Zerex

V tejto recenzii sa dostávame k najpopulárnejšiemu výživovému doplnku Zerex určeného na skvalitnenie erekcie . Jeho popularita a skvelé ohlasy nás prinútili zaradiť ho na prvé miesto nášho rebríčka výživových doplnkov na zlepšenie sexuálneho výkonu. Čo sa pod názvom Zerex skrýva, aké má účinky, aké je užívanie a jeho cena, to všetko vás čaká v tomto článku.

zerex logo - 5%
Zerex zľavový kupón 5€
Platí na produkt Zerex UltraGold.
ULTRA5
zerex logo - 5%
Zerex zľavový kupón 5%
Kupón platí pri minimálne výške objednávky 20€ s DPH.
DOG5
zerex logo - 20%
Zerex zľavový kupón 20%
Kupón platí na produkty kupované spolu so Zerex UltraGold.
ultragoldup
zerex logo - 20%
Zerex zľavový kupón 20%
Kupón platí na produkty kupované spolu so Zerex ExtraLong.
extralongup
zerex logo - 20%
Zerex zľavový kupón 20%
Kupón platí na produkty kupované spolu so Zerex Klasik.
klasikup

Zerex je teda výživový doplnok ktorý bol vyvinutý v USA a u nás je overený Štátnym Ústavom pre Kontrolu Liečiv – ŠÚKL.

Pod názvom ZEREX sa ukrývajú 3 účinné produkty, ZEREX klasik, ZEREX Extra Long a ZEREX Ultra Gold. Každý z týchto produktov má svoje špecifiká pre koho je určený.

Súhrn zložiek, ktoré všetky tieto produkty od obsahujú, sú vytvorené na prírodnej báze. V prvom rade sa jedná o aminokyselinu L-Arginín, ktorá je základnou látkou produktov Zerex. L-Arginín podporuje samotný vznik spermií, ako aj mužovu potenciu. Táto aminokyselina uvoľňuje svaly a krvné cievy vedúce do penisu. Cievy v penise sa postupne rozšíria a to takým spôsobom, že zintenzívnia prietok krvi v ňom čo napomáha tvrdej a dlhej erekcie u muža.

Druhou látkou, obsiahnutou v produktoch Zerex, je L-Citrulline. Penis sa vďaka tejto látke dostatočne rýchlo prekrvý a je opticky väčší a hrubší a tiež samotný akt môže trvať oveľa dlhšie. Ďalšou prospešnou aminokyselinou je L-Lyzín. Zlepšuje prekrvenie penisu a predlžuje dĺžku výkonu.

Tribullus terrestris obsiahnutý v Zerexe je čisto prírodným stimulantom, ktorý sa podieľa na zvýšení mužského hormónu – testosterónu. Samotná výdrž pri akejkoľvek fyzickej námahe (vrátane sexuálneho styku) narastá. Táto látka umožní pripraviť vás rýchlejšie na druhé kolo. Výhodou Tribullus terrestris je, že zabraňuje predčasnej mužskej ejakulácii, čo ocení najmä partnerka.

Zerex ďalej obsahuje výťažky z koreňa Maca peruánska. O Mace peruánskej sme si písali v samostatnom článku.

*

Čo Zerex dokáže  ?

zerex - erekcia
  • tvrdá erekcia, ktorá nastúpi do 60 minút
  • väčší a hrubší penis
  • predlžuje dobu pohlavného styku
  • účinkuje bez bolesti hlavy
  • bez lekárskeho predpisu!
  • nedráždi žalúdok
  • zvyšuje chuť na sex
  • efekt môže trvať po dobu až 36 hodín!
  • vhodný aj pre diabetikov

Produkty ZEREX – ktorý je na čo

1/ Zerex Klasik

Zerex Klasik je určený na nedostatočnú a slabú erekciu

Tento produkt je vyvinutý tak, aby poslúžil mužovi do 60 minút od užitia. Predstavuje významný výživový doplnok s kombináciou vhodných aminokyselín a tradičných byliniek ako je napríklad aj Maca peruánska. Zerax Klasik umožňuje nárast prekrvenia penisu do 1 hodiny od užitia. Výsledkom je opticky zväčšený, celkovo tvrdší penis. Po takejto príprave nebráni mužovi nič v tom sexuálne uspokojiť svoju partnerku, či milenku alebo iné či.

Zerex klasik je teda určený na riešenie problémov s nedostatočnou kvalitou erekcie alebo jej udržaním na požadovanej úrovni. Účinkuje do 60 minút od jeho použitia.

Chcem skúsiť Zerex Klasik

Balenie Zerex Klasik a jeho cena

V jednom balení sa nachádza 12 kapsúl. Ich cena je 29 €. Je možné ho objednať aj ako balenie 2 kapsúl za 9 €. Pri nákupe na 70 € máte dopravu zdarma. Odporúčam na skúšku najskôr jedno balenie. Zerex Klasik vám výrobca pošle do 24 hodín od objednávky v diskrétnom balení takže nikto nebude vedieť čo sa v balíku nachádza.

zerex klasik

*

2/ Zerex Extralong

Zerex Extranolg slúži predĺženie pohlavného styku

Výrobok „ Extra Long “ (v preklade extra dlho) má priaznivé účinky na dĺžku pohlavného styku pretože obsahuje aj rôzne stopové prvky. Tie dokážu predĺžiť samotný pohlavný styk až o 30 minút, zvyšuje sa teda samotná výdrž muža pri sexuálnom styku. Z toho vyplýva, že je vyvinutý skôr pre mužov, ktorí potrebujú dlhší pohlavný styk a nie vyššiu intenzitu erekcie, či „veľkosť“ penisu. Výživový doplnok Zerex Extra Long bol vyrobený na prírodnej báze a nespôsobuje žiadne ťažkosti po užití, ani z dlhodobého hľadiska.

