Vibrátor B Swish Bwild Deluxe Bunny

Každá náročná žena ktorá hľadá ideálnu sexuálnu pomôcku s najvyšším štandardom kvality by sa mala poobzerať po výrobkoch značky B Swish. B Swish je kalifornská spoločnosť ktorá vyrába Top výrobky z lekárskeho silikónu za priaznivé ceny. Ak teda hľadáte vibrátor vhodný pre vás, táto recenzia vám môže pomôcť. Predstavíme si vibrátor B Swish Bwild Deluxe Bunny ktorý poskytuje súčasnú stimuláciu bodu G a klitorisu.
Vibrátor B Swish
 
 –
 
Vibrátor Bwild Deluxe Bunny je dostupný v troch rôznych farbách – Modrý, Ružový a Zelený. Má dva nezávislé motorčeky a 6 vibračných funkcií. Ako som už spomínala je to výrobok z lekárskeho silikónu. Na dotyk je mäkký, jemný a veľmi príjemný. Jeho dĺžka je 19,3 cm a šírka sa pohybuje od 3 do 3,5 cm.
 
 –
 
Je to taká zlatá stredná cesta vibrátorov vhodná pre tie z vás ktoré majú radi klasické veľkosti penisu ale tiež aj pre začiatočníčky ktoré si plánujú kúpiť svoj prvý vibrátor. Všimnite si, že špička je trošku zakrivená aby ste pohodlne dosiahli na bod G a na masírovanie klitorisu nechýba „zajačik“.
 
Zajačik je ohybný a tak sa dá s ním veľmi flexibilne pracovať a nastaviť ho tak aby vám prinášal čo najväčšie potešenie.

Vibrácie

Z pohľadu vibrácií je vibrátor B Swish – Bwild Deluxe Bunny trochu neohrabaný. Je to taká stredná trieda. Pre tie z vás ktoré preferujú jemné vibrovanie asi vhodný nebude. Aj pri najnižšej úrovni vibrovania sú vibrácie stále dosť silné a zase najvyššia úroveň vibrovania neuspokojí dámy ktoré preferujú naozaj silné vibrácie. Takže zlatý stred.

Vibrátor B Swish – Bwild Deluxe Bunny má týchto 6 vibračných módov

  • kontinuálne, neprerušované vibrovanie strednej intenzity
  • kontinuálne, neprerušované vibrovanie vysokej intenzity
  • pulzujúce vibrovanie rýchle, stredne silné
  • pulzujúce vibrovanie pomalé, stredne silné
  • pulzujúce vibrovanie rýchle, silné
  • pulzujúce vibrovanie pomalé, silné
Vibrátor B Swish cena

Vibrátor B Swish Bwild Deluxe Bunny

K základným technickým údajom ešte patrí dodať, že tento vibrátor poháňajú dve AAA batérie. Teda tie najmenšie tuškové. Niesú súčasťou balenia a tak pamätajte na ich kúpu. Alebo ich vytiahnite z diaľkového ovládača. Baterky vám vydržia približne 3 hodiny prevádzky. Pri najvyššom stupni už tento vibrátor začína byť dosť hlučný.

Môžete si pozrieť aj nasledujúce video ktoré tento typ vibrátoru pekne popisuje

Niekoľko výhod

V prvom rade musím zdôrazniť dizajn a celkový pocit vibrátoru na dotyk. Je veľmi príjemný. Vibrátor B Swish má jednoduché ovládanie, je vodeodolný – vodotesný, dostatočne výkonný a zdravotne nezávadný. Jednoducho sa čistí. Výmena batérií je tiež veľmi jednoduchá.

Cena

Cena za tento vibrátor sa pohybuje od 45 Eur a vyššie. Štandardne na tieto výrobky platí dvoj – ročná záruka. Myslím, že cena je priaznivá vzhľadom ku kvalite tohto výrobku. Navyše sa jedná o dizajnový kúsok. Teda nieže by tento výrobok bol vhodný do vitríny, ale aj tak každú ženu poteší keď v ruke drží niečo pekné a na dotyk tak príjemné ako je tento vibrátor.  Výhodou je aj výber farieb. Tieto vibrátory sa vyrábajú vo farbách Zelená, Modrá, Ružová. Mne osobne sa páči ružová. Modrá mi príde ako moc chladná.

Zelený***** Modrý***** Ružový

*

Tento článok pre Vás napísala Marcela. Tento článok pre Vás napísala Marcela.

Vložiť komentár