Vibračné vajíčko – Tento malý oválny nezbedník nesmie chýbať v žiadnej spálni

Je tu reč o vybračnom vajíčku. Vibračné vajíčko, pokiaľ vám to nie je známe a v sexuálnej experimentácii ste nováčikom, je oválny alebo guľatý predmet malého rozmeru. Pod vrstvou silikónu je ukrytý malý, ale výkonný motorček. Svojimi vibráciami vám privodí príjemné pocity. Už nikdy nebudete chcieť nič iné. 


Kde kúpiť vibračné vajíčko?


Odovzdajte sa starostlivosti

Vibračné vajíčko je erotická pomôcka, ktorá sa momentálne medzi nežným pohlavím teší nebývalej obľube. Srdcia žien si získalo svojím oku lahodiacim vzhľadom. To však nie je všetko. Rovnako ako vibrátor, aj vibračné vajíčko funguje na princípe vibrácií. Jeho obsluha je veľmi jednoduchá. Stačí spustiť malý motorček uprostred vibračného vajíčka a jeho cirkulárny pohyb vyvolá príjemné chvenie vo vašej pošve. Neodoláte mu, rovnako ako neodolali tisícky žien pred vami.

Šikovný pomocník s orgazmom

Dámy si vibračné vajíčko nevedia vynachváliť. K orgazmu dohnal aj tie, ktoré ho ešte pred tým nemali možnosť zažiť. Ľudia sú od prírody predurčení zhlukovať sa okolo vecí, ktoré nám prinášajú potešenie. Preto sa pred vychýrenou reštauráciou ťahá dlhý rad. Keby sme postavili vibračné vajíčko do prostriedku námestia, v minúte by sa okolo neho zhlukol dav besniacich nadšencov. Jeho používanie je tak bezproblémové a príjemné, že predajcovia vibrátorov a rôznych iných erotických pomôcok majú plné pulty. Vibračné vajíčko je cenovo dostupný špás. Ani jeho údržba nie je zvlášť komplikovaná. Vlastne je celkom jednoduchá. Postačí vajíčko po použití umyť a tadá, máte po starostiach.

Korenistý balzám na vaše libido

Vibračné vajíčko nakopne vaše libido. Zvažujete s partnerkou okoreniť váš sexuálny vzťah? Ak áno, máme pre vás výhodné riešenie. Vibračné vajíčko predstavuje darček, ktoré poteší oboch členov tímu. Nemyslíme zrovna, že by ho mal používať muž, aj keď prečo nie? Snažíme sa povedať, že zavedenie vibračného vajíčka do análu partnerky a následný pohlavný prienik prinesú rozkoš nie len stonajúcej žene, ale aj mužovi, ktorého penis zacíti vibrujúce vajíčko v partnerkinom tele. Vzrušujúce, všakže? A to nie je všetko. Možno sa zdá, že vibračné vajíčko je len jednorazová záležitosť. Niekto si povie, fajn, dobrý darček k narodeninám, ale nepočíta s tým, že by sa erotická pomôcka mohla stať súčasťou posteľných hrátok. My sme však za všetkými desiatimi.

Majster milenec

Komu by napadlo brať si do spoločnosti vibrátor? Je veľký, hlučný, neobratný. To už radšej prsty. Ale pchať si v kine ruku do nohavičiek, a potom sa ňou hrabať v kýbliku popcornu? Nie veľmi hygienické. A čo také vibračné vajíčko? Malé, skladné, usilovné, tiché a predovšetkým neunaviteľné. Vibračné vajíčko po nabití vydrží veľmi dlhú dobu. Niektoré typy možno nabíjať aj prostredníctvom USB. Zatiaľčo vibrátor je odkázaný vykonávať stále tú istú monotónnu činnosť, vibračné vajíčko má v zásobe hneď niekoľko heftov. V obchodoch dostať kúpiť vajíčka, ktoré majú až 10 rôznych módov. Rozkoš je tak ešte nevyspytateľnejšia a o to príjemnejšia.Dosiahnuť orgazmus s pomocou vibračného vajíčka nie je žiadna veda. Tento malý oválny čertík vašu vagínu poriadne potrápi. Po správnom umiestnení sa vibračné vajíčko dostane až k vášmu bodu G. Keď ste doposiaľ neverili, že nejaký máte, budete milo prekvapená. A možno aj šokovaná, pretože správna stimulácia bodu G sa približuje nebeskej slasti. Muži, čo tvrdili, že žiaden bod G vo vašej vagíne nie je, ostanú na smiech.

Vezmite vibračné vajíčko na cesty

Môžete bezdrôtový ovládač od vášho vajíčka zdôveriť partnerovi. Uvidíte, že nebudete ľutovať. Ak si trúfate, môžete to skúsiť aj na verejnosti. Vajíčko nevydá ani hláska, otázne je, ako sa budete ovládať vy. Malé a ľahko ovládateľné vajíčko vám môže robiť spoločnosť na cestách. Nemusíte ho prepravovať v žiadnej škatuli, najpohodlnejšie mu je totiž priamo vo vašom rozkroku. Môžete s ním relaxovať na prechádzke s partnerom, v kine, v lese aj počas školskej prednášky. Je to na vás.

Vložiť komentár