, že vám ľahšie vypadnú. Ak už máte manéver s gélom z časti zvládnutý, môžete namazať len prvú guličku. Guličky následne pomaly vložte do vagíny, jednu po druhej (takže obidve, nie len jednu!). Ich aplikácia by sa dala prirovnať k aplikácií tampónu. Tak jednoduché to je. Musíte však do vagíny vložiť všetky guličky na šnúrke. Pokiaľ vám to robí problém a bolo by vám pohodlnejšie používať iba jednu guličku, pretože si ju chcete, napríklad, vziať vo svojej pošve na návštevu kina alebo do práce, kúpte si jednotlivé guličky bez šnúrky. Za žiadnych okolností sa však nesmie stať, že si do vagíny vložíte len jednu guličku a zvyšok vám ostane visieť na šnúrke. Bolo by to značne problematické z dôvodu, že váha visiacich guličiek by pravdepodobne aplikovanú guličku vytiahla von.

Pre ľahšiu aplikáciu si ľahnite, zodvihnite jednu nohu a vsuňte ich dnu – svaly panvového dna sú v takejto polohe najviac uvoľnené. Na úvod je dobré guličky používať v domácom prostredí. Je to hlavne z dôvodu, že môžete mať na začiatku problém ich vo vnútri udržať. Stačí však trochu praxe a experimentovania a tento problém rýchlo zmizne. Následne už môžete s guličkami vykročiť aj do ulíc či si ísť zabehať.

V každom návode je spomenuté aj dodržiavanie istých hygienických zásad. Tu je dôležité spomenúť aj fakt, že lacnejšie verzie guličiek sú často spojené textilnou šnúrkou, na ktorej sa môžu udržať baktérie. Preto je lepšie trochu zainvestovať a kúpiť si radšej silikónové jednoliate guličky. Baktérie sa na takýchto guličkách nemajú kam schovať a sú teda pre vás vhodnejšie. Za zvýšenú hygienu to určite stojí. Po používaní guličiek je potrebné vždy guličky očistiť vodou a špeciálnym antibakteriálnym prípravkom. Následne ich nechajte poriadne vysušiť a odložte na tmavé miesto. Dúfame, že tento návod je dostatočný a jasný.

Nie je to len o potešení

Venušine guličky však jednoznačne nie sú čisto na erotické účely. Z istého uhla pohľadu môžeme hovoriť aj o zdravotnej pomôcke. Vážne! Ak o tom pochybujete, mali by ste vedieť, že Venušine guličky majú výborný vplyv na svaly panvového dna. Ich používanie dokonca odporúčajú aj lekári, pretože pravidelné používanie dokáže zlepšiť prekrvenie pošvovej steny.

Aj to je dôvod, prečo ich odporúčajú tehotným ženám a mamičkám. Navyše ich použitie pred sexuálnym stykom dokáže nabudiť organizmus a zlepší dosiahnutie orgazmu. A aj to je dôvod prečo by ste mali Venušine guličky vyskúšať. Ak tento článok čítajú páni, tak by mohli guličky podarovať ako darček svojej partnerke. Táto pomôcka dokáže divy.

Venušine guličky a ich druhy

venušine guličky návod video skúsenosti
Venušine guličky klasické, spojené textilnou šnúrkou

Poznáme teda niekoľko druhov Venušiných guličiek. Ako sme vyššie spomínali, tak poznáme klasické, thajské, análne,vibračné, ale aj tantrické.  Rôzne varianty rôzne použitie.

  • Klasické Venušine guličky sú teda tie najznámejšie, ktoré sú tiež popísané vyššie. Teda guličky spojené šnúrkou. Vo vnútri s kovovou guličkou. Na ich „aktiváciu“ je nutný pohyb, teda či už beh, prechádzka alebo skákanie na švihadle a pod. Priamo úmerne k pohybu vzrastá aj ich účinnosť.

 

  • Vibračné Venušine guličky sú vlastne klasické guličky v elektrickej verzii. Ich súčasťou je ovládač ktorým zapnete alebo vypnete vibráciu, prípadne zvyšujete, znižujete vibráciu.

