Vimax

Celosvetovo známy produkt na zlepšenie a skvalitnenie erekcie pod názvom Vimax si predstavíme v tejto recenzii. Nájdete v nej všetky dôležité informácie ohľadom Vimaxu. Tento výživový doplnok pochádza z Kanady a dokáže nielen zlepšiť erekciu ale pri jeho dlhodobom užití bude váš penis hrubší a dlhší. Pomáha dosiahnuť dlhotrvajúce erekcie a dokáže zbaviť predčasnej ejakulácie čím predĺži pohlavný styk.

vimax logo- 10%

Vimax s 11% zľavou

Zľava na Vimax - prírodný doplnok stravy, ktorý odstráni problematickú erekciu u mužov v každom veku.
Copyvimax11sleva

Na akom princípe funguje Vimax?

Penis sa skladá z tkaniva, ktoré vytvára tri samostatné toporivé telesá (latinský názova Corpora Cavernosa), ktoré keď sa naplnia krvou, tak sa rozšíria a umožnia mužovi dosiahnuť erekciu. Kapacita týchto toporivých telies je samozrejme obmedzená a tým obmedzuje aj dĺžku a hrúbku penisu pri erekcii. Táto kapacita toporivých telies sa vekom znižuje a to je dôvod prečo majú starší muži väčší problém s erekciou ako mladší.

 

ako vimax funguje

 

Jednou z možností ako predĺžiť a rozšíriť penis je rozšírenie kapacity týchto toporivých telies. Väčšia kapacita penisu umožní pri erekcii dostať viac krvi do penisu ako pred tým, čo vedie nielen k zlepšeniu erekcie, ale tiež k hrubšiemu, tvrdšiemu a dlhšiemu penisu. Vimax sa teda svojím zložením hlavne snaží pomocou prírodných zložiek  rozšíriť objem toporivých telies v penise.

 

Predĺženie penisu s Vimaxom je približne o 1,5 až 2 cm maximálne! Berte na vedomie že organizmus má svoje limity. Prvé väčšie výsledky je možné pozorovať približne po jednom mesiaci užívania. Vimax teda nieje hodinová tabletka ako sme zvyknutí napríklad u výrobkov ako Zerex či Erexan.

 

vimax skúsenosti

 

Zloženie Vimaxu

Vimax má 100% prírodné zloženie.

 

Vimax obsahuje jenom přírodní látky
Ovos Siaty (Avena Sativa)
Látka, ktorá sa veľmi často využíva vo farmaceutickom priemysle v produktoch na zlepšenie erekcie, pričom nemá žiadne vedľajšie účinky.

Vimax sa sklada z prirodnych latok - kajenske korenie
Kajenské korenie (Cayenne Pepper)
Kajenské korenie výrazne posilňuje krvný obeh a prispieva k dôkladnému prekrveniu penisu, čím dochádza k jeho zväčšeniu, predĺženiu a zvýšení citlivosti. Kajenské korenie sa vo farmacutickom priemysle používa aj ako prevencia pred infakrtom.
*

Vimax - gingko biloba
Gingko Dvojlaločné (Gingko Biloba)
Rastlina sa využíva na podporu mozgovej činnosti, centrálneho nervového systému aj impotencie. Zlepšuje  krvný obeh a  rozširuje cievy.

Vimax obsahuje aj saw palmetto
Serenoa Plazivá (Saw Palmetto)
Prírodný extrakt používaný na liečbu zväčšenej prostaty, ktorý tak isto zvyšuje sexuálnu energiu u mužov aj žien

 

 

Okrem týchto zložiek Vimax ešte obsahuje Vitamín E, ženšen pravý, hloh obecný.

 

 

Vimax užívanie a vedľajšie účinky

Tento výživový doplnok sa užíva vo forme 1 tabletky ráno 30 minút po jedle. Podľa výrobcu tento výrobok nemá žiadne vedľajšie účinky. Podľa výrobcu sa skutočne dlhodobé výsledky dajú očakávať minimálne po pravidelnom mesačnom používaní.

Výrobca uvádza že z vedľajších účinkov sa môžu dostaviť bolesti hlavy, kŕče v žalúdku a búšenie srdca. V prípade, že sa u vás tieto príznaky prejavia výrobok ďalej neužívajte. Tomuto výrobku sa tiež vyhnite v prípade ak trpíte problémami s krvným tlakom, pri chorobách ciev a srdca, pri problémoch s pečeňou.

 

Balenia a cena

Jedno balenie obsahuje 30 tabliet a stojí 44 €, takže pri odporúčanom dávkovaní vám vydrží mesiac. Dvoj-balenie stojí 79 € Eur, troj-balenie 108 € a štvor-balenie stojí 134 €. Doručenie zabezpečuje Slovenská pošta ZADARMO. V prípade doručenia kuriérom si priplatíte 2 €.

 

Predajca garantuje vrátenie peňazí do 60 dní pokiaľ mu vrátite neotvorené balenie. Vimax nekúpite bežne v lekárni. Ak sa však rozhodnete práve pre tento výrobok, je aktuálna 11% -tná zľava. Odpíšte si kód z obrázku nižšie, kliknite na obrázok a svoj kód zadajte pri objednávke do políčka “Vložit zľavový kód” a následne kliknite na “Uplatniť zľavu”.

 

vimax

Vaše skúsenosti

Či už pozitívne alebo negatívne, všetky vaše skúsenosti a cenné rady píšte prosím do komentárov pod článok. Vaše postrehy a skúsenosti môžu pomôcť ostatným. V komentároch nemusíte zadať ani vaše pravé meno ani pravý e-mail. 

 

 

Naše hodnotenie

4(348x66)

Tento článok pre Vás napísala Marcela. Tento článok pre Vás napísala Marcela.
Vimax
5 (100%) 1 vote

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *