vibrátor lelo mona

Luxusn├Ż vibr├ítor Lelo Mona pre bohat├ę pani─Źky (?)

Vibr├ítory patria medzi ve─żmi vyh─żad├ívan├ę erotick├ę pom├┤cky. ─îasto sa st├íva, ┼że b├Żvaj├║ predmetom vtipn├ęho dar─Źeku pre kamar├ítku ─Źi kolegy┼łu. Tak ako to b├Żva takmer u v┼íetk├Żch v├Żrobkov, n├íjdete r├┤zne verzie t├Żchto v├Żrobkov. L├ş┼íia sa svojimi vlastnos┼ąami, materi├ílom a tie┼ż cenou. Mo┼żno neuver├şte, ale aj vibr├ítory maj├║ svoje luxusn├ę prevedenie a luxusn├ę zna─Źky. Tak├Żto luxusn├Żm v├Żrobkom v pr├şpade vibr├ítorov (popri in├Żch) s├║ aj vibr├ítory zna─Źky Lelo Mona.

V pr├şpade Lelo Mona sa nielen jedn├í o zn├ímu a luxusn├║ zna─Źku, ale tie┼ż o vysokokvalitn├ę a ve─żmi ob─ż├║ben├ę v├Żrobky. Za moju prax v predajni sexshopu som ich predala dos┼ą aj napriek dos┼ą vysokej cene. Tento v├Żrobok vyh─żad├ívali hlavne solventnej┼íie a sk├║senej┼íie z├íkazn├ş─Źky. V├Żhodou vibr├ítorov Lelo Mona je anti-alergick├Ż medic├şnsky silik├│n tak┼że je skuto─Źne vhodn├Ż pre ka┼żd├║ ┼żenu a nemus├şte sa ob├íva┼ą pr├şpadn├Żch alergick├Żch reakci├ş.

vibr├ítor lelo mona ru┼żov├Ż

V├Żhody vibr├ítoru Lelo Mona

  • 100% bezpe─Źn├Ż medic├şnsky silik├│n
  • vysokokvalitn├ę materi├íly a spracovanie
  • nepotrebuje bat├ęrie ÔÇô je nab├şjate─żn├Ż
  • 6 vibra─Źn├Żch m├│dov
  • zabalen├Ż v peknom luxusnom balen├ş ÔÇô vhodn├Ż ako dar─Źek

Jeho povrch je na dotyk ve─żmi pr├şjemn├Ż, hodv├íbneho charakteru. Ovl├ídanie sa nach├ídza v spodnej strane vibr├ítora a umo┼ż┼łuje popri ┼íiestich vibra─Źn├Żch m├│doch ovl├ída┼ą aj r├Żchlos┼ą a intenzitu vibr├íci├ş. To poskytuje u┼ż├şvate─żke ve─żk├║ paletu kombin├íci├ş r├┤znych typov vibrovania.

Prev├ídzku v├Żrobku zabezpe─Źuje vstavan├Ż akumul├ítor ktor├Ż vydr┼ż├ş ÔÇ×pracova┼ąÔÇť 4 hodiny na jedno nabitie. Nab├şjanie trv├í pribli┼żne 2 hodiny. Ve─żk├í v├Żhoda teda proti baterkov├Żm vibr├ítorom. ┼Żiadne kupovanie bateriek! Pou┼żite─żn├í d─║┼żka je 16 cm ─Źo je dosta─Źuj├║ce a priemer sa pohybuje od 3,3 do 4,2 cm.

Pre tento vibr├ítor pou┼ż├şvajte lubrikant iba na vodnej b├íze. Silik├│nov├Ż lubrikant v kontakte so silik├│nov├Żm materi├ílom rozru┼íuje a po┼íkodzuje povrch erotickej pom├┤cky.

Zobraz vibrátory Lelo Mona

Balenie a cena

V peknom ┼ít├Żlovom a lususnom balen├ş n├íjdete okrem vibr├ítora Lelo Mona aj men┼íiu vzorku lubrika─Źn├ęho g├ęlu, nab├şja─Źku a tie┼ż sat├ęnov├ę vrecko na uskladnenie pr├şstroja. Vibr├ítory Lelo Mona m├┤┼żete n├íjs┼ą v nieko─żk├Żch farb├ích, naj─Źastej┼íie v┼íak Ru┼żov├║ a Fialov├║. Cena sa pohybuje pribli┼żne na ├║rovni 170 Eur za tento luxusn├Ż a kvalitn├Ż vibr├ítor.

Pre koho je vhodn├Ż

V podstate je to na V├ís. Tento vibr├ítor je cenovo u┼ż drah┼í├ş v├Żrobok a tak jeho k├║pu sk├┤r odpor├║─Źam sk├║sen├Żm a pravideln├Żm u┼ż├şvate─żk├ím ktor├ę ba┼żia hlavne po kvalite a nejakom tom luxuse. Ak sa chyst├íte k├║pi┼ą si svoj prv├Ż vibr├ítor, odpor├║─Źam sk├┤r nie─Źo lacnej┼íie aby ste si tento typ sexu├ílne pom├┤cky odsk├║┼íali. Ale v podstate ani u┼ż├şvate─żky za─Źiato─Źn├ş─Źky by k├║pou vibr├ítoru Lelo Mona ni─Ź nepokazili.

─Äal┼íou kateg├│riou je k├║pa vibr├ítoru ako dar─Źeku. Tu pr├íve zna─Źka Lelo Mona sp─║┼ła v┼íetky n├íle┼żitosti tak kvality ako luxusu a ako dar─Źek tento vibr├ítor ur─Źite odpor├║─Źam.

vibrátor lelo mona balenie
Tento ─Źl├ínok pre V├ís nap├şsala Marcela. Tento ─Źl├ínok pre V├ís nap├şsala Marcela.

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *