Vráťte svojej erekcii stratenú silu

Slabá erekcia. Strašiak mužov už od nepamäti. Okrem iného (schopnosti vykonávať pohlavný styk) to môže mať za následok zníženie sebavedomia, stavy depresie a úzkosti. Na zlepšenie erekcie už dnes existuje celkom slušné množstvo prípravkov. Valná väčšina mužov sa však napriek tomu utápa v sebaľútosti. Namiesto, aby sa svojej slabine postavili a porazili, fňukajú. Najčastejším dôvodom, prečo muži o slabom stoporení nehovoria, je v hlave. Hanbia sa pred druhými priznať (či už partnerom, urológom alebo predavačkou v lekárni), že ich sklamalo ich mužstvo. Všetko to však pramení z toho, že muži si kvôli egu nedokážu túto slabosť priznať ani sami pred sebou.

Nie je erekcia ako erekcia

Hlavných problémov, s ktorými sa musí znevýhodnený muž potýkať, je hneď niekoľko. Za prvé, problém môže byť už v samotnom stoporení. Buď k nemu nedochádza vôbec, alebo len na veľmi krátku dobu. A tým vôbec myslíme ani po sexuálnej stimulácii. Ďalšia položka, teda dĺžka udržania erekcie, je tiež problémová. Trpia ňou prevažne starší páni, no môže sa vyskytnúť aj medzi mladšou generáciou. Poslednou nepríjemnosťou, ktorú treba riešiť, je kvalita stoporenia. Penis sa síce vzpriami, jeho „postoj“ je však smiešny. Navyše je pomerne mäkký, čo môže komplikovať vnik do pošvy.

Poraďte sa so svojím lekárom

Vaša prvá zastávka na ceste k vyliečeniu problémov s erekciou by mala byť práve u urológa. Ten odporučí správnu cestu na zlepšenie erekcie. Oboznámi vás s problémom a prevedie liečbu. Súčasťou vyšetrenia je v prvom rade anamnéza. Tá odhalí, ktorým typom poškodenia trpíte. Pri podozrení na erektilnú dysfunkciu sa vykonáva meranie nočných erekcií. Taktiež vám vyšetrí stav ciev. Ľudia trpiaci erektilnou dysfunkciou sú značne v nevýhode oproti ostatným. Pri tomto ochorení totiž užívanie liekov na zlepšenie erekcie má len dočasný účinok. Pacienti so slabším postihnutím dokážu pri zmene životosprávy a zdravého stravovania spolu s vhodnými liekmi zlepšiť svoju erekciou natrvalo.

Na predpis či bez predpisu?

Ste skalopevne rozhodnutý bojovať o zlepšenie erekcie? Ste pripravený nakúpiť lieky, ale neviete aké? Poradíme vám. Lieky na zlepšenie erekcie sa opäť delia do dvoch kategórií. Jedny zoženiete len na lekársky predpis priamo v lekárni a druhé kúpite pokojne cez internet. Pri tých z internetu si treba overiť, že je dodávateľ dôveryhodný. Nástup účinkov netreba očakávať ihneď, zlepšenie erekcie nastáva niekedy až po mesiaci užívania. Na druhú stranu lieky na predpis z lekárne prinášajú zlepšenie erekcie v priebehu niekoľkých minút. No tieto lieky vytvárajú riziko dočasnej poruchy zraku, bolesti hlavy a červene v tvári. Tabletky na predpis riešie problém vážnej erektilnej dysfunkcie. Tabletky bez lekárskeho predpisu sa zameriavajú skôr na zjemnenie príznakov a zlepšenie erekcie. Už máte jasno, ktorý variant zvolíte?

Prehľad liekov na zlepšenie erekcie

K špičke medzi liekmi na zlepšenie erekcie nepochybne patria produkty značky Zerex. Jedná sa konkrétne o tri prípravky, Zerex Klasik, Zerex Extra Long a Zerex Ultra Gold. Všetky z nich obsahujú látky podporujúce kvalitu spermií. Prekrvujú cievy v penise, čím dochádza k tvrdšej a dlhšej erekcii. Penis tiež získa mohutnejší tvar a veľkosť. Čiastočná erektilná dysfunkcia postihuje až 50% mužov nad 50 rokov. Prípravok Erexan na skvalitnenie a zlepšenie erekcie si zaručene získa vaše srdce. Prispieva tiež k lepšej potencii. Čo sa týka prípravku Elixirman, účinkuje takmer u všetkých mužov až 72 hodín. Môžete ho kombinovať s alkoholom, samozrejme, bez vedajších účinkov. Je to prírodný produkt bez nutnosti lekárskeho predpisu.

Vložiť komentár