vibrátor lelo mona

Luxusný vibrátor Lelo Mona pre bohaté paničky (?)

Posledná aktualizácia článku prebehla: 23. apríla 2020

Vibrátory patria medzi veľmi vyhľadávané erotické pomôcky. Často sa stáva, že bývajú predmetom vtipného darčeku pre kamarátku či kolegyňu. Tak ako to býva takmer u všetkých výrobkov, nájdete rôzne verzie týchto výrobkov. Líšia sa svojimi vlastnosťami, materiálom a tiež cenou. Možno neuveríte, ale aj vibrátory majú svoje luxusné prevedenie a luxusné značky. Takýto luxusným výrobkom v prípade vibrátorov (popri iných) sú aj vibrátory značky Lelo Mona.

V prípade Lelo Mona sa nielen jedná o známu a luxusnú značku, ale tiež o vysokokvalitné a veľmi obľúbené výrobky. Za moju prax v predajni sexshopu som ich predala dosť aj napriek dosť vysokej cene. Tento výrobok vyhľadávali hlavne solventnejšie a skúsenejšie zákazníčky. Výhodou vibrátorov Lelo Mona je anti-alergický medicínsky silikón takže je skutočne vhodný pre každú ženu a nemusíte sa obávať prípadných alergických reakcií.

vibrátor lelo mona ružový

Výhody vibrátoru Lelo Mona

  • 100% bezpečný medicínsky silikón
  • vysokokvalitné materiály a spracovanie
  • nepotrebuje batérie – je nabíjateľný
  • 6 vibračných módov
  • zabalený v peknom luxusnom balení – vhodný ako darček

Jeho povrch je na dotyk veľmi príjemný, hodvábneho charakteru. Ovládanie sa nachádza v spodnej strane vibrátora a umožňuje popri šiestich vibračných módoch ovládať aj rýchlosť a intenzitu vibrácií. To poskytuje užívateľke veľkú paletu kombinácií rôznych typov vibrovania.

Prevádzku výrobku zabezpečuje vstavaný akumulátor ktorý vydrží „pracovať“ 4 hodiny na jedno nabitie. Nabíjanie trvá približne 2 hodiny. Veľká výhoda teda proti baterkovým vibrátorom. Žiadne kupovanie bateriek! Použiteľná dĺžka je 16 cm čo je dostačujúce a priemer sa pohybuje od 3,3 do 4,2 cm.

Pre tento vibrátor používajte lubrikant iba na vodnej báze. Silikónový lubrikant v kontakte so silikónovým materiálom rozrušuje a poškodzuje povrch erotickej pomôcky.

Zobraz vibrátory Lelo Mona

Balenie a cena

V peknom štýlovom a lususnom balení nájdete okrem vibrátora Lelo Mona aj menšiu vzorku lubrikačného gélu, nabíjačku a tiež saténové vrecko na uskladnenie prístroja. Vibrátory Lelo Mona môžete nájsť v niekoľkých farbách, najčastejšie však Ružovú a Fialovú. Cena sa pohybuje približne na úrovni 170 Eur za tento luxusný a kvalitný vibrátor.

Pre koho je vhodný

V podstate je to na Vás. Tento vibrátor je cenovo už drahší výrobok a tak jeho kúpu skôr odporúčam skúseným a pravidelným užívateľkám ktoré bažia hlavne po kvalite a nejakom tom luxuse. Ak sa chystáte kúpiť si svoj prvý vibrátor, odporúčam skôr niečo lacnejšie aby ste si tento typ sexuálne pomôcky odskúšali. Ale v podstate ani užívateľky začiatočníčky by kúpou vibrátoru Lelo Mona nič nepokazili.

Ďalšou kategóriou je kúpa vibrátoru ako darčeku. Tu práve značka Lelo Mona spĺňa všetky náležitosti tak kvality ako luxusu a ako darček tento vibrátor určite odporúčam.

vibrátor lelo mona balenie
Tento článok pre Vás napísala Marcela. Tento článok pre Vás napísala Marcela.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *