Vimax

Celosvetovo známy produkt na zlepšenie a skvalitnenie erekcie pod názvom Vimax si predstavíme v tejto recenzii. Nájdete v nej všetky dôležité informácie ohľadom Vimaxu. Tento výživový doplnok pochádza z Kanady a má niekoľko pozitívnych účinkov, ktoré ocení každý muž. Pri dlhodobom užívaní sa dostaví efekt predĺženia a zhrubnutia penisu. Okrem toho sa posilní erekcia a pozitívny účinok ucítite aj na oddialení ejakulácie. Výsledkom teda bude dlhší a kvalitnejší sex, čo určite poteší oboch partnerov.

vimax logo - 10%
Vimax s 11% zľavou
Zľava na Vimax - prírodný doplnok stravy, ktorý odstráni problematickú erekciu u mužov v každom veku.
vimax11sleva

Na akom princípe funguje Vimax?

Penis sa skladá z tkaniva, ktoré vytvára tri samostatné toporivé telesá (latinský názov Corpora Cavernosa), ktoré keď sa naplnia krvou, tak sa rozšíria a umožnia mužovi dosiahnuť erekciu. Kapacita týchto toporivých telies je samozrejme obmedzená a tým obmedzuje aj dĺžku a hrúbku penisu pri erekcii. Táto kapacita toporivých telies sa vekom znižuje a to je dôvod prečo majú starší muži väčší problém s erekciou ako mladší.

ako vimax funguje

Jednou z možností ako predĺžiť a rozšíriť penis je rozšírenie kapacity týchto toporivých telies. Väčšia kapacita penisu umožní pri erekcii dostať viac krvi do penisu ako pred tým, čo vedie nielen k zlepšeniu erekcie, ale tiež k hrubšiemu, tvrdšiemu a dlhšiemu penisu. Vimax sa teda svojím zložením hlavne snaží pomocou prírodných zložiek  rozšíriť objem toporivých telies v penise. Vzhľadom na pozitívne recenzie a hodnotenia tohto produktu to vyzerá tak, že účinok je reálny a teda Vimax dokáže skutočne pomôcť.

Predĺženie penisu s Vimaxom je približne o 1,5 až 2 cm maximálne! Berte na vedomie že organizmus má svoje limity. Prvé väčšie výsledky je možné pozorovať približne po jednom mesiaci užívania. Vimax teda nieje hodinová tabletka ako sme zvyknutí napríklad u výrobkov ako Zerex či Erexan. Výsledok sa avšak udrží dlhšie aj v prípade, že na krátky čas tento výživový doplnok vysadíte. Taktiež kvalita bude nepochybne lepšia ako pri spomínaných jednorazových doplnkov na podporu erekcie.

vimax skúsenosti

Zloženie Vimaxu

Vimax má 100% prírodné zloženie. To je veľkou výhodou najmä pre ľudí, ktorým záleží na ich zdraví a nechcú do svojho tela vpúšťať zbytočne veľa umelých látok.

 

Vimax obsahuje jenom přírodní látky
Ovos Siaty (Avena Sativa)
Látka, ktorá sa veľmi často využíva vo farmaceutickom priemysle v produktoch na zlepšenie erekcie, pričom nemá žiadne vedľajšie účinky. Je to prírodné afrodiziakum, čo znamená že prirodzene zvyšuje chuť do sexu. Hlavným účinkom tejto rastliny je podpora správnej produkcie hormónov, konkrétne aj testosterónu. S vekom sa u mužov stáva to, že testosterón sa viaže na iné hormóny. Keďže organizmus dokáže jeho pozitívne efekty využiť iba ak je voľný, prichádzajú problémy ako nízka chuť do sexu, problémy s erekciou alebo prostatou.

Vimax sa sklada z prirodnych latok - kajenske korenie
Kajenské korenie (Cayenne Pepper)
Kajenské korenie výrazne posilňuje krvný obeh a prispieva k dôkladnému prekrveniu penisu, čím dochádza k jeho zväčšeniu, predĺženiu a zvýšeniu citlivosti. Kajenské korenie sa vo farmacutickom priemysle používa aj ako prevencia pred infakrtom. Medzi jeho účinky patrí napríklad aj pozitívny vplyv na imunitu. To človeku všeobecne dodá energiu, čim sa zvyšuje aj chuť do sexu.
*

Vimax - gingko biloba
Gingko Dvojlaločné (Gingko Biloba)
Rastlina sa využíva na podporu mozgovej činnosti, centrálneho nervového systému aj impotencie. Zlepšuje  krvný obeh a  rozširuje cievy. Jej pozitívne účinky využívala už tradičná čínska medicína, keďže už pred dlhou dobou vedeli, že je to silné prírodné afrodiziakum. Určite viete, že stres a psychická nepohoda je jedným z najčastejších problémov pri sexe. Gingko sa okrem fyzickej stránky vášho organizmu stará aj o psychiku a mentálne zdravie. Vďaka tomu sú jeho účinky ešte výraznejšie.

Vimax obsahuje aj saw palmetto
Serenoa Plazivá (Saw Palmetto)
Prírodný extrakt používaný na liečbu zväčšenej prostaty, ktorý tak isto zvyšuje sexuálnu energiu u mužov aj žien. Všeobecne prináša benefity pre zdravotný stav pohlavnej, ale aj vylučovacej sústavy. Niektoré výskumy dokonca ukázali, že táto rastlina má viac pozitívnych účinkov na ženské orgány ako na mužské. Nevyužíva sa iba na liečbu problémov s prostatou, ale napríklad aj na pomoc pri zápale močových ciest. Afrodiziakálne účinky sú spôsobené tým, že niektoré látky v nej sa štruktúrou podobajú na hormóny a podobne sa aj viažu na enzýmy. Výsledkom je teda posilnenie chuti do sexu, ale aj podpora erekcie a všeobecného prekrvenia pohlavných orgánov. U žien špeciálne vplýva aj na menštruačné bolesti tým, že ich zmierňuje, ale taktiež očisťuje mliečne žľazy.

Okrem týchto zložiek Vimax ešte obsahuje Vitamín E, ženšen pravý, hloh obecný.

Vimax užívanie a vedľajšie účinky

Tento výživový doplnok sa užíva vo forme 1 tabletky ráno 30 minút po jedle. Podľa výrobcu tento výrobok nemá žiadne vedľajšie účinky. Podľa výrobcu sa skutočne dlhodobé výsledky dajú očakávať minimálne po pravidelnom mesačnom používaní. Preto treba s užívaním začať čo najskôr a výsledky sa čoskoro dostavia.

Výrobca uvádza že z vedľajších účinkov sa môžu dostaviť bolesti hlavy, kŕče v žalúdku a búšenie srdca. V prípade, že sa u vás tieto príznaky prejavia výrobok ďalej neužívajte. Tomuto výrobku sa tiež vyhnite v prípade ak trpíte problémami s krvným tlakom, pri chorobách ciev a srdca, pri problémoch s pečeňou.

Balenia a cena

Jedno balenie obsahuje 30 tabliet a stojí 44 €, takže pri odporúčanom dávkovaní vám vydrží mesiac. Dvoj-balenie stojí 79 € Eur, troj-balenie 108 € a štvor-balenie stojí 134 €. Doručenie zabezpečuje Slovenská pošta ZADARMO. V prípade doručenia kuriérom si priplatíte 2 €.

Predajca garantuje vrátenie peňazí do 60 dní pokiaľ mu vrátite neotvorené balenie. Vimax nekúpite bežne v lekárni. Ak sa však rozhodnete práve pre tento výrobok, je aktuálna 11% -tná zľava. Odpíšte si kód z obrázku nižšie, kliknite na obrázok a svoj kód zadajte pri objednávke do políčka „Vložit zľavový kód“ a následne kliknite na „Uplatniť zľavu“.

vimax

Vaše skúsenosti

Či už pozitívne alebo negatívne, všetky vaše skúsenosti a cenné rady píšte prosím do komentárov pod článok. Vaše postrehy a skúsenosti môžu pomôcť ostatným. V komentároch nemusíte zadať ani vaše pravé meno ani pravý e-mail. 

Naše hodnotenie

4(348x66)

Tento článok pre Vás napísala Marcela. Tento článok pre Vás napísala Marcela.

Vložiť komentár