 

  • Análne Venušine guličky sú rovnako známe ako tie klasické. Z názvu už asi vytušíte kam patria. Existujú rôzne veľkosti a logicky pre začiatočníkov sú vhodné menšie a pre pokročilých väčšie. Tieto guličky sú špecifické aj tým, že je ich viac ako len dve.
análne venušine guličky
análne venušine guličky
  • Thajské Venušine guličky. Tieto guličky sa používajú na stimuláciu všetkých zakončení v análnom otvore. Guličky sú usporiadané od najmenšej po najväčšiu spojené v reťazci za sebou. Majú hladký povrch a sú vyrábané v rôznych veľkostiach. Aj tu platí, že pre začiatočníkov sa odporúčajú menšie.
  • Tantrické Venušine guličky  nie sú prepojené šnúrkou a sú ťažšie než klasické guličky. Vznikli hlavne preto, aby posilnili pošvové svalstvo. Tantrické guličky sa odporúčajú hlavne ženám po pôrode na uvoľnenie stiahnutých pošvových svalov. Špecifické je aj ich použitie. Používajú sa totižto v stoji a užívateľka sa snaží ich čo najdlhšie udržať. Ak budete tieto guličky používať, urobíte radosť aj svojmu partnerovi. Naučíte sa totižto stiahnuť istú skupinu svalov vďaka ktorým vás budú muži nosiť na rukách.

K Venušiným guličkám si neodpustíme ani dva krátke videá. Nato aby ste si ho mohli pozrieť však musíte byť prihlásený na svojom Gmail účte. Video je určené pre 18+ užívateľov.

Venušine guličky a ich cena

Pred kúpou sa musíte vždy rozhodnúť o spôsobe použitia. Análne guličky nepoužívajte ako vaginálne a tiež naopak. Ak máte záujem vyskúšať oba druhy kúpte si guličky zvlášť. Po finančnej stránke nečakajte žiadne extrémne sumy. Klasické guličky sa dajú kúpiť už od štyroch eur. Za tie kvalitnejšie zaplatíte od 15 do 20 Eur a viac.  Existujú potom aj rôzne exkluzívne a ďaleko drahšie. Myslíme však, že za 20 Eur dostanete TOP výrobky.

venušine guličky diskusia

Pre príklad tieto guličky, ktoré vidíte na obrázku, sú dobrou voľbou hlavne pre niekoľko faktorov :

  • 100 % medicínsky silikón
  • dermatologicky testované
  • sú antialergické
  • zamatové uzatvárateľné úložné vrecúško je súčasťou balenia
  • vzorka lubrikantu v balení

Všimnite si hlavne že z hľadiska hygieny vyhovujú podstatne lepšie ako guličky s výstupkami ktoré sú zobrazené nad videami. Tie obsahujú totižto aj textilnú šnúrku. Také guličky môžete použiť na začiatok „na vyskúšanie“ avšak ak vážne uvažujete o kúpe guličiek mali by ste sa zamerať skôr na celosilikónové ako sú tieto na obrázku .

Pri kúpe si tiež všimnite aj priemer guličiek. Len vy poznáte samú seba a viete aké guličky by vám mohli vyhovovať. Tak ako pri vibrátoroch sú rôzne dĺžky a rôzne priemery. Tu je to už vaša individuálna voľba.  Guličky ktoré vidíte na obrázku majú priemer 3,7 cm a celková použiteľná dĺžka je 9,5 cm.

Kompletná ponuka Venušiných guličiek
venušine guličky sklo

*

Pre pokročilejšie užívateľky sú tu potom aj špeciálne guličky. Napríklad sklenené. Čítate dobre. Guličky zo skla. Nemusíte sa báť, že sa vám rozbijú. Sú zo špeciálneho borokremičitého skla.

Nemajú však šnúrku a aj preto sú určené pre tie z vás ktoré sú schopné ich vytlačiť von samé, bez použitia pomoci šnúrky. Ich veľkou výhodu je hygiena a starostlivosť o ne. V prípade kúpy týchto guličiek je možné, že vám vydržia celý život. Ich cena sa tiež pohybuje niekde na úrovni 20 Eur.

*

Venušine guličky sklenené

Vaše skúsenosti

Máte skúsenosti s guličkami? Aké vám najviac vyhovujú? Všetky vaše postrehy a názory prosím píšte do komentárov pod článok. Nemusíte zadať ani skutočné meno a ani e-mail. Diskusia je anonymná.

Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.

1 komentár k “Venušine guličky návod, video a všetko čo musíte vedieť”

Vložiť komentár