Extra Long je teda určený pre pánov ktorý nemajú problém s dosiahnutím uspokojivej erekcie. Jeho použitie je určené hlavne pre pánov ktorí potrebujú predĺžiť pohlavný styk. Pri výbere to majte na pamäti. Zerex Extra Long sa užíva jednorázovo jednu hodinu pred stykom.

Chcem skúsiť Zerex EXTRA Long

Balenie Zerex Extralong a jeho cena

Jeho základná cena za jedno balenie (12 kapsúl) je 34 €. Na skúšku však môžete vyskúšať aj dvojbalenie za cenu 9 €. Pri nákupe na 70 € máte dopravu zdarma. Taktiež nezabudnite využiť zľavu z našej stránky. Každá zásielka je diskrétna ako to už u týchto produktov býva.

zerex extralong

3/ Zerex Ultragold

Zerex Ultra Golg je určený pre mužov po 40tke

Produkt „Zerex Ultra Gold“ je určený pre tých mužov, ktorí sú v tom najlepšom veku. UltraGold môžete užívať každý deň. Zabezpečuje kvalitnejšiu erekciu a nárast mužského hormónu – testosterónu. Navyše zvýšením testosterónu, pozitívne účinkuje v súvislosti s náladou a chuťou do života. Zvyšuje sexuálnu túžbu – „sexuálny apetít“ ktorý u mužov po 40tke často klesá. Účinky a výsledky výživového doplnku Zerex Ultra Gold prichádzajú z dlhodobého hľadiska a preto je podmienkou minimálne užívanie 4 až 5 mesiacov. Prvé výsledky čakajte po 3 mesiacoch pravidelného užívania.

Zerex Ultra Gold teda predstavuje najkomplexnejší produkt v rámci prevencie pred stratou mužského hormónu a sexuálnej aktivity mužov. Pre silnejší a priaznivejší účinok a výsledok Zerexu Ultra Gold ho môžete kombinovať s niektorým iným produktom z radov Zerex.

Chcem skúsiť Zerex Ultra Gold

Balenie Zerex Ultragold a jeho cena

Cena za jedno balenie Zerex Ultragold je 65 €. Jedno balenie obsahuje 120 kapsúl. Pri nákupe na 70 € máte dopravu zdarma. Taktiež nezabudnite využiť zľavu z našej stránky.

zerex ultragold

Kto by nemal Zerex užívať

Sú výnimočné prípady kedy by ste výrobky Zerex nemali používať. Jedná sa hlavne o prípady ak užívate lieky obsahujúce nitráty alebo lieky schopné uvoľňovať oxid dusnatý, ako je napr. isoamyl-nitrit. Tieto prípravky sa najčastejšie používajú pri liečbe angíny pectoris (bolesť na hrudníku). Prípravok Zerex môže závažne zvýšiť účinok týchto liekov.

Tiež by ste sa mali užívaniu vyhnúť pokiaľ u vás došlo k alergickej reakcii na niektorú z látok. Zerex tiež nieje vhodný pri poruchách pečene a srdcových poruchách, po srdcovom infarkte či mozgovej príhode. Pozor na užívanie  by si mali dať aj ľudia s nízkym krvným tlakom.

Špeciálne upozornenie platí pre pacientov so vzácnou vrodenou poruchou sietnice (ako je retinitis pigmentosa).Zerex nesmiete užívať pokiaľ máte vredovú chorobu alebo poruchu krvácavosti (ako je hemofília). Produkty Zerex niesú určené pre ženy. (teda sú ale nie priamo :-))

Vždy si pozorne prečítajte príbalový leták v ktorom sa dozviete všetky podrobnosti.

Kupóny a zľavy

Ak ste sa rozhodli vyskúšať Zerex tak môžete využiť nasledovné zľavy ktoré sa momentálne dajú použiť. Pri nákupe produktov Zerex môžete využiť zľavy na nákup.

zerex logo - 5%
Zerex zľavový kupón 5€
Platí na produkt Zerex UltraGold.
ULTRA5
zerex logo - 5%
Zerex zľavový kupón 5%
Kupón platí pri minimálne výške objednávky 20€ s DPH.
DOG5
zerex logo - 20%
Zerex zľavový kupón 20%
Kupón platí na produkty kupované spolu so Zerex UltraGold.
ultragoldup
zerex logo - 20%
Zerex zľavový kupón 20%
Kupón platí na produkty kupované spolu so Zerex ExtraLong.
extralongup
zerex logo - 20%
Zerex zľavový kupón 20%
Kupón platí na produkty kupované spolu so Zerex Klasik.
klasikup

Vaše skúsenosti

Či už pozitívne alebo negatívne, všetky vaše skúsenosti a cenné rady píšte prosím do komentárov pod článok. Vaše postrehy a skúsenosti môžu pomôcť ostatným. V komentároch nemusíte zadať ani vaše pravé meno ani pravý e-mail. 

Naše hodnotenie

5(348x66)
Tento článok pre Vás napísal Tomáš. Tento článok pre Vás napísal Tomáš.

Vložiť komentár