Luxusný vibrátor Lelo Mona pre bohaté paničky (?)

Vibrátory patria medzi veľmi vyhľadávané erotické pomôcky. Často sa stáva, že bývajú predmetom vtipného darčeku pre kamarátku či kolegyňu. Tak ako to býva takmer u všetkých výrobkov, nájdete rôzne verzie týchto výrobkov. Líšia sa svojimi vlastnosťami, materiálom a tiež cenou. Možno neuveríte, ale aj vibrátory majú svoje luxusné prevedenie a luxusné značky. Takýto luxusným výrobkom v prípade vibrátorov (popri iných) sú aj vibrátory značky Lelo Mona.

V prípade Lelo Mona sa nielen jedná o známu a luxusnú značku, ale tiež o vysokokvalitné a veľmi obľúbené výrobky. Za moju prax v predajni sexshopu som ich predala dosť aj napriek dosť vysokej cene. Tento výrobok vyhľadávali hlavne solventnejšie a skúsenejšie zákazníčky. Výhodou vibrátorov Lelo Mona je anti-alergický medicínsky silikón takže je skutočne vhodný pre každú ženu a nemusíte sa obávať prípadných alergických reakcií.

vibrátor lelo mona ružový

Výhody vibrátoru Lelo Mona

  • 100% bezpečný medicínsky silikón
  • vysokokvalitné materiály a spracovanie
  • nepotrebuje batérie – je nabíjateľný
  • 6 vibračných módov
  • zabalený v peknom luxusnom balení – vhodný ako darček

Jeho povrch je na dotyk veľmi príjemný, hodvábneho charakteru. Ovládanie sa nachádza v spodnej strane vibrátora a umožňuje popri šiestich vibračných módoch ovládať aj rýchlosť a intenzitu vibrácií. To poskytuje užívateľke veľkú paletu kombinácií rôznych typov vibrovania.

Prevádzku výrobku zabezpečuje vstavaný akumulátor ktorý vydrží „pracovať“ 4 hodiny na jedno nabitie. Nabíjanie trvá približne 2 hodiny. Veľká výhoda teda proti baterkovým vibrátorom. Žiadne kupovanie bateriek! Použiteľná dĺžka je 16 cm čo je dostačujúce a priemer sa pohybuje od 3,3 do 4,2 cm.

Pre tento vibrátor používajte lubrikant iba na vodnej báze. Silikónový lubrikant v kontakte so silikónovým materiálom rozrušuje a poškodzuje povrch erotickej pomôcky.

Zobraz vibrátory Lelo Mona

Balenie a cena

V peknom štýlovom a lususnom balení nájdete okrem vibrátora Lelo Mona aj menšiu vzorku lubrikačného gélu, nabíjačku a tiež saténové vrecko na uskladnenie prístroja. Vibrátory Lelo Mona môžete nájsť v niekoľkých farbách, najčastejšie však Ružovú a Fialovú. Cena sa pohybuje približne na úrovni 170 Eur za tento luxusný a kvalitný vibrátor.

Pre koho je vhodný

V podstate je to na Vás. Tento vibrátor je cenovo už drahší výrobok a tak jeho kúpu skôr odporúčam skúseným a pravidelným užívateľkám ktoré bažia hlavne po kvalite a nejakom tom luxuse. Ak sa chystáte kúpiť si svoj prvý vibrátor, odporúčam skôr niečo lacnejšie aby ste si tento typ sexuálne pomôcky odskúšali. Ale v podstate ani užívateľky začiatočníčky by kúpou vibrátoru Lelo Mona nič nepokazili.

Ďalšou kategóriou je kúpa vibrátoru ako darčeku. Tu práve značka Lelo Mona spĺňa všetky náležitosti tak kvality ako luxusu a ako darček tento vibrátor určite odporúčam.

vibrátor lelo mona balenie
Tento článok pre Vás napísala Marcela. Tento článok pre Vás napísala Marcela.

Vložiť komentár